Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Uwodzenie kobiet

Jest wiele zawiłości związanych ze światem relacji, wiele zasad, które mówią nam dlaczego pewne rzeczy dzieją się w taki, a nie inny sposób. W gąszczu teorii, prawideł, nauk, staramy się wyłowić te, które wydają się być najprawdziwsze. Stawiamy pytania na, które stara się odpowiedzieć: biologia, psychologia, socjologia. W tym artykule postawie kilka zasadniczych pytań i postaram się znaleźć satysfakcjonujące odpowiedzi. Zapraszam do lektury.
 

Uwodzenie kobiet – Fakty, o których nie wiedziałeś!

Uwodzenie kobiet 

Żeby móc ścigać się samochodem wyścigowym, najpierw należy nauczyć się zmieniać biegi. Tak samo jest z relacjami, żeby móc tworzyć szczęśliwe i spełnione związki, należy poznać zasady jakimi się kierują i z czego wynikają a więc zacznijmy od podstaw....
 

1. Czy pory roku wpływają na życie seksualne ? 

 

Uwodzenie kobiet

 

Ludzie uprawiają seks przez cały rok, to zmiany pogodowe i klimatyczne podstępnie wpływają na nasze życie erotyczne. Z co najmniej kilku badań, spośród najlepiej znanych jest, które przeprowadziła endokrynolog Sari van Anders z Indiana University, wynika, iż u kobiet i mężczyzn zamieszkujących półkulę północną wraz z nastaniem jesieni podnosi się poziom testosteronu. Z kolei duńscy naukowcy, analizując wahania poziomu hormonów związane z porami roku, odkryli występowanie podobnego szczytu testosteronowego u mężczyzn, tyle że latem. 

 

 
Co sprawia, że stężenia testosteronu rośnie akurat jesienią i latem? Nikt nie jest do końca pewien, ale endokrynolodzy podejrzewają, że zmiany te mogą być wywoływane przez szybko postępujący niedobór światła słonecznego. Być może szybciej rozpoczynające się i trwające dłużej wieczory, typowe dla jesieni i późnego, aktywują nasze pierwotne instynkty rozrodcze.
 
 

2. Dlaczego kobiety nie chodzą w okres rui jak samice innych zwierząt ?

 

Uwodzenie kobiet

 

 

 Choć  w okresie największej płodności kobieta, wygląda, czuje i zachowuje się bardzo seksownie, to w porównaniu z innymi zwierzętami zmiany, do jakich dochodzi w związku z owulacją, są bardzo subtelne. 
 
Samice innych naczelnych , wchodząc w fazę płodną ( zwaną rują bądź cieczką ), informują o swoim stanie  za pomocą okrzyków, eksponują nabrzmiałe okolice genitaliów, próbując łapać potencjalnych partnerów za penisy i pozwalają się kryć pierwszemu napotkanemu samcowi. Ludzkie samice zupełnie wyłamują się z tego schematu. Czy istnieje ku temu jakiś powód ? 
 
Okazuje się, że sami robimy coś jeszcze bardziej rozpustnego - uprawiamy seks niemal bez przerwy. Kochamy się na okrągło przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy. Mężczyźni nie muszą czekać, aż kobieta będzie w rui, by sobie poużywać. Ludzie ciało jest skonstruowane tak, by umożliwiać niemal nieprzerwany kontakt seksualny. 
 

3. Dlaczego ludzie wydają się atrakcyjniejsi, kiedy patrzysz im w oczy ? 

 

Uwodzenie kobiet

 

 

 Przed wielu laty psycholog behawioralny Arthur Aron przeprowadził eksperyment, w ramach którego umieszczał w pokoju pary studentów płci przeciwnej i prosił, by uczestnicy opowiadali o sobie bardzo osobistych sprawach, na przykład najbardziej żenujących chwilach swojego życia albo co by zrobili, gdyby ich rodzice umarli. 
 
Następnie mieli patrzeć sobie w oczy przez cztery minuty. Nie rozmawiać, nie uśmiechać się, tylko spoglądać sobie głęboko w oczy jak zakochani. Później pytał ich, co czuli w stosunku do partnerów. Większość odpowiedziała, że wydawali im się bardzo pociągający. Do tego stopnia, że podobno jedna z par, która w chwili przystępowania do eksperymentu była sobie całkowicie obca, wzięła ślub w pół roku po jego zakończeniu. Nawet jeśli dzielenie się intymnymi informacjami otwiera serce, to najwyraźniej dostać się do niego można przez oczy.
 
To zaledwie ułamek z podstawowej wiedzy z zakresu psychologii ewolucyjnej, która stara się tłumaczyć w jaki sposób ludzkie zachowania i reakcje dochodzą do skutku. Mówi nam o tym jak spadek genetyczny, determinuje nasze akcje i reakcje.
 
 
Autor: Mateusz Marcinkowski
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin