Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Dotyk

Zastanawiałeś się kiedyś jakie znaczenie ma kontakt fizyczny w procesie budowania udanej relacji z kobietą, która Ci się podoba? Zdarzyło Ci się usłyszeć od swojej sympatii „zostańmy przyjaciółmi” i to pomimo ogromnych starań jakie stworzyłeś w stworzenie z nią związku? Dlaczego dotyk jest taki ważny? Jeśli zadałeś sobie kiedykolwiek chociaż jedno z tych pytań, to ten artykuł jest dla Ciebie. Zapraszamy do lektury.
 

Podrywanie dziewczyn – Dlaczego dotyk jest taki ważny?

Dotyk 

 
Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że spędzałeś naprawdę w bardzo miły sposób czas na rozmowie z dziewczyną, która Ci się podobała, tylko po to aby zostać przez nią niemiło zaskoczony gdy chciałeś ją pocałować, a ona się na to nie zgodziła? Czy masz problem z wytworzeniem intymności w kontaktach z kobietami?
 
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek  z powyższych pytań, to nie masz się czym martwić – większość mężczyzn napotyka tego typu problemy w swoim życiu.
 

1.Dlaczego tak się dzieje?

 

Dotyk

 

 

Podczas budowania więzi z kobietą faceci bardzo często zapominają o rozwijaniu kontaktu fizycznego (często z lęku przed odrzuceniem) I tym samym zaprzepaszczają szansę na stworzenie udanej relacji!
 
Dotyk jest niezmiernie istotny. Ludzie od bardzo młodego wieku wykazują potrzebę kontaktu fizycznego. Badania przeprowadzone w sierocińcach przez amerykańskich naukowców wykazały, że dzieci pozbawione kontaktu fizycznego potrafią tracić na wadze, częściej chorować a w skrajnych przypadkach nawet umierać z powodu braku czułości ze strony innych ludzi, Dzieci zazwyczaj naturalnie szukają bliskiego kontaktu z innymi, a jeśli tego nie robią, to oznacza to spory problem. Zdrowe rodziny wykazują ogromny stopień bliskości ich członków m.in. poprzez przytulanie i pocałunki, co ma bardzo pozytywny wpływ na ich życie.
 
W związku w którym źle się dzieje najczęściej zanika kontakt fizyczny pomiędzy partnerami co w końcu prowadzi do jego zakończenia. Podobnie relacja w której na początku nie ma odpowiedniej dozy fizyczności prawdopodobnie się rozpadnie. Zostało naukowo dowiedzione, że kiedy jesteśmy dotykani nasz organizm uwalnia hormony (nie będę Cię tutaj zanudzać naukowymi terminami, wystarczy, że będziesz wiedział iż efekt ten jest o wiele większy u kobiet aniżeli u mężczyzn). Nawet jako dorośli potrzebujemy dotyku pełnego miłości abyśmy mogli normalnie funkcjonować.
 
 A teraz bardzo ciekawy fakt: poprzez stały rozwój kontaktu fizycznego z kobietą jesteś w stanie wytworzyć pomiędzy wami napięcie seksualne.
 
Co to oznacza?
 

2.Napięcie seksualne

 

Dotyk

 

Jeśli zaczniesz od niewinnego, przyjacielskiego aby w miarę upływu czasu zwiększać jego natężenie oraz częstotliwość sprawiając aby tym samym był bardziej intymny, to zrozumiesz, że gra wstępna zaczyna się już w momencie podania ręki podczas pierwszego przywitania z kobietą. Dalszymi etapami jest właściwa gra wstępna, seks oraz w końcu orgazm. Większość mężczyzn stara się przejść przez grę wstępną jak najszybciej traktując ją jak zbyteczny obowiązek i przechodząc do właściwej akcji- podobnie zachowują się na początku relacji gdy nie wytwarzają odpowiedniego komfortu ograniczając kontakt fizyczny, a następnie są zdziwieni gdy nie otrzymują od kobiety pocałunku. 
 
Prawda jest taka, że mężczyźni potrzebują seksu aby móc odczuwać bliskość podczas gdy kobiety potrzebują bliskości aby móc uprawiać seks.
 
Naturalnym jest, że w takim przypadku w Twojej głowie może się pojawić pytanie : „Jak w takim razie wytworzyć bliskość z kobietą?
 
 

3.Tak się to robi!

 

Dotyk

 

Odpowiedzią jest rozwijanie kontaktu fizycznego. Na początku nie będziesz czuć się z tym komfortowo, ponieważ nie leży to w Twojej naturze, ale jest to wymagane przez kobiety i jeśli nie będziesz w stanie wytworzyć odpowiedniego komfortu poprzez dotyk, to raczej nie będziesz miał szansy na rozwinięcie tej znajomości.
 
 Istnieje naturalny proces rozwijania kontaktu fizycznego z kobietą i jednocześnie rozwijania pomiędzy wami bliskości oraz intymności – pominięcie choćby jednego kroku może zakończyć się porażką. Jesteśmy Cię w stanie tego nauczyć na naszych Szkoleniach Weekendowych. Kobiety czują się bardzo niekomfortowo za każdym razem gdy mężczyzna stara się rozwinąć znajomość zbyt szybko.
 
Nasze metody są skuteczne niezależnie od tego czy uważasz, że jesteś nieatrakcyjny fizycznie, nasza wiedza została sprawdzona przez naszych trenerów oraz setki przeszkolonych przez nas kursantów, ludzi takich jak Ty, którzy dzięki jednej prostej decyzji zmienili swoje życie nie do poznania… Jakiej? Myślę, że znasz już odpowiedź na to pytanie…
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin