Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating

Prezenty to ciekawa rzecz – wcale nie jest tak łatwo dać komuś podarunek z którego naprawdę się ucieszy, a już w szczególności kobiecie.  Jaki jest najlepszy prezent jaki możesz dać kobiecie? Zapraszam do lektury.
 

Najlepszy prezent jaki możesz dać kobiecie.

Perfect Dating 

 
Kobiety potrafią być drogie. Wiem, że Ty również pewnie zdajesz sobie sprawę z faktu, że większość z nich uwielbia zakupy, więc kiedy sprawa sprowadza się do dania jej idealnego prezentu, może wcale nie być łatwo. Idealny przecież wcale nie oznacza drogi.
 
Jaki jest najcenniejszy prezent, który doceni każda kobieta? Po wielu randkach udało mi się to w końcu odkryć i co ciekawe, nie kosztował mnie on ani złotówki!
 
Prezent ten nie tylko zwiększy Twoje szanse na zdobycie jej numeru telefon, ale sprawi, że kobiety będą Cię bardziej lubić i szanować. Będziesz dla nich znacznie atrakcyjniejszy.
 
O czym więc mowa?
 
Najlepszy prezent jaki możesz dać każdej kobiecie to bezwarunkowa przyjaźń.
 
Co? Przyjaźń?! To wszystko?
 
Tak i zanim zamkniesz tą stronę pozwól mi wyjaśnić co mam na myśli….
 

1.Nie zachowuj się jak większość.

 

Perfect Dating

 

 

Bardzo często do pięknych kobiet podchodzą mężczyźni, którzy przez cały czas starają się być dla nich nadmiernie mili. Jednak kiedy tylko kobieta daje im do zrozumienia, że nie jest nimi zainteresowana w sferze seksualnej, większość z nich nie ma najmniejszej ochoty na to aby stać się jej przyjacielem. Po prostu odchodzą i nie chcą z nimi więcej rozmawiać.
 
W pełni rozumiem ich postępowanie. W końcu jaki jest sens spotykać się z kimś, kto nie jest Tobą zainteresowany?
 
Po pierwsze, będąc zainteresowanym wyłącznie przyjaźnią wydajesz się mniej „zagrażający” od większości facetów, a przede wszystkim inny od nich. W sumie pokazuje to, że coś tam wiesz o kobietach. To sprawia, że kobiety stają się zaciekawione Twoją osobą.
 
Nie wiedzą czy mogą Cię zdobyć czy też nie. Sprawiasz wrażenie wcale nie takiego łatwego do zdobycia – jeśli Cię polubią, stajesz się wyzwaniem. Kobiety to uwielbiają.
Wcale nie gwarantuję Ci, że w ten sposób zdobędziesz kobietę, która Ci się podoba. Jednak jest to najlepsze co możesz dać kobiecie i stanowczo zwiększa Twoje szanse.
 
Nie ma zbyt wielu mężczyzn, którzy chcą poświęcać swój czas aby spotykać się z kobietami i rozmawiać tylko po to aby stać się ich przyjacielem. Zazwyczaj kiedy podchodzą do ładnej kobiety i zaczynają z nią rozmawiać, to chodzi im tylko o jedno. Kobiety to dostrzegają. Wydaje im się, że szukasz kogoś kto jest tani i łatwy.
 
Jeśli poświęcisz czas na to aby z nią porozmawiać i poznać ją, to sprawisz, że poczuje się wyjątkowo i przede wszystkim sprawisz, że sam będziesz dobrze wyglądał w jej oczach.
 
 

2.Nie popełniaj tego błędu!

 

Perfect Dating

 

 

Do Kamili, jednej z moich koleżanek, co chwile podchodzą jacyś kolesie. Sama mi powiedziała, że to co jest dla niej atrakcyjne, to facet, który będzie chciał z nią najpierw porozmawiać zanim zdecyduje się na jakiś ruch. Zauważyła, że większość facetów nawet nie słucha tego co ona mówi. Część nie potrafi nawet utrzymać  kontaktu wzrokowego!
 
To całkiem spory błąd. Faceci bardzo rzadko podchodzą do kobiet jedynie w celu pogadania z nią i zaprzyjaźnienia się. Przez większość czasu starają się je uwodzić kompletnie przy tym zapominając o przyjaźni i chęci poznania co druga strona ma o sobie do powiedzenia.
 
Kobiety pragną aby ich partnerzy interesowali się ich życiem, ich przyjaciółmi, życiem zawodowym, rodziną a także marzeniami i pragnieniami. Chcą też poznać mężczyzn z którymi się spotykają. Chcą poznać Ciebie. To jest jeden z powodów dlaczego tak wiele związków się rozpada. Jeśli poświęcisz trochę czasu na to aby się z nią zaprzyjaźnić i naprawdę ją poznać, to Twój związek z nią będzie miał szansę stać się naprawdę intymny.
 
Większość mężczyzn, którzy odnoszą sukcesy z kobietami, to Ci, którzy potrafią czerpać radość z towarzystwa i przyjaźni kobiet. Kiedy otworzysz się przed nią i dasz jej szansę aby otworzyła się przed Tobą, to masz ogromną szansę na stworzenie z nią naprawdę udanej relacji. Dajesz jej tym samym do zrozumienia, że jest dla Ciebie ważna i że naprawdę ją cenisz. 
 
Masz również szansę odkryć rzeczy, które oboje lubicie i które was łączą. Przede wszystkim daje wam to też tematy do rozmowy. Przyjaźń jest fundamentem udanego i szczerego związku. 
 
 

3.Zrozum różnicę

 

Perfect Dating

 

 

Chciałbym abyśmy się dobrze zrozumieli – wcale nie namawiam Cię abyś od razu stał się przyjacielem kobiety do której podszedłeś i z którą właśnie zacząłeś rozmawiać. Chcę Ci tylko pokazać, że umiejętność słuchania tego co ma do powiedzenia i umiejętność tworzenia prawdziwej więzi pomiędzy wami jest naprawdę istotna jeśli chcesz zdobyć kobiece serce… samo uwodzenie nie wystarczy. 
 
Nie pomyl tego z byciem chłopcem na posyłki i „tamponem emocjonalnym”, który jest na każde zawołanie kobiety a oprócz tego z pokorą wysłuchuje wszystkie jej problemy i stara się jej nieudolnie doradzić – taki mężczyzna nie przedstawia dla niej najmniejsze wartości. 
 
Prawdziwy mężczyzna potrafi połączyć bycie przyjacielem ze skutecznym uwodzeniem, ponieważ wie, ze to najlepsza droga do serca każdej kobiety i właśnie odnalezienia tej drogi bardzo szczerze Ci życzę!
 
Autor: Krzysztof Król 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin