Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Seks

Seks to temat o którym zadziwiająco ciężko rozmawia się z kobietami…. a przynajmniej takie krąży przekonanie. Bardzo często kursanci kiedy rozmawiamy przed szkoleniem i poruszam z nimi te kwestię mówią mi, że kiedy przychodzi do rozmawiania o seksie z kobietą to czują się jakby chodzili po polu minowym z zawiązanymi oczami. Wcale nie musi tak być. Jak rozmawiać z dziewczyna o seksie? Zapraszam do lektury!
 

Jak rozmawiać z dziewczynami o seksie?

Seks 

 
Kiedyś, na początku mojej drogi z uwodzeniem, pod koniec jednej ze swoich randek zaproponowałem dziewczynie żebyśmy pojechali do mnie. Zapytała się co będziemy robić? Powiedziałem jej, że chciałbym abyśmy pojechali do mnie i uprawiali seks, a potem znowu wyskoczyli na miasto porobić jakieś ciekawe rzeczy. Kompletnie wtedy nie zrozumiałem dlaczego się na mnie zdenerwowała i za żadne skarby nie chciała już tego wieczoru jechać ze mną do mojego domu.
 
Na szczęście dalej jesteśmy przyjaciółmi i kilka miesięcy później zapytałem ją o to zdarzenie. Jej odpowiedź delikatnie mówiąc mnie zaszokowała.
 
 

1.Trochę wyczucia

 

Seks

 

Powiedziała mi, że tej nocy CHCIAŁA jechać do mnie i uprawiać ze mną seks, ale kiedy zacząłem o tym rozmawiać w tak bezpośredni sposób jej ochota na zbliżenie całkowicie minęła. Nie mogłem w to uwierzyć! Jak rozmowa o czymś na co miała ochotę sprawiła, że nagle jej przeszło?!
 
Wytłumaczyła mi, że w sytuacji kiedy dziewczyna ewidentnie chce jechać do Ciebie i zdajesz sobie sprawę, że tej nocy zdecydowanie będziecie uprawiać seks, to lepiej nie rozmawiać o tym w bezpośredni sposób. Zapytałem więc lekko zdenerwowany JAK miałbym to robić i przede wszystkim DLACZEGO miałbym o seksie rozmawiać w taki sposób? Byłem naprawdę ciekawy jej odpowiedzi.
 
Wykazała się całkiem sporym zrozumieniem mojej frustracji i zapewniła mnie, że większość kobiet ma podejście do tematu zbliżone do jej. Powiedziała mi, że jeśli chce aby dziewczyna pojechała do mnie  i uprawiała ze mną seks, to o WIELE LEPIEJ będzie jeśli powiem jej, że miło mi się z nią rozmawia i naprawdę wydaje mi się ciekawą osobą i naprawdę chciałbym spędzić z nią więcej czasu, dlatego miło by było jakby pojechała ze mną do mojego mieszkania. Odpowiedziałem mojej koleżance, że w sumie to na jedno wychodzi. Przecież nie jest głupia i WIE, że jeśli pojedzie do mnie to będziemy tej nocy uprawiać razem seks. Wie o tym, więc dlaczego miałbym nie powiedzieć o tym wprost tylko muszę stosować takie obejścia?
 
 

2.Pamiętaj o tym

 

Seks

 

Byłem tym wszystkim nieco zdziwiony, ale z drugiej strony czułem, że to co mówi ma sens i z pewnością jest prawdziwe. Zdałem sobie wtedy sprawę jak wielki błąd popełniałem za każdym razem gdy chciałem aby dziewczyna pojechała do mnie na seks. Sprawiałem, że czuły się „tanio” poprzez bezpośrednie rozmawianie z nimi o seksie. Dawałem im do zrozumienia, że jedyne czego od nich oczekuje to ich ciało. Jeśli natomiast powiem im, że chciałbym aby pojechały do mnie, ponieważ chciałbym je lepiej poznać i dobrze mi się z nimi rozmawia… będą się z tym wszystkim czuły ok (oczywiście wiedząc przy tym doskonale co tak naprawdę oznacza fakt, że jedziemy do mnie).
 
Pamiętaj więc – nigdy nie proponuj bezpośrednio seksu. Jest on jak najbardziej w założeniu was obojga, nie musisz po prostu o nim wspominać aby upewnić się, że zmierzacie w dobrym kierunku.
 

3.Bądź cierpliwy

 

Seks

 

Kiedy w takim razie możesz SWOBODNIE porozmawiać o seksie z dziewczyną? Z mojego doświadczenia powiem Ci, że jeśli chcesz o tym porozmawiać z dziewczyną, to poczekaj aż kilka razy pójdziecie do łóżka. Po takim czasie będziecie się czuć wystarczająco komfortowo aby otwarcie rozmawiać o takich rzeczach i przede wszystkim nie będzie czuła, że jej ciało to jedyne na czym Ci zależy.
 
Tylko jedna kwestia na sam koniec. Nigdy nie rozmawiaj z dziewczyną zaraz po seksie. A już na pewno nie dopytuj się czy byłeś dobry i czy się jej podobało. To nie czas i miejsce na takie rzeczy. Zamiast tego powiedz jej jak dobrze Ci z nią było, przytul ją…. i porozmawiaj z nią. Tak po prostu. Ona tego potrzebuje.
 

Rozwijaj się z PERFECT DATING... Dołącz do naszej społeczności

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL poniżej FILM:

Komentarze   

0 # Wiktoria 2016-02-15 05:36
To oczywiste że trzeba do tego podejść delikatnie inaczej kobieta poczuje się jak zabawka do wykorzystania trzeba o tym pamiętać... :roll:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin