Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Pierwsza randka

Pierwsza randka z dziewczyną, która Ci się podoba, to zawsze lekko stresująca sytuacja. Chcesz się dowiedzieć o niej jak najwięcej, a przy tym samemu wypaść jak najlepiej. Czasami jednak zdarza się, że popełnisz jakiś błąd i tym samym tracisz szansę na kolejną randkę. Jakie są te najpoważniejsze? Dzisiaj druga część poradnika - Zapraszamy do lektury!
 

10 błędów na pierwszej randce CZĘŚĆ 2

Pierwsza randka 

 
Dzisiaj druga i ostatnia część naszego poradnika. Mam nadzieję, że zapoznałeś się z pierwszą częścią i jesteś już świadom pięciu błędów jakiś powinieneś się wystrzegać jeśli chcesz aby pierwsza randka przerodziła się w kolejne. Dzisiaj poznasz kolejne pięć, które są równie poważne.
 

6. Brak manier

 

Pierwsza randka

 

Nie musisz wstawać kiedy wchodzi przez drzwi albo kłaść swojej kurtki na każdej napotkanej kałuży aby przypadkiem nie zmoczyła sobie stóp, ale to nie znaczy, że możesz żuć gumę z otwartymi ustami i tym samym pokazywać resztki niedawno zjedzonego posiłku na zębach. Pozwalanie aby drzwi dosłownie zderzyły się z jej twarzą również nie kupi Ci u niej dodatkowych punktów. Podobnie ciągłe wtrącanie się w jej wypowiedzi. 
 
Podstawowe maniery są po prostu niezbędne, ponieważ budują one Twój obraz w jej głowie i określają Twoje szanse na kolejne spotkania z nią. Zachowuj się jak ktoś kogo chciałaby przedstawić swoim rodzicom a zdobędziesz jej serce. Postępuj jak prostak a bardzo szybko przestanie odbierać telefony od Ciebie i znowu zostaniesz sam.
 

7. Rozmawianie o pieniądzach

 

Pierwsza randka

 

Rozmawianie o kasie to z góry przegrana sprawa: albo masz dużo pieniędzy i rozmawianie o nich sprawia, że wychodzisz na aroganckiego dupka, albo nie masz grosza przy duszy i wtedy jesteś po prostu żałosny. Zresztą pomyśl o przekazie jakim takim gadaniem wysyłasz. Jeśli przez całe spotkanie opowiadasz o swoim nowym Audi i bogatym pakiecie posiadanych akcji przeróżnych spółek i dziewczyna stara się przy tym nie zasnąć a nawet wygląda na zainteresowaną, to jak myślisz – wyobraża sobie przyszłość z Tobą czy z Twoimi pieniędzmi?
 
Jakakolwiek by Twoja sytuacji finansowa nie była, to uwierz mi – nie jest to rzecz o której powinieneś rozmawiać na swojej pierwszej randce.
 

Chcesz wiedzieć więcej na temat relacji damsko-męskich, a brakuje Ci czasu aby przeczytać wszystkie artykułu z naszej strony? TUTAJ mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie!  

8.  Brak zdecydowania

 

Pierwsza randka

 

 

Porównaj te dwa teksty: „Hej, powinniśmy wyskoczyć kiedyś na kawę” i „Hej, czy może chciałabyś kiedyś wyjść ze mną na kawę albo zjeść kolacje? Możemy też zobaczyć jakiś film jeśli chcesz.”

 
W pierwszym przypadku w trochę staromodny sposób zapraszasz ją po prostu na randkę poprzez pytanie, które tak naprawdę jest zdaniem twierdzącym. To dobry sposób, ponieważ pokazuję, że jesteś osobą pewną siebie i tak naprawdę dajesz jej prosty wybór : iść z Tobą albo nie.
 
Drugie pytanie nie tylko stawia ją w sytuacji gdy musi zastanowić się nad tym czy chce wyjść z Tobą na randkę, ale też zmusza ją do określenia jej przebiegu. To jest naprawdę tragiczne rozwiązanie – niepotrzebnie obciążasz ją rzeczami za które to Ty jako mężczyzna powinieneś być odpowiedzialny i dodatkowo jawisz się w jej oczach jako niezdecydowany mężczyzna. Twoja atrakcyjność w jej oczach leci z zawrotną prędkością w dół. Wybierz jedną opcję. Jeśli nie będzie się jej podobać, to z pewnością Ci o tym powie.
 

9. Notoryczne poprawianie jej drobnych wpadek.

 

Pierwsza randka

 

Nikt nie lubi ludzi, którzy starają się sprawiać wrażenie „wszystkowiedzących” i jeśli Twoje zachowanie zazwyczaj wkurza Twoich kumpli, to z pewnością również podniesie ciśnienie Twojej randce…. i to dwa razy bardziej. Dobrze jest pokazywać podczas spotkania, że jesteś inteligentnym i pewnym siebie mężczyzną, ale nie jej kosztem. Sprawisz tylko, że poczuje się źle i te złe uczucia będą jej towarzyszyć za każdym razem gdy będzie wspominać waszą randkę. 
 
Postaraj się aby wasze spotkanie przebiegało płynnie i jak najbardziej przyjazny sposób – Twoim celem powinno być sprawienie aby dziewczyna uśmiechała się jak najczęściej i miała z Tobą dobry czas, a nie nauczenie jej poprawnej gramatyki czy podstaw geografii.
 
 

10. Bycie zbyt pewnym siebie.

 

Pierwsza randka

 

Nadmierna pewność siebie postrzegana jest jako arogancja, a to w żaden sposób nie jest pozytywna cecha. Ta pierwsza jest atrakcyjna dla kobiet. Sprawia, że wyglądasz w kobiecych oczach jako ktoś kto wie jak się zachować i dobrze jest przebywać w Twoim otoczeniu. Arogancja natomiast sprawia, że wyglądasz jak osoba, która za wszelką cenę stara się  zamaskować swoje wady i kompleksy i nie muszę Ci chyba tłumaczyć, że takie zachowanie nie jest w żaden sposób atrakcyjne dla kobiet.
 
Nie przesadzaj. Nikt nie lubi sztuczności i nadmiernego „prężenia muskułów”, a już na pewno nie dziewczyna z którą właśnie jesteś na randce. Wszystko ma swoje granice – pewność siebie również.
 
To tyle. Mam nadzieję, że udało mi się trochę pomóc Ci przygotować się do nadchodzącego spotkania ze swoją wybranką. Życzę powodzenia!
 
Autor: Krzysztof Król
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin