Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak uratować związek

Jesteś w związku, ale ostatnimi czasy jakoś Ci się nie układa. Kochasz swoją partnerkę, ale coraz mniej czasu spędzacie razem, rozmowy są coraz rzadsze a wspólny seks staje się powoli coraz bardziej zamazanym wspomnieniem… Wiesz o czym mówię? Jak uratować związek? Zapraszam do lektury!
 

Jak uratować związek?

Jak uratować związek? 

 
Związek to rzecz nad którą należy nieustannie pracować. To, że jesteś z daną dziewczyną wcale nie oznacza, że Twoje uwodzenie już się zakończyło, możesz sobie odpocząć, bo już po kres swych dni będziecie razem. Niestety bardzo wielu mężczyzn swoim zachowaniem przedstawia takie właśnie stanowisko. 
 
Nie jest to oczywiście jedyny powód dla którego w związku dzieje się źle, ale jeden z najczęstszych. Istnieje nawet taki dowcip: „Stare małżeństwo, żona mówi do męża – ostatnio w ogóle nie mówisz, że mnie kochasz… Na co mąż odpowiada – powiedziałem ci raz. Jak coś się zmieni to dam Ci znać.” Też wychodzisz z takiego założenia, kiedy ostatni raz powiedziałeś szczerze swojej partnerce, że ją kochasz?
 
Nie ma co się doszukiwać winnych danej sytuacji, bo to do niczego Cię nie doprowadzi. Pewnie każdy z was w mniejszym lub większym stopniu jest odpowiedzialny za to, że w chwili obecnej jedynie krok dzieli was od ponownego wkroczenia w świat singli. Istotne jest to, że jako mężczyzna, to właśnie Ty odpowiadasz za prowadzenie w waszej relacji i to właśnie Ty powinieneś podjąć konkretne kroki aby wasza relacja wróciła z powrotem na właściwe tory.
 
Jak? Czytaj dalej.
 

1.Zrób rachunek sumienia

 

Jak uratować związek?

 

 

Zastanów się jakie błędy popełniasz w waszej relacji. Nie skupiaj się kompletnie na jej przewinieniach, ponieważ i tak nie masz w tym momencie na nie większego wpływu, a jedynie niepotrzebnie będziesz się nakręcać i prawdopodobnie zaczniesz tym samym usprawiedliwiać swoje zachowanie – to błędne koło i do niczego dobrego Cię to nie zaprowadzi.
 
Pomyśl, czy tak samo zachowywałeś się na początku waszej relacji jak teraz? Czy tyle samo ją komplementowałeś, tyle samo miałeś dla niej czasu? Czy tak samo starałeś się jej robić ciekawe i nietuzinkowe niespodzianki? Czy tak samo byłeś dla niej wyrozumiały? Czy tak samo starałeś się w łóżku?
 
To tylko niektóre z wielu ważnych pytań na które powinieneś sobie szczerze odpowiedzieć jeśli masz zamiar uratować wasz związek. Bądź wobec siebie szczery, w końcu to Twój swego rodzaju rachunek sumienia… Ktoś mądry kiedyś powiedział: „Jeśli Twój związek chyli się ku końcowi, to zacznij zachowywać się tak jak na jego początku, a przestanie.” Właśnie robisz ku temu pierwszy krok.
 
 
  

2.Nie bądź nachalny

 

Jak uratować związek?

 

 

Jak uratować związek? Nachalność z pewnością nie jest dobrym sposobem. Bardzo wielu mężczyzn kiedy widzi, że ich związek nie wygląda najlepiej stara się za wszelką cenę znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy zasypując swoją partnerkę gradem pytań, a następnie setkami obietnic prawdziwej zmiany bez żadnego pokrycia. 
 
Oczywiście możesz z nią szczerze porozmawiać aby dowiedzieć się w czym leży problem, ale taka rozmowa wymaga delikatności i musi być całkowicie pozbawiona jakichkolwiek nacisków z Twojej strony. Jeśli nie będzie chciała o tym gadać albo będzie unikać tego tematu, to znaczy, że Twój związek naprawdę jest w krańcowej fazie i jeśli szybko czegoś nie zrobisz, to już wkrótce się rozstaniecie. Najważniejsze jest to abyś nie obiecywał niestworzonych rzeczy jak to się nie zmienisz, tylko po prostu to zrobił. Pamiętaj – „krowa, która dużo muczy daje mało mleka”.
 
 
 

3.Zacznij działać!

 

Jak uratować związek?

 

Niestety rzadko kiedy rzeczy dzieją się same tak po prostu. Większość wymaga działania, więc działaj! Skoro już wiesz co robiłeś źle, to teraz zacznij to zmieniać. Zacznij zachowywać się inaczej. Nie rób z tego wielkiego wydarzenia na miarę premiery nowego filmu rozpowiadając wszem i wobec jakim to od dzisiaj jesteś nowym człowiekiem i jak teraz wszystko  będzie wyglądało zupełnie inaczej. 
 
Takie przechwalanie się może tylko niepotrzebnie jeszcze bardziej zniechęcić do Ciebie Twoją partnerkę, a przecież nie tego chcesz. Zacznij wprowadzać kolejne zmiany, a zobaczysz, że Twój związek zacznie nabierać nowego rozpędu i na powrót będziesz mógł powiedzieć o sobie, że jesteś szczęśliwy ze swoją partnerką. Trzymam za Ciebie kciuki!
 
autor: Jan Gajos
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin