Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Strach przed odrzuceniem

Temat odrzucenia przez kobietę lub też strachu przed odrzuceniem pojawia się naprawdę wielokrotnie zarówno w mailach od was jak i podczas naszych rozmów telefonicznych. Zamiast odpowiadać każdemu  z osobna postanowiłem stworzyć na ten temat artykuł aby wyjaśnić tę kwestię raz na zawsze. Jak uniknąć odrzucenia ze strony kobiety? Zapraszam do lektury!
 

Jak uniknąć odrzucenia ze strony kobiety?

Odrzucenie 

 
Przez te lata prowadzenia szkoleń miałem okazję poznać naprawdę wielu mężczyzn, którzy bardzo bali się odrzucenia przez kobietę i był to ich główny hamulec przed podejściem do nieznajomej i rozpoczęciem z nią rozmowy. Szukali z różną intensywnością magicznej pigułki, która po połknięciu od razu zniwelowałaby wszystkie ich lęki oraz obawy. Ty też jej szukasz? A może już ja znalazłeś?
 
Jeśli nie to mam zamiar Ci ją dać już za chwilę w postaci ogromnej porcji prawdy…
 
Jesteś gotowy?
 
Przybliż się troszeczkę…
 

1.NIE MA sposobu na uniknięcie odrzucenia!

 

Odrzucenie

 

Nigdy nie będziesz w stanie uniknąć odrzucenia ze strony innych ludzi, chyba że zamkniesz się w piwnicy i nigdy już więcej z niej nie wyjdziesz.
 
To czego możesz uniknąć, to STRACH przed odrzuceniem. Możesz przestać się przejmować zlewką ze strony kobiet, które tak naprawdę nie są Tobą zainteresowane i zacząć cieszyć się towarzystwem tych które są. Pomyśl o tym w ten sposób…
 
Dobry przedstawiciel handlowy domyka 2 z 10 transakcji. Jak, myślisz – przejmuje się tymi 8 nieudanymi czy raczej stara się celebrować te dwie które udało mu się sfinalizować?
 
Odrzucenie to kwestia, która będzie się pojawiać we wszystkich aspektach Twojego życia. To jak będziesz się czuł i jak zareagujesz na te odrzucenia określi Twoją wygraną lub przegraną w tej grze zwanej życiem. Jeśli masz zamiar zadręczać się latami faktem, że dziewczyna do której podszedłeś Cię odrzuciła, to równie dobrze możesz już nigdy do żadnej nie podchodzić.
 
 

2.Pamiętaj o tym!

 

Odrzucenie

 

 

Teraz powiem Ci coś co chciałbym abyś wiedział i zapamiętał sobie na całe życie i przypominał sobie za każdym razem gdy spotkasz na swojej drodze kobietę, która nie jest Tobą zainteresowana. Ona nie odrzuca Ciebie jako osoby. To wcale nie oznacza, że nie jesteś dobrym człowiekiem. To wcale nie oznacza, że nie jesteś człowiekiem odnoszącym sukcesy w życiu. Przede wszystkim nie oznacza, to, że nigdzie nie ma setek kobiet, które bardzo chciałaby się Tobą umówić na randkę.
 
Kiedy kobieta Cię odrzuca, to oznacza to po prostu, że wybrała kogoś innego zamiast Ciebie. I co z tego? Podejdź po prostu do następnej kobiety.
 
  

3.Bądź facetem!

 

Odrzucenie

 

Musisz w końcu pokazać, że jesteś mężczyzną. Bardzo wielu facetów panicznie boi się odrzucenia i jeśli Ty też należysz do tej grupy, to musisz to jak najszybciej w sobie zmienić jeśli chcesz coś osiągnąć w swoim życiu. Aby pokonać strach przed odrzuceniem musisz mu po prostu stawić czoła. Nie ma w tym przypadku drogi na skróty. Im szybciej zrozumiesz, że odrzucenie ze strony to nic personalnego, tym szybciej będziesz w stanie wyjść na miasto i poznać kobietę swoich marzeń.
 
Jestem trenerem uwodzenia, jestem dobry w te klocki, naprawdę dobry i wiesz co? Mi też zdarzają się zlewki ze strony kobiet. Czy się tym przejmuję?
 
Oczywiście, że nie! Jeśli podejdę do 30 kobiet i 29 powie mi „nie”, to co z tego?
 
Będę miał okazję spędzić wieczór z jedną piękną kobietą, która powiedziała „tak”.
 
Przestań się więc przejmować i zacznij działać. Pamiętaj – życie to prostu wielka gra statystyk. Wystarczy grać ilościowo, a w końcu uda Ci się osiągnąć zamierzony cel. Wszystko co robimy w swoim życiu sprawia, że mamy momenty zarówno wzlotów jak i upadków. Chciałbym więc abyś coś dla mnie zrobił…
 
Wyjdź teraz na miasto i pozwól aby jakaś kobieta Cię najzwyczajniej w świecie odrzuciła. Wiesz co to znaczy? Musisz wyjść i zacząć poznawać nowych ludzi, a to fantastyczna przygoda! Powodzenia!
 
Autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin