Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating
Jak co miesiąc, tak również i w listopadzie jeden z naszych trenerów odwiedził Warszawę aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn i pokazać im, że uwodzenie kobiet wcale nie musi być trudne. Czy udało mu się to osiągnąć? Czy kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkolenie Uwodzenia Perfect Dating w Warszawie LISTOPAD

 
W trakcie części teoretycznej naszego spotkania padało wiele pytań, przez co nasze wykłady były bardzo interaktywne, a wiedza wchodziła wszystkim bardzo szybko do głowy. Początkowy stres ze strony kursantów podczas pierwszego spotkania z hostessą bardzo szybko przekształcił się w świetną zabawę i pokonywanie swoich kolejnych ograniczeń. 
 
Część praktyczna odbyła się w galerii handlowej oraz w klubie, gdzie nasi kursanci z każdym kolejnym podejściem i radami od trenera radzili sobie coraz lepiej, przez co praktyka zarówno na mieście jak i w klubie wypadła bardzo dobrze. 
 
Co sądzą nasi kursanci u kursie uwodzenia Perfect Dating? Czy podobało im się i zmienili dzięki nam swoje życie na lepsze? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 
Perfect Dating 

„Cześć,
 
Jestem właśnie po weekendowym szkoleniu, prowadzonym przez Grzegorza Cieślika, i od razu Wam powiem... uważajcie na niego :) Gość jest niesamowity w tym co robi, ma ogromną wiedzę na temat relacji damsko - męskich, lingwistyki, NLP i nim się spostrzeżecie zasieje w Was ziarno - pewności siebie... zmieni Wasze przekonania, po których dojdziecie sami do różnych ciekawych wniosków... 
 
Po praktyce w galerii dojdziesz do wniosku że... wow, kobiety nie gryzą :) potem dojdziesz do wniosku jak wiele od Ciebie zależy, następnie zdasz sobie sprawę, że opinia innych tak Cię obchodzi jak zeszłoroczny śnieg... ale dopóki będziesz siedział w domu przed kompem, tego wszystkiego i wiele więcej się nie dowiesz.... dlatego polecam to szkolenie dla tych, którzy chcą się zmienić, dla tych, którzy chcą poprawić kontakty z kobietami.... Ale pamiętaj i tak najwięcej w trakcie szkolenia zależy od Ciebie... Dzięki temu szkoleniu dostaniesz wędkę ( narzędzia ) , ale ryby ( dziewczyny) musisz łowić sam :) 
 
Pozdrawiam Michał”
 
Perfect Dating
 
"Dziękuje Grześkowi  za szkolenie weekend-owe. Przeżyłem piękne chwile.  Wierzę, że  rady, wskazówki a także doświadczenie praktyczne, które tam  dostałem to początek mojej przemiany. Jeszcze raz dzięki  i pozdrawiam.
                                                                             
 Kamil C" 
Perfect Dating
 
 
 
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin