Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak zerwać z dziewczyną

Nie zawsze partnerka z którą jesteś okazuje się być ta na całą życie… Czasami po pewnym czasie wychodzi na to, że tak naprawdę nie pasujecie do siebie i najlepszym rozwiązaniem będzie zakończenie waszej znajomości i danie możliwości każdemu z was aby poznać swoją bratnią duszę.. Jak zerwać z dziewczyną, która Cię kocha? Zapraszam do lektury!

Związki:  Jak zerwać z dziewczyną, która Cię kocha?

Jak zerwać z dziewczyną? 

Przez te kilka lat mojego życia (niestety czasy kiedy mówiłem, że mam –naście lat już dawno za mną) miałem okazję być w wielu różnych związkach. Z każdego z nich starałem się wyciągnąć lekcję. Dzisiaj chciałbym się podzielić jedną z nich właśnie z Tobą: nie czekaj bezsensownie na to aż to ona z Tobą zerwie.
 
Większość facetów w pewnym momencie swojego życia wchodzi w związek z kobietą do której nie pasuje i tworzy z nią związek bez przyszłości. Po jakimś czasie dostrzegają to, chcą aby się zakończył i do tego są gotowi aby znów stać się singlami, ale ona jest dalej zadowolona z waszej relacji i przede wszystkim zaangażowana w nią.
 

1.Ona mnie kocha i jest dla mnie taka dobra!

 

Jak zerwać z dziewczyną?

 

Kiedy miłość do kobiety wypala się mężczyzna bardzo często zaczyna zachowywać się w bardzo szczególny sposób: zdaje sobie sposób, że on jej nie kocha już tak bardzo jak ona jego, więc robi co tylko może aby skłonićdo zerwania z NIM. Zaczyna spędzać coraz więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi albo w pracy zamiast z nią. Rozmawia ze swoją dziewczyną w sposób coraz bardziej zdystansowany i pozbawiony emocji. Coraz częściej zaczyna narzekać na jej zachowanie, a także doprowadza do coraz większej ilości kłótni w związku. 
 
Niestety takie rozwiązanie to bardzo powolna i bolesna droga, ponieważ kiedy kobieta jest zakochana, to przejawia zadziwiający upór w robieniu czego tylko może aby utrzymać związek przy życiu. Próbowanie sprawić aby to ona z Tobą zerwała jest po prostu oznaką tchórzostwa i doprowadzi jedynie do niepotrzebnych komplikacji pomiędzy wami. Musisz nauczyć się jak zerwać z dziewczyną.
 
To co poniżej napiszę jest w sumie całkiem osobiste, ponieważ sam wielokrotnie bywałem w przeszłości w takiej sytuacji.
 
 

2.Jest idealna… prawie.

 

Jak zerwać z dziewczyną?

 

Spotkałeś dziewczyną, która wydaje Ci się być idealna…. Jest idealna w tak wielu aspektach, a jednak czegoś jej brakuje. Może nie jesteś w niej szaleńczo zauroczony pomimo tego, że jest naprawdę piękną kobietą. Coś w każdym razie jest nie tak jak być powinno – nie wszystko zagrało tak jak według Ciebie powinno zagrać pomiędzy wami. Nie możesz jeszcze tego rozgryźć, ale powtarzasz sobie „Boże jako ona wspaniała. Jest fantastyczna i do tego wspaniale mnie traktuje”. Po jakimś czasie zakochujesz się w niej. Nie jest to jednak szaleńcza miłość o jakiej zawsze marzyłeś. W tym samym czasie ona całkowicie traci dla Ciebie głowę i naprawdę Cię KOCHA. Zaczyna marzyć o waszej wspólnej przyszłości i wspólnym życiu aż po grobowe deski.
 
Na papierze wszystko wygląda wspaniale, ale wiesz, że czegoś brakuje w tym związku. Praktycznie nie jesteś w stanie ująć tego w słowa, a tym bardziej wytłumaczyć komukolwiek innemu, ponieważ za każdym razem gdy starasz się to zrobić, to jedyne co słyszysz, to jaka ta dziewczyna jest dla Ciebie wspaniała i że tak naprawdę szukasz dziury w całym.
 
Wszyscy Twoi niebędący w związkach przyjaciele mówią Ci, że sami chcieliby kiedyś poznać kogoś takiego w swoim życiu. Zgadzasz się z nimi oczywiście, ale w głębi siebie czujesz potrzebą stworzenia czegoś więcej – czegoś co sprawia, że czujesz się po prostu bardziej… zakochany?
 
Właśnie stanąłeś przed prawdopodobnie jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu. Musisz wymyślić jak zerwać z kobietą, która jest w Tobie zakochana. Przeszedłeś już etap niepokoju oraz poczucia winy. Traktuje Cie tak dobrze i dała Ci tyle, że po prostu nie chcesz jej skrzywdzić. Ona nie zrozumie, że musisz znów być singlem i, że nie zamierzasz się z nikim spotykać.
 
Tak bardzo Ci na niej zależy, że nie chcesz aby cierpiała z powodu waszego rozstania. Prawda jest  jednak taka, że krzywdzisz ją o wiele bardziej dalej trwając w tym związku. Kiedy Ty po cichu liczysz, że wasze uczucie umrze śmiercią naturalną, albo, że to ona z Tobą zerwie, ona żywi nadzieję, że w końcu pójdziesz po rozum do głowy, klękniesz i się jej oświadczysz, a przede wszystkim zaczniesz zwracać tą całą miłość, którą ona stara się Cię obdarzać każdego dnia waszego wspólnego życia…
 
Poniżej prezentują Ci sposób w jaki możesz z nią zerwać w delikatny sposób…
 
 

3.Nie ma innej drogi. 

 

Jak zerwać z dziewczyną?

 

Nauczenie się jak zerwać z kimś kto bardzo Cię kocha może być naprawdę niesamowicie trudnym zadaniem. W pełni to rozumiem. Musiałem to zrobić kilka razy w swoim życiu i były to najtrudniejsze zadania jakich się kiedykolwiek podjąłem. Jeśli znajdujesz się teraz w takiej właśnie sytuacji, to zrozum, że wiem jak ciężko Ci jest to wszystko odpowiednio sobie poukładać.
 
Może nawet tak jak ja kiedyś każdego dnia spędzasz całkiem sporo chwil patrząc gdzieś bez celu i zastanawiając się jak to wszystko rozwiązać. Może to być naprawdę stresujące oraz wykańczające zarówno fizycznie, psychicznie jak i emocjonalnie.
 
Jednak im dłużej będziesz trwał w tej relacji, tym gorzej i tym trudniejsze to wszystko będzie. Ta kobieta, którą „ciągniesz za sobą” zasługuje na prawdziwą miłość i oboje o tym wiemy – taką jaką ona Ci okazuje. Utrzymując ten związek na siłę jedynie zabierasz jej możliwość spotkania kogoś, kto da jej to czego ona tak naprawdę szuka. Czy naprawdę zasługuje na takie traktowanie?
 
Jak zerwać z dziewczyną, która Cię kocha? Wymyślisz jak tego dokonać. Będziesz szczery, surowy, a przede wszystkim prawdziwy, ponieważ wiesz, że zostając w tym związku tak naprawdę krzywdzisz przede wszystkim ją. Najlepszym co możesz zrobić, to usiąść z nią i zerwać poprzez naprawdę SZCZERĄ rozmowę i wyrzucenie z siebie wszystkiego tego co Ci krąży po umyśle, a następnie pomóc jej stawić czoła nadchodzącemu bólowi. Całkowita i brutalna szczerość to naprawdę najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji.
 
Niestety musisz zranić jej uczucia aby móc dać wam możliwość zostania na powrót singlami. Musisz być z nią całkowicie szczery i przede wszystkim powiedzieć jej jak się z tym wszystkim czujesz. Powiedz jej prawdę: kochasz ją, uważasz, że jest wspaniałą osobą, ale ten związek nigdy nie zagwarantuje jej tego czego ona od niego oczekuje, a przede wszystkim od Ciebie.
 
Uwierz mi, będzie cierpieć. Będzie zdenerwowana. Może być nawet WŚCIEKŁA. Z czasem jednak z pewnością zrozumie, że to co zrobiłeś było słuszne, ponieważ nie mogliście dać sobie tego czego tak naprawdę pragnęliście od związku. Dasz jej możliwość pójścia do przodu ze swoim życiem i znalezieniem kogoś innego zamiast marnować swój wysiłek na Ciebie w nadziei, że kiedyś się zmienisz.
 
Kiedy w końcu spotka na swojej drodze kogoś, kto będzie w stanie naprawdę odwzajemnić jej miłość i z którym będzie naprawdę szczęśliwa, to z pewnością podziękuje Ci, że tego dnia miałeś odwagę zakończyć waszą znajomość i tym samym dać jej szansę na poznanie tej osoby. Nie stanie się to oczywiście od razu, ale po jakimś czasie z pewnością…
 
Najważniejsze, że oczyścisz swój umysł i na powrót będziesz w stanie szukać tego, czego naprawdę pragniesz od życia. Tak wiele uczymy się o sobie poprzez związki w jakie wchodzimy z innymi ludźmi…
 
Nawet nieudane związki dają nam wspaniałą możliwość lepszego poznania samych siebie i tym samym odkrycia naszych najprawdziwszych i najbardziej skrytych pragnień odnośnie naszej drugiej połówki.
 
Jednakże aby móc mieć możliwość przyswajania tego typu wiedzy najpierw musisz nauczyć się zrywać z dziewczyną. Nie ma nic gorszego niż świadomość, że nie możesz osiągnąć tego co naprawdę pragniesz, ponieważ wstrzymujesz się przed tym tak naprawdę z własnej woli.
 
Masz naprawdę ciężką decyzję do podjęcia. Moja rada – bądź szczery, bądź prawdziwy i daj wam obojgu wolność na jaką zasługujecie! Pamiętaj – życie jest tylko jedno!
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 

Komentarze   

+12 # Filip 2013-10-17 11:14
Krzysztof, bardzo często trafiasz ze swoimi artykułami w moją obecną sytuację. To, o czym piszesz tutaj, przerabiałem w tym roku po raz pierwszy. Było na maksa trudno - tak jak piszesz. U niej włączyła się reakcja obronna i przez kilka miesięcy próbowała się ode mnie odciąć i nawet ręki nie chciała podać. Po pół roku zaczęła ze mną znowu rozmawiać. Myślę, że gdy znajdzie sobie kogoś, to nasza rozmowa będzie taka, jak kiedyś. Czy Ty ze swoimi poprzednimi kobietami, o których pisałeś w tym tekście, straciłeś kontakt?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin