Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak nauczyć się uwodzenia

Chciałbyś nauczyć się uwodzenia więc poświęcasz kolejne godziny swojego życia na lekturze niezliczonej ilości materiałów zawierających gotowe sztuczki i teksty… Czy myślisz, że właśnie to jest najważniejsze w procesie uwodzenia kobiet? A wiesz jak ważne jest Twoje nastawienie? Nie? W takim razie zapraszam Cię do lektury!
 

Jak nauczyć się uwodzenia? Popracuj nad swoim nastawieniem!

Jak nauczyć się uwodzenia 

Posiadanie odpowiedniego nastawienia to najważniejszy element całego procesu uwodzenia. To co się dzieje w Twojej głowie może skutecznie zniwelować jakiekolwiek szanse na poderwanie pięknej kobiety a dodatkowo może wpłynąć w bardzo destrukcyjny sposób na Twoją pewność siebie. Na szczęście piszę ten artykuł dla Ciebie właśnie po to aby powiedzieć Ci w jaki sposób powinieneś zmienić swoje nastawienie do uwodzenia aby zacząć w końcu skutecznie radzić sobie w świecie relacji damsko – męskich.
 
Niech zgadnę -  w chwili kiedy czytasz ten artykuł siedząc przed ekranem swojego komputera z pewności myślisz, że Twój wygląd zewnętrzny ma decydujące znaczenie i tak naprawdę żadna szanująca się kobieta nie zwróci na Ciebie uwagi, mam rację? BŁĄD. Najważniejsze są Twoje umiejętności oraz nastawienie.
 
Jeśli szanujesz sam siebie i wierzysz w siebie to inni ludzie również będą Cię szanować. Jeśli Twoje przekonania oraz mowa ciała sugerują, że jesteś pozbawiony pewności siebie i masz niską samoocenę to inni dostrzegą to jako okazję aby móc Tobą pomiatać. Uwierz mi, byłem kiedyś w takiej sytuacji.
 
 

1.Szanuj się!

 

Jak nauczyć się uwodzenia

 

Pod koniec dnia jesteś takim samym człowiekiem jak wszyscy inni. Zamiast marzyć o byciu mężczyzną, który jest otoczony pięknymi kobietami, po prostu się nim stań! Musisz nabrać trochę szacunku do siebie i uwierzyć, że możesz osiągnąć wszystko, ponieważ możesz! Tak naprawdę to TY DECYDUJESZ O SWOIM LOSIE! Jeśli czegoś pragniesz i podejmiesz działania aby to osiągnąć, to w końcu to osiągniesz i nikt ani nic nie będzie Cię w stanie zatrzymać przed spełnieniem swoich marzeń. Musisz tylko chcieć!
 

2.Stań się nagrodą!

 

Jak nauczyć się uwodzenia

 

Zasługujesz na piękną kobietę, a każda piękna kobieta zasługuje na Ciebie. Wiesz to przecież. Musisz się szanować, wierzyć w siebie i być pewnym siebie. Nie zadowalaj się tym co masz, skup się na tym co chcesz osiągnąć , kim chcesz być i z kim chcesz być, a nawet z kim chcesz sypiać. Stań się nagrodą o którą walczą kobiety!
 
 

3.To jej strata

 

Jak nauczyć się uwodzenia

 

Jeśli zostaniesz odrzucony przez kobietę, to jest to jej strata, ponieważ właśnie straciła możliwość poznania najbardziej fantastycznego mężczyzny na świecie. Nie znajdzie już nikogo takiego jak Ty i dobrze o tym wiesz. Pamiętaj – to Ty jesteś nagrodą! Jeśli dziewczyna Cię spławiła to jej strata! Nie rozpaczaj nad tym, tylko podejdź do następnej i zacznij z nią rozmawiać.
 
Przestrzegaj tych 3 zasad, idź przez życie z pewnością siebie i nie bój się podchodzić do kobiet. Bądź nagrodą a gwarantuje Ci, że kobiety będą pojawiać się w Twoim życiu. 
 
Brzmi trudno?
 
Wcale tak nie jest. Wymaga to oczywiście trochę pracy nad sobą, a ja nie jestem w stanie opisać Ci całego procesu w jednym artykule, ponieważ miałby on wtedy niebotyczną długość. Chcę tylko abyś zrozumiał, że nawet najlepsze techniki nie dadzą Ci żadnej skuteczności jeśli w Twojej głowie nie zasługujesz na kobietę. Pamiętaj – cały proces uwodzenia zaczyna się w Tobie! To jak postrzegasz świat ma bezpośrednie przełożenie na to jak będziesz postrzegany przez innych.
 
Być może teraz nie jesteś w stanie wyobrazić swojej osoby jako pewnego siebie mężczyzny, ale uwierz mi – prowadzę już szkolenia od wielu lat i KAŻDY, dosłownie KAŻDY mężczyzna, który tylko tego pragnął i był gotowy podjąć konkretne działania aby osiągnąć swój cel, dzisiaj cieszy się swoim życiem i nierzadko inni mu zazdroszczą. Musisz odpowiedzieć sobie na jedno, bardzo ważne pytanie: Czy chce być tym, który innym zazdrości ich życia, czy tym, któremu inni zazdroszczą jego życia? Nie musisz odpowiadać od razu…
 
 
Autor: Krzysztof Król
 
 
 

Komentarze   

0 # Stanisław 2013-11-20 23:45
Oj Krzysztofie, prawie się z Tobą zgadzam, ale dodam coś od Siebie...
Pewność Siebie i szacunek do Siebie musi iść za godnym uzasadnieniem, a rzucając uogólniki "Bądź pewny Siebie", "Szanuj Siebie", "Miej nastawienie" to bardziej chwyty marketingowe niż konkretne rady.
1.Tak jestem pewny Siebie i Się szanuje,... bo(dlaczego mam Siebie szanować?) Jestem dobrym sprzedawcą(Dlac zego jestem dobrym spredawcą?) Bo zarabiam pieniądze, które mi starczają mi by utrzymać się w Stolicy.
Maciej Kielan w swojej książce nt. sprzedaży napisał, co zrobić aby czuć się dobrym sprzedawcą? -Trzeba po prostu nim być. Znam ten temat od podszewki, bo jestem Twoim byłym kursantem, ale najważniejsze jest w tym, że żeby nauczyć się dobrze uwodzić K. Trzeba pozostawać regularnym, aktywnym i doskonałym, a to wymaga bardzo ciężkiej pracy. Po co się oszukiwać? Uwodzenie w Polsce to bardzo ciężki kawałek chleba i mało komu starcza motywacji i charakteru by to robić dobrze!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Stanisław 2013-11-21 00:15
1."Szanuj się!"
Pewien psycholog pisał kiedyś o 2 jaźniach poznawczej i behavioralnej. To zachowania i realne efekty wpływają na doświadczenia w głowie i nigdy nie będzie odwrotnie i słowa nigdy nie będą większe niż czyny. Po co się oszukiwać? Przekonania nie wpływają na wyniki! To wyniki wpływają na przekonania.
2."Stań się nagrodą dla kobiety".
Nie oszukujmy się podchodząc do nieznajomej kobiety to ona jest dla nas nagrodą i wie, po co do niej podchodzisz, więc ten sposób myślenia dawno odrzuciłem. Jedynym co możemy zrobić to pokazać, że ona też ma korzyści z poznawania Mnie jako interesującego mężczyznę...
3."To jej strata".
Niestety są to odrealnione poglądy z amerykańskich książek... Kobieta nie chce mężczyzny, który do niej podchodzi, bo źle sie sprzedał, albo słaby produkt. Przy podejściu do kobiety np. w DG i braku znajomości z kobietą traci mężczyzna a nie kobieta. Jak nie Ja to poderwie ją ktoś inny.
...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Stanisław 2013-11-21 00:28
Uważam, że wmawianie sobie fikcyjnych przekonań często prowadzi do stanu alfa. Czyli kretynów którzy chodzą jakby mieli między pachami arbuzy i siedzą szeroko na nogach jakby ich przyrodzenia miały po 30 cm. Czy to jest atrakcyjne dla kobiet? Napewno? Udawanie zawsze będzie udawaniem... W pracy widzę masę sprzedawców, którzy "udają" pewnych Siebie i nie przenosi się to na ich sprzedaż, bo mają problem z brakiem umiejętności, myśląc, że sukcesy co lepszych sprzedawców są "naturalnym efektem". Po 3 miesiącach są zwalniani z powodu braku wyniku!
...
W uwodzeniu poznałem masę pseudo pewnych Siebie i sam tak też próbowałem czynić, ale jeśli nie jest to poparte solidną praktyką i warsztatem znaturalizowany ch zachowań, oraz stanem wewnętrznym przynosi gorsze efekty niż po prostu "bycie sobą" i podejście do kobiety normalnie, bez udawania "nagrody", "pewności Siebie", "hura szacunku do Siebie", a jeśli są wyniki i umiejętności to ta pewność Siebie jest sama w sobie bez ściemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # ronin 2013-11-21 08:04
Przed wyjściem do pracy skomentuje... Ciekawe, czy ktoś opublikuje mój komentarz, skoro nie zgadzam się w pełni z założycielem Perfect Dating...
"gotowe sztuczki i teksty…"
Jasne, że gotowe teksty i sztuczki na start są bardzo ważne/ zresztą później też.
Podczas codziennego dnia używamy wyuczonych zachowań i uwodzenia trzeba się nauczyć. Wiedze z literatury przelewamy na umiejętności praktykując. Praktyka daje umiejętności, a umiejętności dają efekty i przez to zmienia się nastawienie. Odbyte podejścia dają numery, numery dają randki, randki dają seks, seks daje kobiety. To nic innego jak magia liczb* współczynnik kompetencji, to właśnie prowadzi do efektów w uwodzeniu...
"Posiadanie odpowiedniego nastawienia to najważniejszy element całego procesu uwodzenia."
Kwestia jest w tym, że żeby mieć takie naturalne(nie udawane) nastawienie, trzeba mieć wyniki. Powtarzanie sobie, że "jesteś zajebisty" pęknie jak bańka mydlana, jeśli "nie jesteś zajebisty".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # ronin 2013-11-21 08:15
"Tak naprawdę to TY DECYDUJESZ O SWOIM LOSIE! "
To typowe motywacyjne papolenie... Proces kształtowania spoko kolesia, z nieudacznika nie rodzi się wraz z tymczasową zmianą nastawienia. Trzeba bardzo dużo wysiłku, uporu i silnej woli by osiągnąć to czego chcesz, a i tak jak ktoś powiedział "powyżej ch..a nie podskoczysz" i nie zawsze to wyjdzie.
"Stań się nagrodą o którą walczą kobiety!"
Jak podchodzisz by poderwać nieznajomą laskę, to ona jest nagrodą. Jedyne co możemy zrobić, to to, że zasługujemy na tą nagrodę, by stać się nią dla niej w przyszłości. Kobiety nie mają w naturze walczyć o faceta. Tak naprawdę rzadko w tym celu przyjmują inicjatywę, bo im normy społeczne na to nie pozwalają. Najczęściej walczą o faceta jak mocno się upiją, albo gdy mężczyznę podejrzewa o zdradę, albo spotykanie się z innymi kobietami. Tak naprawdę obie strony powinny być dla Siebie nagrodą. Wtedy jest zdrowa relacja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # ronin 2013-11-21 08:26
"Brzmi trudno?"
Tak jest to bardzo trudne i żeby rzeczywiście być w tym dobry to minimum 6 miesięcy ciężkiej pracy, a nawet 3 lata...
"Czy chce być tym, który innym zazdrości ich życia, czy tym, któremu inni zazdroszczą jego życia?"
Jaki sens ma motywowanie Siebie w ten sposób? Motywować mają kobiety, a nie inni kolesie... zawsze znajdzie się ktoś lepszy, zawsze znajdzie się ktoś gorszy. Jak trenujesz np. boks to po to, aby inni Ci zazdrościli i będziesz im udowadniać, że jesteś mistrzem boksu łojąc jakiegoś dresiarza pod klubem? Czy może ćwiczysz by w razie potrzeby móc się obronić? Większość osób które ćwiczą, ćwiczą dla Siebie, bo lubią!.
...
Wiem, że się czepiam, ale tego typu artykuły mają przykuć uwagę i przez niewygodne uproszczenia zakłamują rzeczywistość, a prawda jest taka, że "Wszystko się liczy" B.Tracy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Pozytywny facet 2013-11-21 23:07
Ciekawy artykuł oraz ciekawe opinie innych czytelników :).
Jak dla mnie, to człowiek tylko w pewnym sensie, decyduje o swoim losie. Duży wpływ na los człowieka ma czysty przypadek oraz to jakie w pewnych sytuacjach, momentach życiowych podejmujemy decyzje - nie zawsze są one całkowicie przemyślane, a więc ich efekt jest częściowo przypadkiem oraz kwestią szczęścia.
"Pamiętaj – to Ty jesteś nagrodą!" - jak dla mnie, to wręcz przeciwnie, piękna i wartościowa kobieta jest dla mnie nagrodą, a nie ja dla niej, z tego względu, że taka kobieta może mieć niemalże każdego faceta, a ja będąc normalnym facetem, a nie "księciem z bajki" to niestety nie mam takich forów wśród kobiet, jak ona wśród facetów. Co z tego, że będę miał fajny charakter, dużo pozytywnych cech, jak ona chcąc nie chcąc nie zobaczy tego wszystkiego we mnie wciągu paru minut.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Pozytywny facet 2013-11-21 23:34
Jeśli chodzi o drugi punkt artykułu, to sądzę, że w kwestii wymarzonej kobiety warto posiadać dystans i myśleć realnie. Niestety, ale nie zawsze mamy to co chcemy, i nie zawsze wszystko wychodzi po naszej myśli oraz nie zawsze wszystko będzie wychodziło tak jak byśmy tego chcieli. Ogólnie chodzi mi o to, że warto korzystać z tego co daje nam życie, mimo to, że ten "podarunek" nie jest w 100% taki jakbyśmy chcieli. Lepiej się związać z fają, normalną i ładną kobietą, jak mamy ku temu okazję, niż olać ją i czekać na super piękną, modelkę, która jest doskonała, pod każdym względem. Lepiej jest kupić sobie dobry, używany samochód, posiadając prawo jazdy, niż czekać i zbierać przez parę lat pieniądze na Ferrari. Lepiej podjąć pracę jako technik, mając magistra-inżyni era i mieć spore szansę na awans w przyszłości, niż olać tą pracę i czekać za wszelką cenę, kiedy ktoś będzie chciał nas zatrudnić np. jako jakiś dyrektorów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Pozytywny facet 2013-11-21 23:51
Nie chodzi mi również o to, że nie warto mieć w życiu ambicję i "brać wszystko to co daje nam życie, nie oczekując niczego lepszego", chodzi mi o to, że warto się cieszyć tym co się ma, jeśli nie ma się tego co by się chciało. Mimo to, nie warto spoczywać na laurach, a warto się rozwijać oraz starać się zmienić swoje życie na lepsze :). A nóż widelec, za pewien czas "podarunki od życia", będą coraz bardziej spójniejsze z naszymi wymaganiami, a coś co wydawało się być na początku dla nas "przeciętnym podarunkiem losu", okaże się kluczem do sukcesu :).
Pozdrawiam serdecznie :).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin