Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Uwodzenie

Zbyt wielu facetów uczy się gotowych tekstów i technik, ponieważ wydaje im się, że w ten sposób osiągną swój wymarzony cel i pośrednio wydaje im się, że jest to coś, co jest od nich oczekiwane. Twoja droga ku skutecznemu uwodzeniu wcale nie musi tak wyglądać – SAM możesz kontrolować swoją rzeczywistość i powinieneś robić to, co sprawia Ci przyjemność. Masz większy wybór swojej drogi uwodzenia niż Ci się wydaje… Zapraszam do lektury!
 

Nauka podrywu: Wybierz swoją drogę uwodzenia

Uwodzenie 

 
Chciałbym Ci dzisiaj pokazać nieco inne spojrzenie na te sprawy. Jeśli śledziłeś artykuły na naszej stronie, to z pewnością posiadasz już naprawdę solidne podstawy z zakresu uwodzenia. Jeśli nie, to naprawdę zachęcam Cię abyś poświęcił chwilę na poczytanie naszych pozostałych artykułów – znajdziesz tam naprawdę sporo cennej wiedzy.
 
Zanim jednak przejdziemy dalej, chciałbym abyś zadał sobie jedno, BARDZO ważne pytanie: co chcesz zrobić z tą wiedzą?
 
Zaliczać panienki co noc? Daj spokój, stać Cię na więcej.
 

1.Jakiego życia z kobietami pragniesz?

 

Uwodzenie

 

WIĘKSZOŚĆ mężczyzn dokonuje wyboru pomiędzy dwoma wariantami: związek monogamiczny albo seria pozbawionych głębszego znaczenia jednonocnych numerków z różnymi kobietami. Czy to jest jednak coś, czego NAPRAWDĘ pragniesz? Czy może wrzucasz siebie do jednej z tych dwóch kategorii, ponieważ według Ciebie świat jest skonstruowany w taki sposób, że to jedyny wybór jaki masz?
 
Jeśli zastanawiałeś się już jak chcesz aby Twoje relacje z płcią przeciwną wyglądały i zdecydowałeś się wybrać jedną z tych dwóch ścieżek to super. Nie ma w tym nic złego. Bądź jednak szczery wobec siebie: czy nie stało się tak dlatego, że nie widziałeś innych możliwości? Większość myśli, że te dwie opcje, to jedyne opcje
 
Nasz współczesny świat stawia długoterminowe związku na szczycie piramidy naszych potrzeb, które powinniśmy zrealizować w swoim życiu, przy czym w tym przypadku małżeństwo jest oczywiście ostatecznym celem. Nie zrozum mnie źle – nic nie jest w stanie zastąpić duchowego oraz emocjonalnego połączenia, które zachodzi pomiędzy partnerami w długoterminowych relacjach.
 

2.Dlaczego związek?

 

Uwodzenie

 

Niestety większość facetów od razu celuje w poważny i długoterminowy związek, ponieważ w KOŃCU udało im się znaleźć dziewczynę i panicznie boją się możliwości jej utraty i ponownej samotności. Z drugiej strony wielu mężczyzn wcale nie chce tego typu relacji (a przynajmniej nie teraz) – zamiast tego interesuje ich wyłącznie seks. Jak najwięcej SEKSU. Oczywiście dochodzi do tego fascynacja całą tą adrenaliną, która towarzyszy uwodzeniu oraz flirtowaniu. Problemem przy takim podejściu jest fakt, że nawet jeśli będziesz fantastycznym uwodzicielem, który zmienia kobiety niczym rękawiczki, to niestety, ale nie będziesz miał możliwości doświadczenia głębszych emocji – po prostu będziesz sobie w stanie ulżyć i poczuć trochę adrenaliny. Większości nudzi się to po bardzo szybkim czasie. 
 
Oczywiście jest to zupełnie inny rodzaj znudzenia od tego kiedy po raz kolejny stoisz w kolejce do kasy w supermarkecie. W końcu jednak i Ty kiedy dostrzeżesz w klubie grupę mocno imprezujących dziewczyn, po prostu popatrzysz sobie na nie i poczujesz pustkę. Pójdziesz więc i poszukasz sobie dziewczyny, która na krótką chwilę zapełni to poczucie pustki, być może znajdziesz je w grupie tych dziewczyn, ale skończy się to tylko poczuciem narastającego poczucia pustki i bólu.
 
W końcu takiemu mężczyźnie naprawdę zaczyna doskwierać SAMOTNOŚĆ i zaczyna szukać długoterminowego związku, ale nie ma w tym obszarze najmniejszego doświadczenia, nie ma świadomości jakich umiejętności mu potrzeba, a oprócz tego z braku sprecyzowanych kryteriów doboru partnerki (mówię tutaj głównie o cechach charakteru, jako, że do tej pory zwracał uwagę głównie na wygląd) bardzo często wiążę się z kobietami kompletnie niedopasowanymi do siebie… często próbując zrobić z imprezowiczki ustatkowaną panią domu.
 
Czy jest trzecia droga? 
 

 3. Pełniejsze menu

 

Uwodzenie

 

Poświęćmy chwilę na to aby omówić WSZYSTKIE możliwe rozwiązania, które są DOSTĘPNE w świecie relacji damsko – męskich.
 
- Monogamista
 
Jak już wspomniałem wcześniej takie podejście daje możliwość doświadczenia wszystkich dobrych rzeczy, które towarzyszą dłuższym relacjom. Z drugiej strony jednakże znacząco ograniczasz swoje doświadczenia: zamiast wychodzić i umawiać się na randki z wieloma kobietami i tym samym mieć możliwość empirycznego poznania różnego rodzaju kobiet (i sprawdzenia, który z nich najbardziej Ci odpowiada) wchodzisz w naprawdę dłuuuuugi związek. Zazwyczaj trwają nawet za długo i to kobieta podejmuje decyzję o zerwaniu („potrzebuję trochę czasu aby przemyśleć pewne kwestie”). Oczywiście dochodzi do tego lęk przed samotnością i tendencja ku trzymaniu się każdej kobiety najdłużej jak to tylko możliwe.
 
- Podrywacz
 
Uprawiasz masę seksu z wieloma różnymi kobietami, ale nigdy kilka razy z rzędu z tą samą. Jest to świetny sposób aby dopracować swoje umiejętności z zakresu uwodzenia i przekonania się o wszystkich dostępnych kobiet. Prawda jest taka, że jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę w świecie relacji damsko – męskich to bycie podrywaczem jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ daje Ci spore możliwości nabrania doświadczenia. Z drugiej strony, tracisz możliwość przeżycia głębszych emocji, a naprawdę znam bardzo niewielu mężczyzn, którzy twierdzą, że pomimo wieku taki styl życia jest dla nich w dalszym ciągu satysfakcjonujący.
-Bez wyłączności
 
Masz w swoim życiu związki długoterminowe, ale nie jesteś monogamistą. Niektórzy mężczyźni postępują w ten sposób udając przed innymi (a zwłaszcza swoją partnerką), że są monogamistami, ale szczerze mówiąc takie podejście wychodzi najlepiej kiedy jesteś szczery. Unikniesz tym samym wielu nieprzyjemnych sytuacji, które mogą się wydarzyć w momencie gdy Twoje podejście wyjdzie na jaw. (Są kobiety, które bez większych skrupułów zaczną przeglądać Twój telefon w poszukiwaniu podejrzanych rzeczy kiedy Ty jesteś pod prysznicem).
 
Większość myśli, że takie podejście i to do tego oparte na szczerości jest kompletnie nieprawdopodobne, ale zdziwiłbyś się jak wiele razy ma miejsce. Jeśli podobasz się kobiecie i jesteś wobec niej szczery odnośnie swojego stylu życiu, to w końcu będzie to w stanie zaakceptować. Oczywiście może się zdarzyć, że będziesz miał z tego powodu kilka nieprzyjemności, ale najlepszym sposobem jest znalezienie dziewczyn, które lubią siebie nawzajem i nie mają problemu z dzieleniem się Tobą…. Najlepiej biseksualne… To daje możliwość tworzenia wielokątów.
 
- Coś na boku
 
Jesteś w poważnym związku, ale spotykasz się też z innymi kobietami wyłącznie dla zabawy (kochanki albo podrywanie nowych kobiet). Znowu, Twoja partnerka jest świadoma Twojego stylu życia, ale akceptuje go jako wymóg bycia z Tobą. Ty natomiast w kwestii czysto emocjonalnej jesteś wierny wyłącznie jej. Możesz nawet przyłączyć ją do zabawy – podrywanie jako para jest o wiele łatwiejsze niż myślisz i często daje lepsze rezultaty niż samotne działanie. Może też być naprawdę świetną zabawą. 
 
Z drugiej strony grasz w naprawdę niebezpieczną grę, ponieważ możesz w końcu zakochać się w jednej z Twoich „przyjaciółek”, a to może okazać się naprawdę nieciekawą sytuacją.  Bardzo ciężko jest przejść od zasad „coś na boku” do „bez wyłączności” i na odwrót. Możesz naprawdę skrzywdzić swoją partnerkę, która już i tak musiała się zgodzić naprawdę na bardzo wiele aby być z Tobą.
 
Piekło to nic w porównaniu z gniewem kobiety  - pamiętaj o tym.
 
- swingers
 
Masz jedną stałą partnerkę, ale uczestniczycie wspólnie w imprezach dla swingersów, gdzie uprawiacie seks z innymi ludźmi, a często nawet bierzecie udział w prawdziwych orgiach. Często możesz również znaleźć na takich spotkaniach kobietę do waszego domowego trójkąta.
 
Mam nadzieję, że teraz dostrzegasz iż dysponujesz o wiele większym wyborem niż wydawało Ci się na początku, prawda? Zanim jednak podejmiesz decyzję o swoim stylu życia musisz być świadomy, że każde z tych rozwiązań ma zarówno swoje wady jak i zalety
 
Oczywiście wcale nie jesteś dożywotnio uwiązany do dokonanego wyboru – możesz go zmieniać. Możesz zacząć jako uwodziciel, ale spotkać na swojej drogę kobietę, która uczyni z Ciebie monogamistę. Może stworzysz własny harem, ale znudzisz się nim dochodząc do wniosku, że czysta fizyczna przyjemność czerpana z seksu już Ci nie wystarcza i stworzysz związki oparte o brak wyłączności…. Może masz kobietę, którą kochasz nad życie, ale chciałbyś dodać waszemu związku trochę pikanterii, więc decydujecie się wspólnie na dołączenie do klubu swingersów
 
Masz naprawdę wiele możliwości… Pamiętaj tylko, że szczerość wobec siebie oraz innych to podstawa!
 
autor: Krzysztof Król
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin