Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Uśmiech

Istnieje przekonanie, że jeśli sprawisz aby kobieta się uśmiechnęła, to jesteś w połowie drogi do sukcesu… Czy jest ono prawdziwe? Dlaczego uśmiech jest tak istotny w kontaktach między ludzkich? Zapraszamy do lektury!
 

Ciekawostki o uwodzeniu: Jaki wpływ ma na mężczyznę uśmiech kobiety?

Uśmiech 

 
Uśmiech jest częścią naszego społecznego programowania. Od tysięcy lat przebywaliśmy w małych grupach od dziecięciu do pięćdziesięciu osób. Wyobraź sobie, że jesteś wyrzucony z takiej grupy – zostałbyś zmuszony do samodzielnego poszukiwania pożywienia oraz dachu nad głową, co oznaczałoby dla Ciebie praktycznie pewną śmierć. Z drugiej stron, patrząc na sprawę nieco bardziej współcześnie, poczucie wstydu z powodu odrzucenia przez grupę sprawia, że czujesz się naprawdę okropnie i masz nierzadko wrażenie jakbyś miał zaraz umrzeć… co w sumie odrzucenie oznaczało kilka tysięcy lat temu.
 
Wszyscy jesteśmy zaprogramowani w taki sposób aby przekazać swoje geny kolejnemu pokoleniu. Każdy kto tego nie zrobił, nie miał dzieci i jego dziedzictwo genetyczne dzisiaj nie istnieje. Wszyscy ludzie żyjący dzisiaj na Ziemi są następcami wielu pokoleń, które uprawiały seks i miały potomstwo. 
 
 

1.Nasz mózg

 

Uśmiech

 

 
Przez tysiące lat nasz mózg był programowany w taki sposób, że instynktownie podpowiada nam, że wszystko co odsuwa nas od prokreacji i posiadania potomstwa sprawia nam ból – brak pożywienia, upadek z dużej wysokości, atak tygrysa czy też bycie spławionym przez kobietę.
 
Wszystko co prowadzi do przetrwania naszego genotypu jak np. zaspokojenie naszych fizycznych potrzeb, zjedzenie dużego posiłku, wypoczynek, sprawia, że odczuwamy przyjemność. Nasze mózgi to wyspecjalizowane komputery, których celem jest maksymalizacja naszych szans na prokreację poprzez wysyłanie sygnałów o bólu oraz przyjemności.
 

2.Po co nam inni ludzie do szczęścia?

 

Uśmiech

 

Patrząc na to pod tym kątem przynależność do grupy, posiadanie przyjaciół i silnych więzi z innymi ludźmi sprawia nam przyjemność, ponieważ nasz mózg wierzy, że jest to nam niezmiernie potrzebne do przetrwania jako gatunek. Doświadczenie kontaktu z innymi ludźmi mówi naszemu mózgowi, że nie jesteśmy sami na świecie i tym samym mamy wsparcie ze strony innych, które może być nam potrzebne w trudnych sytuacjach życiowych. 
 
 

3. Nie czekaj na cud

 

Uśmiech

 

Jesteśmy tak stworzeni, że odczuwamy radość na widok znajomych twarzy, słysząc przyjazne głosy, rozmawiając z ludźmi, których lubimy i przeżywając poważne związki. Seks również jest sporym dostarczycielem przyjemności – tysiące lat ewolucji kierunkują nas mężczyzn do uprawiania go najczęściej jak to tylko możliwe.
 
Nie znajdziesz więc poczucia szczęścia siedząc samotnie w pokoju i czekając na cud, który zmieni Twoją obecną sytuację życiową. Nie odnajdziesz szczęścia oddając się „pustym czynnościom” takim jak telewizja, Internet czy też gry komputerowe.
 
Jedynym sposobem na znalezienie szczęścia jest poprzez zrobienie CZEGOŚ co pchnie Cię ku zaprogramowanej w Tobie potrzebie odnoszenia sukcesów z kobietami.
 
autor: Krzysztof Król
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin