Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Nie bój się porażek!

Chciałbyś nauczyć się podrywać dziewczyny, ale boisz się porażki? Odrzucenia? Nieudanych podejść? Nie przejmuj się! Nie jesteś jedyny. Na szczęście są sprawdzone sposoby jak możesz sobie poradzić z tym strachem. W końcu nie chcesz pozwolić aby Cię sparaliżował… Zapraszamy do lektury!
 

Jak poderwać dziewczynę? Nie bój się porażki!

Nie bój się porażki 

 
Mam do Ciebie pytanie…
 
Jak stać się dobrym w danej czynności?
 
Odpowiedź brzmi: Poprzez jej powtarzanie.
 
Praktykę.
 
Dzisiaj chciałbym się podzielić z Tobą podstawowymi zasadami dotyczącymi zdobywania nowych umiejętności, a konkretnie podrywania dziewczyn, bo przecież o tym jest ten portal.
 
 

1.Uprawiasz sport?

 

Nie bój się porażki

 

Zastanów się przez chwilę jak stajesz się dobry w uprawianiu jakiegoś sportu, np. piłki nożnej. Może zaczynasz od kopania piłki na podwórku w towarzystwie swojego ojca i kompletnie nie przejmujesz się wynikiem – liczy się tylko dobra zabawa… W końcu uczysz się coraz lepiej kontrolować piłkę. Zaczynasz coraz swobodniej z nią biegać, uczysz się uników i różnego rodzaju strzelania gola. Jest coraz trudniej ale i Ty stajesz się coraz lepszy w tym co robisz – w końcu czujesz się na siłach aby zacząć grać na prawdziwych zasadach…
 
Każda umiejętność jest przyswajana właśnie w ten sposób. Podobnie jest z uwodzeniem kobiet.
 
W przypadku uwodzenia problemem jest Twoje emocjonalne zaangażowanie w cały proces interakcji z kobietami. Dzieje się tak dlatego, ponieważ bardzo wielu mężczyzn łączy swoje poczucie własnej wartości z akceptacją ze strony kobiet. Z tego powodu wydaje Ci się, że stawka o którą grasz jest naprawdę wysoka, ponieważ porażka może być dla Ciebie naprawdę bolesna. 
 
Kiedy uczysz się grać w piłkę nożną, to jesteś w stanie z łatwością zaakceptować fakt, że nie zawsze uda Ci się strzelić gola, ponieważ wiesz, że to część treningu, która ma na celu sprawienie, że w niedalekiej przyszłości będziesz lepszym graczem.  Wiesz, że czasami popełniasz błędy, ale nie przeszkadza Ci to w kolejnych 1000 próbach, które mają przybliżyć Cię do osiągnięcia upragnionego celu.
 
Spróbuj podobne podejście przełożyć na interakcje z kobietami. Zadaj sobie pytanie: „Czy jestem gotowy ponieść 1000 porażek aby znaleźć kobietę z którą spędzę resztą swojego życia i będę naprawdę szczęśliwy?
 
Większość mężczyzn odpowiada na to pytanie: „nie”. Do końca życia są samotni i ciągle narzekają, że nikt ich nie lubi.
 

2.Jakie jest Twoje nastawienie?

Nie bój się porażki
 
Z drugiej strony mężczyzna, który wyjdzie na miasto i spali 1000 podejść, ale przy 1001 pozna kobietę z którą spędzi miło czas, to będzie czuł się wspaniale i będzie szczęśliwy, spełniony, ponieważ udało mu się osiągnąć zamierzony cel. Może następnym razem wystarczy 100 podejść, albo 50, a może tylko 5 aby znalazł dziewczynę, która odwzajemni jego zainteresowanie….
 
Prawda jest taka, że uwodzenie kobiet wymaga praktyki. Podczas gry w piłkę nożną nie uciekasz z płaczem do domu za każdym razem kiedy nie uda Ci się strzelić gola, prawda? Czasami powinie Ci się noga, piłka poleci nie tam gdzie chciałeś, albo masz gorszy dzień i kompletnie Ci nie idzie a mimo to dalej jesteś na boisku. Wystarczy choćby jeden udany strzał abyś poczuł się wspaniale
 
Oczywiście 1000 podejść to bardzo ogromna liczba i jeszcze nie słyszałem o kimś, kto miałby tyle nieudanych interakcji z kobietami z rzędu, ale chciałem Ci nakreślić pewien koncept, a takie rzeczy najlepiej wychodzą lekko przerysowane. Mam nadzieję, że go zrozumiałeś. Musisz wyjść na miasto i zacząć poznawać kobiety. Oczywiście ważne jest też Twoje nastawienie do całej sprawy. Idź z przekonaniem, że nic złego się nie stanie jeśli poniesiesz porażkę i nie uda Ci się tej nocy spotkać i poderwać kobiety swoich marzeń. 
 
 

3.Nie bój się działać!

Nie bój się porażki
 
Dostajemy na naszą skrzynkę dziesiątki maili w których piszecie, że boicie się podchodzić do dziewczyn, ponieważ ochroniarze albo goście w klubie będą się śmiać kiedy zobaczą wasze nieudane podejścia, albo dziewczyny zauważą, że chcecie z nimi rozmawiać i po prostu będą was unikać, albo…  mógłbym tak naprawdę długo wymieniać.
 
Musisz pamiętać o tym, że tak naprawdę mało kto zwraca na Ciebie uwagą i nikogo nie obchodzą Twoje porażki. Większość facetów sama uważa, że naprawdę strasznie trudno jest poderwać dziewczynę i nawet jeśli zobaczą, że Ci się nie uda, to i tak będą pod wrażeniem faktu, że spróbowałeś podczas gdy oni stoją i podpierają ściany dzierżąc drżącą ręką kufel z piwem lub szklankę z drinkiem.
 
Kobiety też nie zwracają na to szczególnej uwagi. Większość z nich bardzo często jest nieudolnie podrywana i potraktują Cię po prostu jako kolejnego próbującego szybko o Tobie zapominając. Zresztą pewnie nie byłeś ich najgorszym przypadkiem. 
 
Zresztą ludzie tak naprawdę w takich sytuacjach zwracają uwagę głównie na sukcesy! Nikogo nie obchodzi, że jakaś laska Cię zlała. To się dzieje cały czas. Możesz być jednak pewien, że jeśli będziesz się całował w rogu z najładniejszą laską w klubie, to sporo osób to zauważy.
 
Samo czytanie materiałów nie uczyni Cię mistrzem uwodzenia, musisz działać. Pamiętaj – przegranym jest nie ten komu nie wychodzi, a ten, kto nigdy nie próbuje, ponieważ taka osoba nigdy nie odniesie sukcesu. Nie da się niczego osiągnąć w życiu skupiając się tylko na unikaniu porażek za wszelką cenę!
 
Trzymam kciuki za Twój sukces!
 
Autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin