Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W poprzedniej części artykułu podrzuciłem Ci kilka sprawdzonych sposobów na zwiększenie swojego poziomu szczęścia za pomocą kilku prostych technik. Część z nich mogła Ci się wydawać kontrowersyjna ale możesz mi zaufać, że skuteczna. Dzisiaj zapraszam Cię do lektury drugiej części.
 

10 prostych rzeczy, które sprawią, że będziesz szczęśliwszy (poparte badaniami naukowymi) Część 2.

Perfect Dating 

6. Pomagaj innym – 100 godzin rocznie to magiczna liczba

 

Perfect Dating

 

 

Jedną z najbardziej ciekawych rad jakie mogę Ci dać abyś poczuł się bardziej szczęśliwy jest zachęcenie Cię do pomagania innym. Prawda jest taka, że 100 godzin rocznie (albo dwie tygodniowo) to optymalny czas jaki powinniśmy przeznaczyć na pomaganie innym aby wzbogacić swoje życie.
 
Shawn Achor’s w swojej książce (odwoływałem się do niej w poprzedniej części tego artykułu) pisze:
 
„… z raportu stworzonego przez naukowców po przeprowadzeniu wywiadu z ponad 150 ankietowanymi wynikło, że pieniądze które wydajemy na rzeczy takie jak koncerty, obiady z przyjaciółmi, czy zorganizowanie przyjęcia dostarczają nam o wiele większej przyjemności niż zakup materialnych rzeczy takich jak telewizory, buty czy też drogie zegarki. Wydawanie pieniędzy na innych ludzi również zwiększa poziom szczęścia”.
 
 

7. Ćwicz swój uśmiech – możesz zdziałać cuda

 

Perfect Dating

 

 

 
Samo uśmiechanie się może sprawić, że poczujesz się lepiej, ale staje się ono o wiele bardziej skuteczne gdy uśmiech poprzesz pozytywnym myśleniem. Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Michigan tak to opisują:
 
„ Nowe badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Michigan dowodzą, że pracownicy biur obsługi klienta, którzy udają uśmiech w trakcie swojego dnia pracy wykazują gorsze samopoczucie i obniżoną produktywność. Z drugiej strony pracownicy, którzy uśmiechają się w wyniku kultywowania procesu myślenia o pozytywnych aspektach życia, tj. wakacje w tropikach albo spędzanie czasu z przyjaciółmi, poprawiają swój nastrój i jednocześnie wykazują się większą produktywnością w trakcie swojego dnia pracy”.
 
Bardzo ważne jest abyś ćwiczył szczery uśmiech każdego dnia. Ten wymuszony można bardzo łatwo rozpoznać:
 
Perfect Dating
 
 
Według portalu PsyBlog, uśmiech zwiększa nasz poziom koncentracji i umożliwia lepsze wykonywanie niektórych zadań:
 
„Uśmiechanie się sprawia, że czujemy się lepiej co zwiększa naszą podzielność uwagi oraz zdolność holistycznego myślenia Wyniki badań przeprowadzonych przez dr. Johnsona pokazują, że ich uczestnicy, którzy się uśmiechali w trakcie eksperymentu lepiej wypadali w zadaniach wymagających od nich koncentracji oraz logicznego myślenia.”
 

8. Zaplanuj wycieczkę – wcale nie musi się odbyć

Perfect Dating

 Okazuje się, że oprócz wyprawy na wakacje, samo ich planowanie albo po prostu przerwa w pracy może poprawić nasz poziom szczęścia. Badania opublikowane w magazynie „Applied Research In Quality of Life” pokazują, że największy wzrost poziomy szczęścia występuje na etapie planowania wakacji, ponieważ pracownik wykazuje entuzjazm wobec samego oczekiwania wypoczynku:

 
„Badania wykazały, że pozytywny efekt planowania wakacji utrzymuje się maksymalnie przez okres 8 tygodni. Po wakacjach natomiast poziom szczęścia bardzo szybko wraca do średniej odczuwanej przez daną populację”.
 
Shawn Achor ma również coś ciekawego do powiedzenia na ten temat:
 
„Badania pokazują, że ludzie, którzy myśleli o obejrzeniu swojego ulubionego filmu podnosili poziom endorfin w swoim organizmie o 27 procent.
 
Jeśli więc zamierzasz się wkrótce wybrać na wakacje to zapisz to w swoim kalendarzu – nawet jeśli termin wyjazdu miałby być odległy. Za każdym razem gdy będziesz potrzebował zastrzyku endorfin, po prostu zerknij w kalendarz i pomyśl o nadchodzącym wyjeździe.
 
 
 

9. Medytuj – nastaw swój mózg na szczęście.

Perfect Dating

Medytacja jest często opisywana jako skuteczny sposób na zwiększenie swojej koncentracji, umiejętności logicznego myślenia oraz budowania wewnętrznego spokoju. Naukowcy z Massachusetts General Hospital przejrzeli skany mózgu 16 osób przed i potem jak uczestnicy eksperymentu wzięli udział w trwającym osiem tygodni kursie medytacji. Badania opublikowane w „the January issue of Psychiatry Research” wykazały, że po zakończeniu kursu obszary mózgu odpowiedzialne za współczucie i samoświadomość urosły, a obszary odpowiedzialne za stres zmalały.

 
Medytowanie dosłownie oczyszcza Twój umysł i uspokaja Cię. Zostało wielokrotnie dowiedzione, że najskuteczniejszą metodą szczęśliwego życia jest medytowane. Myślę, że poniższa grafika dobrze to obrazuje:
 
Perfect Dating
 
 
Shawn Achor twierdzi, że medytacja może sprawić, że Twoje życie będzie szczęśliwsze również w dłuższej perspektywie czasu:
 
„Badania wykazują, że 10 minut po medytacji mamy możliwość odczucia spokoju i wyciszenia oraz zwiększenia samoświadomości oraz empatii. Co ciekawe, niektóre badania pokazują, że regularne medytowanie może trwale zwiększyć ilość endorfin w naszym mózgu.”
 
Zadziwiającym (przynajmniej dla mnie) jest fakt, że poprzez medytację możemy rzeczywiście zmienić strukturę naszego mózgu, ale z drugiej strony pocieszające jest to, że nasze obecne negatywne emocje nie są w żaden sposób dożywotnie.
 

10. Popracuj nad okazywanie wdzięczności – zwiększysz swój poziom szczęścia oraz zadowolenia z życia.

Perfect Dating
 
Wydaje się to być całkiem prostą sprawę, ale osobiście odczułem potęgę tego rozwiązania w swoim życiu. Jest wiele sposobów na ćwiczenie swojej wdzięczności – od prowadzenia dziennika w którym wypisujesz wszystkie rzeczy w swoim życiu za które jesteś wdzięczny, po dzielenie się swoimi dobrymi przeżyciami z najlepszym przyjacielem lub partnerką i okazywanie wdzięczności innym ludziom, którzy Ci pomogli w życiu.
 
W trakcie eksperymentu, który polegał na tym, że jego uczestnicy mieli po prostu zapisać za co się wdzięczni każdego dnia ich humor znacząco poprawił się wyłącznie dzięki stosowaniu tej prostej techniki.
 
Autor: Krzysztof Król
 

Komentarze   

+2 # caprediem20 2013-10-12 19:29
Krzysiek to co robisz na tej stronie to jest magia , naprawdę było z mną ciezko ale dzieki twoim książką i treści tutaj naprawdę wiele mi pomagasz .Czekam na wiecej tego typu artykułów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin