Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Pierwsza randka

Pierwsza randka z dziewczyną, która Ci się podoba, to zawsze lekko stresująca sytuacja. Chcesz się dowiedzieć o niej jak najwięcej, a przy tym samemu wypaść jak najlepiej. Czasami jednak zdarza się, że popełnisz jakiś błąd i tym samym tracisz szansę na kolejną randkę. Jakie są te najpoważniejsze? Zapraszamy do lektury!
 

10 błędów na pierwszej randce CZĘŚĆ 1

Pierwsza randka 

 
Nie przejmuj się, każdemu zdarza się popełniać błędy. Ludzie, którzy twierdzą, że są idealni to po prostu idioci którym własna mania wielkości przysłoniła zdrowy osąd sytuacji. Dzisiaj chciałem się podzielić z Tobą 5, których raczej powinieneś unikać na pierwszej randce. Krótko mówiąc są to przewinienia wagi ciężkiej, które mogą zakończyć zbyt szybko każdą dobrze zapowiadającą się znajomość.
 

1.Oglądanie się za innymi kobietami

Pierwsza randka 

 
Najłatwiejszym sposobem aby drink dziewczyny z którą jesteś na randce wylądował na Twojej twarzy jest oglądanie się w trakcie spotkania za innymi kobietami. Wierzę Ci kiedy mówisz, że trzymanie wzroku tylko na tej jednej kobiecie jest niezmiernie trudne (w końcu miliony lat ewolucji zrobiły swoje… prawda?), ale jeśli chcesz sobie dać możliwość spotkania się z nią na kolejnych randkach to mimo wszystko powinieneś zawęzić obszar swojego wzroku do jej twarzy, menu i kelnera/kelnerki…
 
Możesz to również wykorzystać na swoją korzyść. Czy myślisz, ze Twoje randka nie dostrzega tej długonogiej blondynki w obcisłej sukience siedzącej przy sąsiednim stoliku? Z pewnością ją widzi i uwierz mi – poświęci naprawdę sporo uwagi temu aby się przyjrzeć co zamierzasz z tym faktem zrobić. Utrzymuj swój wzrok na dziewczynie (oczywiście tej z która przyszedłeś), a zyskasz kilka naprawdę cennych punktów.
 
 

2.Zbyt wczesne używanie słów odpowiednich dla związków.

 

Pierwsza randka

 

 

Ksywki, nazywanie siebie imieniem zwierząt (kotku) i zdrobnienia to naprawdę całkiem fajne rzeczy w związkach. Pozwalają wytworzyć intymność pomiędzy partnerami. Z drugiej strony dziwnie brzmią zasłyszane przez osoby postronne i zdecydowanie odstraszą każdą normalną kobietę jeśli zostaną użyte zbyt wcześnie w waszej relacji.
 
To prawda, każdemu z nas zdarzyło się kiedyś mówić „kotku”, „myszko” czy też nawet kochanie do nowopoznanych dziewczyn, ale chyba oboje wiemy jak to się potem skończyło. Zresztą jeśli zaczniesz mówić do dziewczyny „kochanie” zbyt wcześnie to słowo to straci bardzo na swoim znaczeniu, a tego przecież byś chyba nie chciał, prawda?
 

3.Cała uwaga skupiona na telefonie.

 

Pierwsza randka

 

Smartfony to fantastyczne urządzenia, prawda? Mogą się nawet okazać bardziej interesujące niż większość naszych randek, jednakże od momentu gdy spotkasz się ze swoją sympatią aż do chwili kiedy będziesz się z nią żegnał postaraj się trzymać swój telefon bezpiecznie schowany w swojej kieszeni i to najlepiej z wyciszonym dźwiękiem. Tego wymaga po prostu dobre wychowanie, a zresztą nawet zła randka może mieć swoje dobre strony, jeśli potem ta dziewczyna rozniesie wieść o tym jakim jesteś dobrym słuchaczem, jak dobrze się z Tobą rozmawia i że jesteś bardzo dobrze wychowany (kobiety naprawdę zwracają na to uwagę).
 

4.Rozmawianie o swojej byłej.

 

Pierwsza randka

 

 

Wiem, że dla większości ten podpunkt może być tak oczywisty jak fakt, że Ziemia jest geoidą (w skrócie „okrągła”), ale tak często o tym czytamy w naszych mailach czy też słyszymy podczas szkoleń dla kobiet, że po prostu musimy o tym wspomnieć aby ta część naszych czytelników, która jest dalej nieuświadomiona w końcu to zrozumiała – NIE ROZMAWIAMY O SWOICH POPRZEDNICH ZWIĄZKACH NA RANDKACH.
 
Nikt nie chce słuchać o Twoich poprzednich związkach a tym bardziej dziewczyna, która z racji swojego dobrego wychowania musi okazywać Ci współczucie słuchając Twoich rzewnych historii i jednocześnie opracowując plan w swojej głowie jak się najszybciej i najbardziej skutecznie Cię pozbyć. Zresztą z drugiej strony możesz być zmuszony do wysłuchania o jej byłym chłopaku i np. o tym, że pomimo rozlicznych wad był „dobrze wyposażony” i naprawdę dobry w łóżku. Chciałoby Ci się tego słuchać?
 
 

5.Opowiadanie „mocnych dowcipów”

 

Pierwsza randka

 

Prawie wszyscy uwielbiamy mocne dowcipy i wiele kobiet nie różni się w tym wiele od nas. Masa moich koleżanek uśmiała się do łez gdy opowiadałem im dowcip o tym jak Jasiu strzela z papierowej torby w klasie, ale to nie znaczy, że opowiedziałbym go na pierwszy spotkaniu z dziewczyną, która mi się podoba. Pierwsza randka służy głównie temu aby jak najlepiej poznać drugą osobę i tym samym sprawdzić czy do siebie pasujecie, dowiedzieć się czego lubi a czego nie lubi czy też jak wiele lub niewiele macie ze sobą wspólnego…
 
Poczucie humoru jest oczywiście jak najbardziej mile widziane w trakcie procesu uwodzenia, ale wymaga pewnego rodzaju wyczucia. Zacznij powoli od naprawdę delikatnego humoru sytuacyjnego aby wyczuć jej poczucie humoru. Będziesz dzięki temu wiedzieć czy w przyszłości ta dziewczyna będzie odpowiednim audytorium dla Twoich najnowszych żartów o pedofilii wśród księży katolickich.
 
Opowiedzenie od razu tego typu żartu aby od razu wybadać jej reakcję nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ może się okazać, że zrazisz ją do siebie tak bardzo, że randka zakończy się zaraz po jego opowiedzeniu.
 
Na dzisiaj tyle. Wkrótce dalsza część artykułu w której podzielę się z Tobą pozostałymi 5 błędami podczas pierwszych randek. Nie czekaj jednak, idź na miasto i poznaj kogoś z kim chciałbyś umówić się na randkę już teraz!
 
Autor: Krzysztof Król 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin