Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating
W ten weekend trenerzy naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating Mateusz Marcinkowski oraz Bartłomiej Bojar prowadzili szkolenie w  Poznaniu. Mateusz przeszkolili kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy udało  im się pokonać własne ograniczenia? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia!
 

Szkoła Podrywania Perfect Dating – Poznań Październik

 
Szkolenie możemy z czystym sumieniem zaliczyć do tych udanych. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali na sali.
 
Było kilka ciekawych momentów na praktyce, kursanci pokonali swoje ograniczenia i pod koniec wieczoru zaczęli radzić sobie naprawdę świetnie. Mówiąc krótko – jesteśmy dumni z kolejnych absolwentów naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating.
 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.

Perfect Dating

„Jeszcze raz dziękuję Ci za to, że masz ogromny wpływ na mój rozwój i postrzeganie związków. PUA miało jedynie wpływ na poprawę mojej pewności siebie. Oni pokazali na czym polega bycie atrakcyjnym dla kobiety od początku i jak utrzymywać przez cały czas tą atrakcyjność. 
Pozdrawiam
Tomek”
 
Perfect Dating
 
 
„Cześć,

Szkolenie weekendowe uznaję za udane. Podczas jego trwania udało mi się osiągnąć zamierzony cel, a więc swobodnie podejść do obcych dziewczyn i zdobyć numeru telefonu. 
Dzięki ćwiczeniom na sali podejścia do kobiet nie było tak stresujące jak wcześniej. 

Właściwie to ćwiczenie podejść na sucho w obecności kilku nieznanych osób było najbardziej stresującym elementem tego szkolenia. Ale dzięki temu później było już dużo łatwiej na ulicy i w klubie.

Jeżeli chodzi o teoretyczną wiedzę to trenerzy bardzo dobrze wyjaśniali wszelkie kwestie, poruszali tonę bezcennego materiału oraz szczegółowo odpowiadali na nasze pytania.
Dodatkowo, teksty Mateusza w roli podrywanej dziewczyny - bezcenne :)
Polecam, szkolenie definitywnie jest warte pieniędzy i czasu.”

Piotrek"

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin