Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Uwodzenie kobiet

Jak to jest, że pomimo tego iż jesteś niezmiernie inteligentnym facetem nie radzisz sobie z kobietami? Cóż znam co najmniej 9 powodów dlaczego tak się dzieje i chętnie się nimi dzisiaj z Tobą podzielę.  Mało tego, dam Ci konkretne sposoby jak możesz łatwo zmienić obecny stan rzeczy. Zaciekawiony? W takim razie zapraszam do lektury!
 

9 powodów dlaczego inteligentni mężczyźni nie radzą sobie z kobietami 

Uwodzenie kobiet 

 
Już od kilku ładnych lat szkolę mężczyzn na terenie całego naszego kraju z zakresu uwodzenia oraz relacji damsko – męskich i praktycznie jeden problem pojawia się niemalże na każdym moim szkoleniu… co mnie trochę zadziwia. Nazywam to „paradoksem geniusza”. Paradoks geniusza polega na tym, że bardzo często niespotykanie inteligentni mężczyźni mają naprawdę mizerne relację z kobietami (a czasami nawet zerowe).
 
Pracowałem nad rozwiązaniem tego problemu od dłuższego czasu  i dzisiaj chciałbym się podzielić swoimi przemyśleniami na ten temat. Zakładam, że jeśli przeczytałeś już taką ilość tekstu w tym artykule, to uważasz siebie za inteligentniejszego od przeciętnego faceta. Wiesz, że trochę się różnisz od innych mężczyzn. 
 
Prawdopodobnie w młodych latach swojego życia zdałeś sobie sprawę, że niektóre rzeczy postrzegasz inaczej i to nie tylko w szkole… Pewnie myślałeś, że Twój błyskotliwy umysł daje Ci przewagę nad innymi w wielu dziedzinach Twojego życia
 
Masz prawie całkowitą rację: Twój wyjątkowy umysł daje Ci przewagę w większości kwestii życiowych. Mądrzy ludzie przyzwyczaili się do tego, że mają rację, ponieważ zazwyczaj rzeczywiście ją mają. Jeśli więc masz rację w wielu sytuacjach, to zaczyna Ci się wydawać, że wszechświat pada do Twych stóp.
 
Niestety Twój fantastyczny mózg zazwyczaj jest całkowicie bezużyteczny kiedy przychodzi do kwestii najważniejszych w życiu:
 
KOBIET I UWODZENIA.
 
Wygląda to trochę tak jakbyś miał młot kowalski do pracy, która wymaga użycia skalpela chirurgicznego. Jeśli więc skorzystasz ze swego narzędzia do wykonania tego zadania pewnie raczej pogorszysz całą sytuację.
 
Rozumiem, że dla tak inteligentnego gościa jak Ty nie do pomyślenia jest sytuacja w której korzystanie z Twojego wspaniałego mózgu prowadzi do obniżenia Twoich szans na sukces… ale uwierz mi, tak się dzieje.
 
Nie przejmuj się jednak, jestem tutaj po to aby Ci pomóc, więc usiądź, zrelaksuj się i z otwartym umysłem przeczytaj to co mam Ci do powiedzenia. Poniżej 9 powodów dla których inteligentni mężczyźni nie radzą sobie z kobietami i sposoby jak to zmienić.
 
 

1.Popełniają błąd ale go nie dostrzegają lub nie  mogą albo nie chcą się do niego przyznać.

 

Uwodzenie kobiet

 

 

Wspomniałem powyżej, że mądrzy faceci mają zazwyczaj rację. Co w takim razie dzieje się w tych sytuacjach kiedy jej nie mają? Znajdują nową… która wpasowuje się w ich umiejętności. Wiedzą, że następnym razem będą mieć rację, więc po prostu odchodzą mając nadzieję, że wkrótce znowu pokażą na co ich stać. (albo pozwalają aby cała sytuacja zaczęła ich powolnie wyniszczać, ale o tym napiszę Ci trochę później).
 
Problemem przy podrywaniu kobiet jest to, że nie ma gdzie uciec i się schować. Nie ma sposobu na szybkie powiedzenie „mam rację” przy następnej konwersacji aby poczuć się lepiej… Potrzeba kilku porażek z kobietami aby dostrzegł pewien wzorzec w zaistniałych sytuacjach i zrozumiał, że coś jest nie tak. Rozwiązanie? Przemyśleć wszystko ciężej. Mądry facet zakłada, że jego logika musi być spójna i dobra więc po prostu myśli jeszcze intensywniej nad rozwiązaniem tego problemu. Kiedy jednak problem mimo wszystko dalej jest, sytuacja zaczyna wyglądać nieciekawie.  Akceptowanie pomyłki czy też porażki bywa niesamowicie trudne dla inteligentnego faceta. 
 
Natomiast akceptowanie porażki i jednoczesne przyznanie, że nie ma się kompletnie pojęcia co z tym fantem zrobić jest wręcz ekstremalnie trudne. W końcu dochodzą do rozwiązania:
 
„Jestem mądrym facetem i nie mogą rozgryźć tego całego uwodzenia i relacji damsko – męskich więc tego problemu po prostu nie da się rozwiązać albo nie jest warty mojej uwagi.”
 
Takie podejście z pewnością daleko Cię zaprowadzi.
 

2.Są zaślepieni swoją arogancją

Uwodzenie kobiet
 
Mówiąc w skrócie większość inteligentnych facetów ma problem z tym aby zaakceptować rozwiązanie problemu, które pochodzi od kogoś, kto jest ich zdaniem głupszy od nich, więc nawet nie próbują go wprowadzać w swoje życie z góry zakładając, że jest po prostu bezużyteczne. 
 
Pozwól, że zadam ci pytanie:
 
Jeśli miałbyś przejść całą Afrykę pieszo, to wolałbyś mieć za przewodnika gości z największym na Ziemi poziomem IQ, czy też jaskiniowca, który żył na naszej planecie tysiące lat temu i ma IQ w granicach 50… ale za to dorastał będąc otoczony lwami i innymi zwierzętami, które chciały go pożreć przez całe jego życie?
 
Interesujące pytanie, prawda?
 
Pewnie tak jak ja wybrałbyś kogoś, kto może nie jest najmądrzejszy na świecie, ale za to dysponuje ogromnym DOŚWIADCZENIEM w danej dziedzinie..
 
Parafrazując więc pytanie:
 
Jeśli miałbyś uczyć się uwodzenia i sposobów na odnoszenie sukcesów z kobietami, to wolałbyś  aby uczył Cię tego facet, który nie jest jakoś mega inteligentny ale wie jak obchodzić się z kobietami czy od mega inteligentnego teoretyka?
 
Jeśli wybrałbyś teoretyka to najwyższy czas abyś przestał być nazbyt arogancki i po prostu otworzył oczy na to jak świat naprawdę wygląda. Rozejrzyj się dookoła. Ucz się od „głupszych”… i pozwól im aby nauczyli Cię osiągać cele, których naprawdę pragniesz
 

3.Słabe umiejętności socjalizacji

Uwodzenie kobiet
 
Czasami po prostu czacha zaczyna mi dymić kiedy zaczynam zastanawiać się nad tym ile razy spotykam naprawdę inteligentnych mężczyzn, którzy pozbawieni są nawet podstawowych umiejętności z zakresu komunikacji i odnajdywania się w towarzystwie. 
 
Umiejętność socjalizacji… to po prostu umiejętność. Nie żadne informacje czy też teorie, ale umiejętności. Nie zdobywasz ich myśląc o nich, ale ucząc się ich.
 
Dobre umiejętności socjalizacji są podstawą udanej komunikacji z innymi ludźmi… a jeśli takowych nie posiadasz to znacząco obniżasz swoje szanse u kobiet. 
  

4.Zapętlają się w bezsensownych tłumaczeniach.

Uwodzenie kobiet
 
Mądrzy faceci zazwyczaj mają milion wytłumaczeń dlaczego coś nie działa kiedy chodzi o uwodzenie i relacje damsko – męskie.  Dochodzą do wniosku, że niezależnie od podjętych przez nich działań i tak poniosą porażkę. Używają swojej niesamowicie kreatywnej wyobraźni aby tylko zobrazować sobie te wszystkie straszliwe obrazy i scenariusze… następnie pojawiają się towarzyszące im negatywne emocje… co ostatecznie prowadzi do zaniechania jakichkolwiek działań. PO PROSTU NIE PRÓBUJĄ.
 
Jeśli coś przemyślałeś i doszedłeś do wniosku, że i tak poniesiesz porażkę, to zaniechanie jakichkolwiek działań nabiera sensu, prawda?
 
Może i brzmi to sensownie, ale jest całkowicie bezsensowne jeśli chodzi o uwodzenie. Tacy faceci nie rozumieją kobiet, a więc nie rozumieją co jest potrzebne aby móc je uwodzić, podejmują więc błędne decyzje. Oparli się o błędne dane, więc cały ich proces myślowy okazał się być nieudany.
 
Używając wyłącznie swojego umysłu aby odkryć powody dla których nie radzisz sobie w tych obszarach swojego życia jedyne co możesz osiągnąć to kolejne porażki.
Musisz nauczyć się walczyć z takimi nawykami jeśli chcesz zmienić swoje życie.
 
 
 

5.Zbierają nadmiar informacji

Uwodzenie kobiet
 
Co robi inteligentny facet gdy napotyka na swojej drodze problem? Szuka informacji, które pomogą mu go rozwiązać. Więcej informacji to zawsze najlepsze rozwiązanie – informacje to w końcu najlepsi przyjaciele takiego mężczyzny. Masz jakiegoś dziwnego wirusa na komputerze? Poszukaj w Internecie jak możesz go usunąć. Nie wiesz jak zmienić alternator w swoim samochodzie? Nie ma problemu, po prostu znajdź odpowiednią stronę w Internecie i wszystko tam będzie. Nie znasz definicji jakiegoś słowa? Po prostu otwórz słownik. Więcej informacji zazwyczaj rozwiązuje dany problem…. i niektórzy myślą, że w przypadku relacji z kobietami takie podejście również się sprawdzi. 
 
Myślą , że wystarczy tylko nauczyć się tylko kolejnej techniki, albo zestawu tekstów. A co jeśli to jeden z tych obszarów Twojego życia, w którym szukanie większej ilości informacji jedynie pogarsza sprawę? 
 
Nie, nie chcę abyś myślał, że nauka uwodzenia jest pozbawiona sensu, bo tak nie jest. Jeśli jednak Twój problem leży w Twoich emocjach lub w Twojej psychice, to nawet lektura pięciu milionów teorii nie przybliży Cię do osiągnięcia zamierzonego celu. Musisz wyjść do ludzi i popróbować różnych rzeczy. Musisz stawić czoła problemowi zamiast wyłącznie teoretyzować na jego temat. Kiedy chodzi o randkowanie, to może się okazać, że masz za wiele „informacji”. Niektórzy faceci używają takiego schematu myślowego aby zaniechać działania. 
 

6.Skupiają się na logice zamiast na emocjach

Uwodzenie kobiet
 
Kobiet nie pociągają mężczyźni, którzy sprawiają, że myślą. Kobiety pociągają mężczyźni, którzy sprawiają, że czują. Co w takim razie robi inteligentny facet gdy spotyka atrakcyjną kobietę? Wdaje się w logiczną rozmowę. Robi tak dlatego, że to jest sfera w której on czuje się komfortowo… kompletnie nie wiedząc, że postępując w ten sposób tak naprawdę strzela sobie sam w kolano. 
 
Typowa inteligentna konwersacja zawiera rozmowę o pracy, rodzinie, szkole… polityce, religii, pogodzie i innych rzeczach związanych z nauką czy też inteligencją. 
 
Z drugiej strony jeśli zaczniesz rozmawiać z kobietą i powiesz „OK., powiedz mi… czemu wszystkie kobiety mówią, że pragną mieć miłego i poukładanego kolesia ale kiedy przychodzi co do czego, to zakochują się w samolubnych i pewnych siebie dupkach?”…. i wtedy zaczynasz rozmowę na poziomie emocjonalnym
 
Jeśli kompletnie nic nie wiesz o emocjonalnym sposobie rozmawiania z kobietami, to znaczy, że musisz trochę więcej popracować nad swoimi umiejętnościami oraz wiedzą z zakresu uwodzenia.
 
 
  

7.Myślą, że będąc miłym dobrze postępują

Uwodzenie kobiet
 
Zadam Ci teraz podchwytliwe pytanie:
 
Jeśli miałbyś umówić się na randkę z dowolnie wybraną supermodelką, to który sposób byś wybrał aby się na nią przygotować?:
 
1)Dowiedziałbyś się jaki jest jej ulubiony typ kwiatów, a potem pojawiłbyś się z wielkim ich bukietem aby jej zaimponować
2)Dowiedziałbyś się o jej podróżach aby mieć z nią o czym rozmawiać
3)Dowiedziałbyś się jakie lubi jedzenie aby móc zabrać ją do odpowiedniego miejsca na obiad i tym samym pokazać jak bardzo Ci zależy aby mogła dobrze spędzić czas
 
Ok., którą opcję wybrałeś? Wspomniałem Ci już, że to podchwytliwe pytanie, prawda? Prawidłowa odpowiedź brzmi: ŻADNE Z POWYŻSZYCH. Czemu?
 
Wszystkie powyższe opcje wydawały się być logiczne, prawda? W końcu dlaczego miałbyś nie pojawić się na randce z wielkim bukietem kwiatów? Czemu miałbyś nie rozmawiać z nią o jej ulubionych podróżach? Czemu miałbyś jej nie zabrać do jej ulubionej restauracji?....
 
Inteligentni faceci myślą, że postępują mądrze kiedy robią rzeczy takie jak kupowania kobiecie jej ulubionych kwiatów, a potem pokazywanie się z nimi na pierwszej randce… Prawda?
 
 W ich umyśle pojawia się myśl „Będę facetem, który myśli do przodu… pokażę jej, że o nią dbam, ponieważ zadałem sobie dużo trudu aby dowiedzieć się jakie kwiaty lubi, a następnie pojawić się z nimi na pierwszej randce… z pewnością to doceni.”
 
Ma to sens, nieprawdaż?
 
Prawda jest taka, że nie trzeba być geniuszem aby wiedzieć jak się podlizać drugiej osobie…. i praktycznie każdy facet postępuje w ten sposób… Co w takim razie jest w tym wyjątkowego? Dokładnie nic i kobieta potraktuje takiego faceta jako kolejnego natręta starającego się zmanipulować ją tanimi sztuczkami. Inteligencja znowu niestety nie pomogła.
 

8.Zawsze musi być ekspertem

Uwodzenie kobiet
 
Czy poznałeś kiedyś kogoś, kto zawsze musi mieć rację? Czy spotkałeś kiedyś osobę, która wykłóca się o rzeczy o których nie ma bladego pojęcia? Robiąc przy tym z siebie kompletnych głupców, ponieważ nie wiedzą kiedy się zamknąć?
 
Zauważyłem, że inteligentni faceci nie lubią być „początkującymi” w niczym co robią. Nie mogą w niczym zawalić… zwłaszcza jak inni patrzą. Chcą zachować opinię „inteligentnego faceta”, więc starają się być ekspertami we wszystkim. Nie chcą się niczego UCZYĆ, więc ostatecznie skazują się na porażkę.
 
Wiadomość dnia: nie ma nic złego w byciu początkującym!
 
 
 

9.Nie radzą sobie ze strachem i innymi emocjami

Uwodzenie kobiet

Potęgą inteligentnego faceta jest jego umysł… Jego słabością zaś emocje. Bardzo często zdarza się, że tacy ludzie są po prostu sparaliżowani przez strach.  Zazwyczaj w takiej sytuacji postanawiają zastosować jedyne znane im rozwiązanie takiej sytuacji – ucieczkę. 

 
Większość mężczyzn woli umrzeć w całkowitej samotności aniżeli przyznać się, że nie radzą sobie ze swoimi emocjami albo co gorsze, poprosić o pomoc! Nie będę się wymądrzał – wiem jak to jest, bo sam kiedyś taki byłem. 
 
Prawda jest jednak taka, że każdy mężczyzna jest w stanie opanować swoje emocje (nawet strach) jeśli tylko się na tym skupi i poświęci trochę czasu i energii aby się tego nauczyć. Tak naprawdę sam musiałem zmagać się ze wszystkimi rzeczami opisanymi w tym artykule przez długi czas, więc doskonale wiem jak to jest bać się i być w całkowitej niewiedzy która prowadzi do bezsilności…
 
Jednak przy odrobinie chęci da się osiągnąć wszystko czego tylko zapragniesz, w tym opanować swoje umiejętności z zakresu uwodzenia i nareszcie zacząć czuć się swobodnie w towarzystwie kobiet. Wystarczy tylko wykonać pierwszy krok w tym kierunku, odważysz się?
 
P.
 
 
 
 

Komentarze   

+24 # Miś 2015-03-21 17:27
Jak czytam, że kobiety są najważniejsze w życiu, to już od tego momentu przestałem czytać. Kobiety są najważniejsze, ale w życiu przeciętniaka i półdebila. W życiu inteligenta najważniejszy jest rozwój osobisty, kreatywność i realizacja zamierzonych planów. Umiejętność radzenia sobie z tymi elementami codzienności jest największym afrodyzjakiem, bo przekłada się na zyski. Nie tylko finansowe, ale na szacunek, podziw etc. Jeżeli najwazniejsze są dla Ciebie kobiety, to jesteś najlepszym kandydatem żeby trafić na hienę, która będzie Tobą manipulować przy pomocy marchewki (seksu - kiedy zasłużysz w jej rozumieniu, czyli będziesz działać zgodnie z jej oczekiwaniami) albo kija (braku seksu - kiedy spróbujesz stawić opór). Tylko przygłup jest podatny na taką manipulację i tacy są w kręgu zainteresowań przeciętnych kobiet. Inteligentny facet to słaby obiekt potencjalnej manipulacji, dlatego hieny tak bardzo boją się niezależnych i mądrych facetów,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+16 # Miś 2015-03-21 17:28
ponieważ ci nie dają sobą manipulować i sterować przy pomocy żałosnych i powtarzalnych trików. To w kobietach wywołuje białą gorączkę i blady strach. Bo to oni wybierają a nie są wybierani. Oni mają najlepsze samice, bo to dla nich tylko samice a nie cel życia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Macik 2015-05-04 21:47
Powodzenia :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin