Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

BłądOkres Twojego życia pomiędzy 20 a 30 rokiem życia to według wielu najlepszy czas jaki dane Ci spędzić na tej planecie. Spotyka Cię wiele pokus i rzeczy, które mogą rozpraszać Twoją uwagę, ale musisz pamiętać, że to czas podejmowania decyzji, które będą miały wpływ na resztę Twojego życia… Jakich błędów powinieneś unikać? Zapraszam do lektury!
 

Rozwój osobisty: 20 błędów, których nie chcesz popełnić przed trzydziestką

Błąd 

 
Czy masz wszystko co potrzebne aby odnieść sukces w życiu czy też będziesz wiódł życie przeciętnego człowieka pozbawione blasku sukcesu? Wybór należy wyłącznie do Ciebie.  Bardzo wielu razy spotkałem na swojej drodze życia ludzi, którzy uważali, że mają wiedzę i podejście, które gwarantuje im klucz do sukcesu, a mimo to ponosili ogromną porażkę.
 
Czas pomiędzy 20 a 30 rokiem Twojego życia, to okres kiedy powinieneś wziąć się w garść i zawalczyć o życie którego pragniesz. Sam zaprojektujesz swoją przyszłość poprzez wybory, których dokonasz. Każdy ruch, który wykonasz ma znaczenie, więc nie zaprzepaść swojej szansy. Poniżej prezentuję Ci 20 błędów, których powinieneś się wystrzegać w swoim życiu jeśli chcesz osiągnąć sukces.
 

1.Praca dla pieniędzy a nie spełnienia marzeń.

 

Błąd

 

Nigdy nie rób czegoś tylko dlatego, że jest to dla Ciebie wygodne. Szukaj wyzwań i dąż ku spełnieniu swoich marzeń zamiast spełniać czyjeś. Nawet jeśli teraz nie ma to dla Ciebie większego sensu, poszukaj czegoś co sprawia Ci przyjemność, umożliwia samorealizację i w przyszłości da Ci ogromny przychód.
 
Zawsze patrz w przyszłość, ale nie po to aby szukać krótkotrwałych celów dających Ci natychmiastowe korzyści. Co robisz ze swoim wynagrodzeniem? Przestań zachowywać się jakby należała Ci się kasa, nagrody i wakacje za to co robisz. Wkrótce zrozumiesz, że pieniądze same w sobie nie dadzą Ci szczęścia. Da Ci je droga, którą musisz przejść aby je zdobyć.
 

2.Myślisz, że to doskonały czas aby się zakochać.

Błąd
 
Może większość Twoich znajomych to robi, ale to nie znaczy, że Ty również musisz wchodzić w związek. Oczywiście wydaje się to właściwą rzeczą, którą powinieneś uczynić, ale czas przed 30 jest zbyt ważny dla Twojego rozwoju aby poświęcać go na spełnianie oczekiwań innej osoby.
 
Związek nie tylko gruntuje Twoją pozycję w życiu, ale jednocześnie może pchnąć Cię ku rutynie. To czas kiedy Twój biznes dopiero się rozwija a Twoja przyszłość wisi na włosku, więc nie ma sensu aby zazdrosna partnerka na stałe trzymała Cię w domu.
 
Wyjdź do ludzi i bawi się. Na wszystko będziesz miał czas w swoim życiu, również na rodzinę.
 
Oczywiście są też udane związki w tym wieku. Wymagają one jednak od Ciebie wiedzy i umiejętności z zakresu uwodzenia oraz relacji damsko – męskich abyś mógł odpowiednio połączyć swoje życie zawodowe z uczuciowym. Odpowiedz sobie szczerze – posiadasz takowe umiejętności? 
 

3.Próbujesz zachowywać się jak mężczyzna zamiast postarać się nauczyć jak być nim

Błąd
 
Zamiast wydawać prawie całą kasę na drogie i markowe ciuchy aby tylko zabłysnąć w klubie jako człowiek sukcesu, skup się na swojej karierze. Lepiej skup się na tym aby stać się człowiekiem sukcesu zamiast takiego udawać, bo w ten sposób tylko marnujesz swój czas i możesz pewnego dnia obudzić się z przekonaniem, że przegrałeś swoje życie udając kogoś kim nie jesteś.
 
Prawdziwy mężczyzna jest w gotowy na wiele poświęceń. Jeśli nie jesteś chętny pracować na swój sukces, to przestań udawać, że go osiągnąłeś. Możesz się nim szczerze cieszyć w momencie gdy już go osiągniesz swoją pracą, a nie poprzez fałszywe elementy Twojego wizerunku mające sugerować innym, że jesteś kimś kim nie jesteś.
 

4.Zawierasz powierzchowne przyjaźnie zamiast skupiać się na tych prawdziwych

Błąd
 
Otaczanie się gronem ludzi może być kuszące, ale prawdopodobnie możesz paść ofiarą powierzchownych przyjaźni bez większego znaczenia. Rozumiem, że możesz czuć potrzebę otaczania się ludzi i celebrowania w ich towarzystwie swojej młodości, ale wystopuj. Ciągłe imprezowanie z przypadkowymi ludźmi wcale nie jest takie atrakcyjne jak mogłoby Ci się na początku wydawać.
 
Zawieraj znajomości z innymi ludźmi za pomocą prób i błędów, ale staraj się aby to były głębsze relacje, a nie pijane gadki o tym jak to wspólnie zawojujecie świat o których nikt nad ranem nawet nie pamięta.
 
Jeśli chcesz aby ludzie traktowali Cię poważnie, to przede wszystkim Tym musisz zacząć traktować ich poważnie. To, że myślisz, że możesz komuś zaufać nie zawsze oznacza, że powinieneś. Bądź ostrożny i zastanów się nad tym jakimi ludźmi się otaczasz – czy są to osoby, które motywują Cie do rozwoju czy też kłody, które ciągną Cię w dół.
 
  

5.YOLO

Błąd
Czas pomiędzy 20 a 30 rokiem życia, to okres, który pełen jest irracjonalnych decyzji z naszej strony. Szybkie życie bez głębszych przemyśleń i nadmierne wydawanie pieniędzy, których się nie ma to najkrótszy opis tego okresu życia.
 
Życie przepełnione imprezami, używkami i podejściem YOLO (you only live once) może sprawić, że pewnego dnia obudzisz się z przysłowiową „ręką w nocniku”. Skup się na tym co masz osiągnąć. Jeśli nie masz żadnych konkretnych planów na przyszłość, to najwyższy czas abyś się nad nimi bardzo mocno zastanowił. Nikt Ci nie broni imprezowania, bylebyś tylko nie zatracił się do reszty w takim stylu życia, bo konsekwencje tego mogą być naprawdę bolesne.
 

6.Muszę to mieć!

Błąd
Drogie ubrania, buty, ekskluzywne wakacje i elektroniczne gadgety nie powinny być na szczycie Twojej listy potrzeb. Postawienie fundamentów pod Twój biznes i znalezienie odpowiednich ludzi do współpracy przy nim powinno być Twoim fundamentem działań.
 
Musisz zrozumieć różnicę pomiędzy tym czego chcesz, a tym czego naprawdę potrzebujesz. Upewnij się, że Twoje priorytety są odpowiednio poukładane zanim będzie na to za późno.
 
 
 

7.Zapominasz o rodzinie i najbliższych

Błąd
 
Pamiętaj kto wspierał Cię przez całą Twoją drogę do osiągnięcia sukcesu. Jeśli nie dbasz o swoich najbliższych, to Twój sukces pozbawiony jest jakiegokolwiek znaczenie, nieważne jak duży by nie był. Jeśli będziesz realizował swoje cele myśląc przy tym o tych, którzy wspierają Cię od początku, to zajdziesz naprawdę daleko. Samolubne podejście może sprawić, że pewnego dnia obudzisz się całkiem sam ze wszystkimi zarobionymi pieniędzmi…
 
Pamiętaj – rodzina jest najważniejsza.
 

8.Obwinianie innych o swoją sytuację

Błąd
 
Naucz się brać odpowiedzialność za swoje czyny. Pod koniec każdego dnia to na siebie będziesz spoglądał stojąc przed lustrem… Patrząc tym samym na osobę, która jest odpowiedzialna za Twoje obecne życie. Zamiast zadręczać się problemami naucz się skupiać się na rozwiązaniach.
 
Niezależnie od tego czy pragniesz danego stanowiska, funduszy na biznes czy też danej dziewczyny, Ty jesteś jedyną osobą, która może umożliwić Ci spełnienie swoich marzeń.
 
  

9.Nadmierny odpoczynek

Błąd

Stać Cię na wakacje w Monako, gdzie pijąc szampana będziesz podziwiał modelki Victoria Secret na wybiegu? Nie? To nie myśl na razie o wakacjach.

Co udało Ci się do tej pory osiągnąć? Mark Cuban poświęcił 7 lat swojego życia zanim zdecydował się na jakiekolwiek wakacje. Nie bądź leniwy!
 

10.Trzymanie się pracy, która w żaden sposób Cię nie rozwija

 

Błąd

 

Zła praca jest jak nieudany związek. Bądź wobec siebie szczery – jesteś w tej robocie tylko dlatego, że jest to najbezpieczniejsze i najwygodniejsze rozwiązanie jakie znasz.
 
Każda praca sprawiająca, że czujesz się komfortowo i wpadasz w rutynę powinna Cię kierować tylko w jedną stronę – złożenia wypowiedzenia. Chyba nie chcesz stać się tym facetem, który w wieku 40 lat uświadamia sobie, że ma nędzne zarobki, kredyt na dom i samochód i brak jakichkolwiek perspektyw na resztę swojego życia. Czego pragniesz? Przeciętności czy sukcesu?
 

11.Podążanie za tłumem

Błąd
 
Możesz być świadom istniejących trendów, ale nie powinieneś nigdy za nimi podążać. Jeśli cały swój czas poświęcasz na to aby spełnić oczekiwania innych i dopasować się do reszty społeczeństwa to bardzo szybko zginiesz w tłumie
 
Wielkość i sukces to rzeczy osiągane przez jednostki, które mają odwagę przeciwstawić się woli tłumu aby potem samemu zacząć ustalać obowiązujące trendy. Nie goni za nimi. Mam nadzieję, że Twoim największym marzeniem nie jest ubierać się tak jak Twój ulubiony raper albo aktor kina akcji. Podążanie śladami innych jest kuszące, ale uniemożliwi Ci wydeptanie własnej ścieżki.
 

12.Nie motywuję innych

Błąd
 
Może Ci się wydawać, że jesteś otoczony ludźmi pozbawionymi ambicji, ale to nie jest sedno sprawy. Jeśli chcesz odnieść sukces, to musisz stać się osobą, która będzie w stanie inspirować innych, zachęcać ich do zmiany swojego życia i pomagać im w odniesieniu sukcesu.
 
Niepowodzenie w tej kwestii oznacza jedynie, że osądzasz innych o coś co samemu robisz. Pomoc w zmianie myślenia innych ludzi, to prawdziwa oznaka wielkości.
 
  

13.Nie musisz się już uczyć

Błąd
 
Masz więcej zer na koncie i wiz w swoim paszporcie niż kiedykolwiek marzyłeś. Nie traktuj tego jednak jako mety w swoim dążeniu do sukcesu, a raczej jako zapowiedź swojej wielkości. Rynek działa różnie, ale nikt nie jest w stanie zabrać Ci tego co masz w głowie. Żyjesz po to aby cieszyć się momentami w których spełniasz swojego marzenia czy też pragniesz zaspokoić jedynie swoje bieżące potrzeby?
 
Bardzo często ludzie, którzy osiągnęli swój pierwszy sukces finansowy zaprzestają starań i przestają pracować nad sobą myśląc, że już nie muszą tego robić. Życie bywa jednak nieprzewidywalne i to co dziś uważałeś za pewnik, jutro może być jedynie mglistym wspomnieniem minionych dni. Praca nad sobą, to coś co zawsze przyniesie Ci spore korzyści.
 

14.Myślisz, że wszyscy spłacą swoje długi

Błąd
 
W młodym wieku często bierzemy się za nieudane inwestycje. Zawsze wśród Twoich znajomych znajdzie się ktoś, kto będzie od Ciebie potrzebował pomocy i to niezależnie od tego czy jest bogaty czy biedny. Często jednak niestety możesz nie zobaczyć już nigdy pożyczonych pieniędzy.
 
Zastanów się więc zawsze dwa razy czy chcesz komuś pożyczyć swoje pieniądze, bo może się okazać, że będzie właśnie ta brakująca kwota pieniędzy potrzebna do Twojej inwestycji
 

15.Wchodzenie w złe związki

Błąd
 
Miłość to inwestycja – im bardziej udane transakcje będziesz zawierał, tym lepszym będziesz inwestorem. Zamiast łapać się każdej kobiety, która zwróci na Ciebie uwagę może warto porozglądać się po rynku trochę dłużej po to aby znaleźć taką z którą będziesz w stanie stworzyć naprawdę udaną relację. Masz tylko jedno życie, więc czy warto tracić je na spędzanie swojego czasu z nieodpowiednimi ludźmi?
 
 
 

16.Trzymanie się z ludźmi, którzy tylko marnują Twój czas

Błąd
 
Możesz upaść naprawdę nisko jeśli nie odetniesz się w porę od ludzi, którzy ciągną Cie w dół. Przyjaciele i rodzina mogli być naprawdę wspaniali w okresie Twojego dzieciństwa, ale jeśli na dzień dzisiejszy nie reprezentują sobą żadnej wartości i nie są Cię w stanie w żaden sposób inspirować do działania, to najwyższy czas iść naprzód.
 
Jeśli chcesz odnieść w życiu sukces, to powinieneś zacząć otaczać się w swoim życiu ludźmi, którzy swoim towarzystwem są w stanie Cię wesprzeć i zmotywować do działania zamiast wiecznie obarczać Cię swoimi problemami. 
 

17.Brak nawyku oszczędzania

Błąd

 Pieniądze wydaje się bardzo łatwo, zwłaszcza jeśli masz dostęp do kart kredytowych i kredytów bankowych czy też nawet szeroko reklamowanych „szybkich pożyczek”.

 
Powinieneś skupić się na zarabianiu pieniędzy, a nie wiecznym ich traceniu. Wyrób w sobie nałóg oszczędzania przynajmniej jakiejś kwoty swoich pieniędzy, bo jeśli nie zrobisz tego teraz, tym bardziej nie będziesz w stanie tego osiągnąć w momencie gdy będziesz dysponować większą gotówką. 
 

18.Zapominanie o antykoncepcji

Błąd
 
Jeśli nie chcesz zajmować się dzieckiem, to lepiej pomyśl o antykoncepcji przed każdym stosunkiem seksualnym. Może brzmi to bardzo bezpośrednio, ale pomyśl – czy jesteś gotowy zostać ojcem?
 
Droga do sukcesu może zostać bardzo spowolniona przez obowiązki macierzyńskie. Podróż, którą musisz odbyć aby osiągnąć to czego pragniesz wymaga pewnego rodzaju samotności, która oznacza odłożenie planów założenia rodziny na przyszłość.
 

19.Randkowanie z niestabilnymi ludźmi

Błąd
 
Musisz uważać z kim umawiasz się na randki. Może masz ochotę spotykać się ze kobietami, które wiecznie balują i na nic nie zwracają uwagi, ale ile tak można? Kobiety, które mają problemy ze sobą lub są niestabilne emocjonalnie to kobiety, których powinieneś unikać. Wciągną Cię w swoje problemy i nawet się nie obejrzysz jak będziesz w prawdziwej matni szaleństwa.
 
Nie jesteś w stanie naprawić wszystkich, a toczenie przegranych bitew zostaw innym.
 
 
 

20.Zapominasz o karmie

Błąd
 
Niezależnie czy chodzi o palenie mostów ze znajomymi, odbijanie swojemu przyjacielowi dziewczyny czy obgadywanie swoich byłych, musisz pamiętać, że karma, to prawdziwa suka
 
Nie ma nic bardziej pewnego niż to, że to co zasiejesz, to zbierzesz. Możesz się nie zgadzać z tą prawdą, ale to nie zmienia faktu, że ona istnieje. Nie chcę abyś od dzisiaj stał się Matką Teresą dla wszystkich otaczających Cię ludzi, ale nie zdziw się jeśli zło jaki poczyniłeś wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą. Bądź dobrym człowiekiem. Zajdziesz o wiele dalej w swoim życiu.
 
autor: Krzysztof Król
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin