Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Szkolenie Pua

Umawianie się na randki prowadzi w końcu do osiągnięcia zamierzonego przez Ciebie celu: bycia kochanym i cenionym przez kogoś kogo również kochasz i cenisz. Niestety zanim uda Ci się poznać tą wyjątkową osobę na swojej drodze życia istnieje spore ryzyko odrzucenia przez inne kobiety, co sprawia, że umawianie się na randki może być bolesnym procesem. Jak poradzić sobie z odrzuceniem w trakcie uwodzenia? Zapraszamy do lektury!
 

Uwodzenie kobiet: Jak poradzić sobie z odrzuceniem w trakcie uwodzenia?

Szkolenie PUA 

 
By zwiększyć swoje szanse na znalezienie tej „Jednej Jedynej” powinieneś bardzo często umawiać się na randki z różnymi kobietami i przede wszystkim posiadać otwarty umysł jeśli chodzi o kwestię wchodzenia z nimi w związek. Z drugiej strony oznacza to, że powinieneś podjąć niezbędne w tym przypadku ryzyko emocjonalne, czyli nauczył się jak poradzić sobie z odrzuceniem ze strony kobiet i przede wszystkim nie poddawał się w procesie poszukiwania prawdziwej miłości.
 
Niezależnie od tego jak bardzo jesteś inteligentny, przystojny, zabawny czy też towarzyski nieuniknionym jest, że spotkasz na swojej drodze kobiety, które nie będą chciały nawiązać z Tobą interakcji tak bardzo jak Ty z nimi. Na świecie żyje ogromna ilość potencjalnych partnerek, które chciałyby się z Tobą umówić i stworzyć z Tobą wspaniałą i głęboką relację… i jest kilka, które tego nie pragną.
 
Jeśli chcesz zacząć skuteczniej uwodzić, to bardzo ważnym jest abyś zrozumiał, że musisz mieć stuprocentowej skuteczności aby być szczęśliwym. Są kobiety, których zdecydowanie nie chcesz podrywać i są również takie, które zdecydowanie nie chcą abyś to Ty je podrywał. Częścią procesu nauki uwodzenia jest odkrycie co chcesz a czego nie chcesz u drugiej osoby – kobiety z którymi będziesz się spotykał robią dokładnie tak samo. Mówiąc w skrócie – odrzucenie przez kobiety jest nieuniknione na drodze ku znalezieniu prawdziwej miłości.
 
Czasami jednak odrzucenie bywa naprawdę bolesne zwłaszcza, gdy robi to kobieta w której się zakochałeś albo która strasznie Ci się podoba. Często uczuciu odrzucenia towarzyszy poczucie poniżenia, wstydu, smutku oraz dyskomfortu. To całkowicie zrozumiałe, że bycie odrzuconym przez kobietę sprawia, że uwodzenie wydaje się być procesem trudnym i przerażającym. 
 
Bardzo często po odrzuceniu przez kobietę mężczyzna przechodzi do postawy defensywnej starając się uniknąć kolejnych bolesnych rozczarowań i po prostu zaprzestaje swoich poszukiwań godząc się z życiem po kres swych dni w samotności – taka perspektywa wydaje mu się być mniej bolesną od kolejnego odrzucenia. „Zlewka” (termin zapożyczony z języka powszechnego) drastycznie godzi w męskie ego bardzo często prowadząc do obniżenia poczucia własnej wartości oraz obwinianie się o kolejne niepowodzenia. Myśl o odrzuceniu przez kobietę może sprawić, że poczujesz się jakby Twój świat się skończył… możesz jednak temu zapobiec dzięki zdrowemu podejściu do całości tego procesu.
 
Jak więc poradzić sobie z odrzuceniem ze strony kobiet pozostając przy tym aktywnym w procesie poszukiwania swojej prawdziwej miłości?
 
 

1.Nie bierz tego tak bardzo do siebie

 

Szkolenie PUA

 

Im bardziej jesteś przywiązany do osoby, która Ci odrzuciła, tym bardziej będzie to dla Ciebie bolesne. Możesz czuć się jakby jedna osoba trzymała klucz do Twojego szczęścia i poczucia własnej wartości, ale tak naprawdę całe odrzucenie może mieć naprawdę niewiele wspólnego z tym jaką jesteś osobą. 
 
Być może dana kobieta jest po prostu zbyt zajęta, nie szuka związku ani żadnej poważniejszej relacji, ma dziś biegunkę/grypę/jest chora, właśnie wyrzucili ją  z pracy albo ma całkowicie inne, ważne powody dla których nie chce rozwijać z Tobą znajomości. Kiedy zrozumiesz, że odrzucenie ze strony kobiet nie zawsze wiążę się z tym jaką jesteś osobą, a nawet może nie mieć kompletnie nic wspólnego z Tobą, to będzie Ci łatwiej otworzyć się na inne kobiety, które z pewnością docenią to jaką jesteś osobą i z wielka chęcią stworzą z Tobą głębszą więź.
 

2.Nasz mózg jest zaprojektowany aby odczuwać ból przy odrzuceniu…. więc pozwól mu na to

 

Szkolenie PUA

 

Odczuwanie własnych emocji to naprawdę nic złego – możesz czuć się zraniony, zasmucony itp. Ważne jest jednak abyś ciągle motywował się do dalszego działania. Popracuj nad sobą, zwiększ swoje umiejętności z zakresu uwodzenia, zdobądź więcej wiedzy na temat kobiecej psychiki aby lepiej zrozumieć ich zachowanie, pogadaj o tym z przyjacielem, „wypoć” swój żal na siłowni… Najważniejsze abyś nie zamknął się w zaklętym kręgu przeżywania w kółko swoich niepowodzeń.
 

3.Doceń siebie za starania

 

Szkolenie PUA

 

Podejście do nieznajomej kobiety i rozpoczęcie z nią rozmowy, wzięcie od niej numeru telefonu czy też umówienie się z nią na randkę wymagają odwagi i pewnego samozaparcia, więc powinieneś być z siebie dumny, że udało Ci się przełamać i tego dokonać i to niezależnie od rezultatów całej waszej interakcji. Pomyśl -  większość z Twoich znajomych wiecznie podpiera ścianę marząc o wielkiej miłości, rozmawiając z kobietami jedynie po sporej ilości alkoholu i po prostu licząc na cud, podczas gdy Ty próbujesz coś z tym zrobić! To naprawdę zasługuje na podziw! Nie traktuj „zlewek” jako porażek… pomyśl o tym raczej jak o nauce uwodzenia, która przybliża Cię do osiągnięcia zamierzonego celu. Bądź otwarty na nowe znajomości.
 
 

4.Nie bądź cynikiem

 

Szkolenie PUA

 

Bardzo wielu mężczyzn po kilku nieudanych randkach zaprzestaje dalszych prób wychodząc z założenia, że skoro się nie udało, to już raczej nic się w ich życiu nie zmieni… po czym stają się coraz bardziej cyniczni w swoich wypowiedziach na temat relacji damsko – męskich

Albert Einstein powiedział kiedyś, że definicją szaleństwa „jest robienie za każdym razem tego samego i oczekiwanie innych rezultatów”… Skoro tyle razy z rzędu zostałeś odrzucony, to może warto zastanowić się nad tym co robisz źle i co mógłbyś poprawić w swoich zachowaniu w stosunku do kobiet zanim postanowisz zostać cynikiem, który narzeka na to, że „kobiety to tylko lecą na sk…..li z kasą” itp.
 

5.Uwierz, że masz szansę być szczęśliwym

 

Szkolenie PUA

 

Nie znam Cię, ale jestem świecie przekonany, że jesteś wspaniałą osobą, która zasługuje na szczęście w swoim życiu i Ty też musisz w to uwierzyć i być tego pewnym. Ciężko jest dojrzeć „światełko” w tunelu kiedy Twoje kolejne próby uwodzenia kobiet kończą się porażkami, ale pomyśl – być może zostałeś przez nie odrzucony z jakiegoś powodu. Może stało się tak dlatego abyś mógł innego dnia spotkać wyjątkową dla siebie kobietę albo abyś miał możliwość nauczenia się czegoś ważnego o sobie i relacjach damsko męskich…

Odrzucenie może wytworzyć emocjonalną ranę w Tobie, ale zrozum –jest ona wyłącznie tymczasowa, więc nie ma sensu zbytnio się na niej skupiać. Najważniejsze jest abyś się nie poddawał na drodze ku własnemu szczęściu i miłości, bo kto wie, czy dzisiaj czekając na autobus na przystanku lub kupując kawę w Starbucksie nie poznasz swojej przyszłej żony
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin