Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak zainteresować sobą kobietę?

Jest idealne. To dopiero pierwsza randka, ale już to wiesz i to z całą pewnością. Chcesz rozwijać tą znajomość, ale nie wiesz jak ona się czuje z tym wszystkim. Skąd możesz być pewien, że będzie się z Tobą chciała spotkać ponownie… i ponownie… … i ponownie aż w końcu się w Tobie zakocha? Zapraszam do lektury!
 

Jak zainteresować sobą kobietę? 

Jak zainteresować sobą kobietę 

 Na początku chciałbym się z Tobą podzielić trzema rzeczami w które naprawdę bardzo mocno wierzę:
 
- większość mężczyzn, która jest w długoterminowych związkach stara się ich trzymać najmocniej jak tylko jest to możliwe, ponieważ wcześniej mieli naprawdę spore problemy ze znalezieniem partnerki z powodu braku wiedzy na temat kobiet oraz uwodzenia
 
- kiedy zaczniesz lepiej rozumieć kobiety, to zdasz sobie sprawę, że nie chciałbyś wchodzić w długoterminowe związki z większością kobiet. Jest wiele naprawdę dziwnych kobiet (tak samo zresztą jak i mężczyzn, ale akurat bezpośrednio dla mnie nie ma większego znaczenia)
 
- jeśli w końcu spotkasz na swojej drodze życiowej kobietę, którą naprawdę polubisz, to bardzo ważne jest abyś WŁAŚCIWIE poprowadził waszą znajomość i tym samym stworzył z nią głębszą relację. 
 

1. Czy ona jest właściwa?

Jak zainteresować sobą kobietęSkąd będziesz wiedział, że warto się o nią starać? Jeśli Twój umysł zaprzątają kwestie typu ile powinieneś poczekać aby do niej zadzwonić, czy powinieneś jej wysłać jakiegoś smsa, e-maila, czy odebrać od niej telefon, to znaczy, że lubisz ją wystarczająco aby wejść z nią w związek. 
 
Kiedy w końcu zdecydujesz, że zamierzasz o nią zawalczyć, to powinieneś wiedzieć czego kobieta od Ciebie oczekuje. Powinieneś wiedzieć, że jeśli jest atrakcyjną kobietą, to nie jesteś jedynym mężczyzną, który okazuje jej zainteresowanie. Z pewnością ma całkiem spore doświadczenie jeśli chodzi o początki związku. Możesz również oczekiwać, że mężczyźni bardzo często do niej podchodzili, większość facetów biegała wokół niej niczym wesoły szczeniaczek, jeśli spotka faceta, który swoją osobą pokazuje jej, że jest potrzebujący, to już stracił swoją szansę. 
 
Możesz mi wierzyć albo nie, ale piękne kobiety o wiele lepiej reagują na mężczyzn, którzy działają na zasadzie przyciągnij/odepchnij niż facetów, którzy padają jej do stóp przy akompaniamencie wszystkich romantycznych gestów, które im tylko przychodzą do głowy.
 
Wszystko sprowadza się do bardzo prostego pytania: jak sprawić aby ktoś coś chciał?
 
 

2. Dlaczego ludzie chcą pewnych rzeczy?

Jak zainteresować sobą kobietę
 
Pomyśl przez chwilę dlaczego ludzie czasami pragną pewnych rzeczy. Czy możesz sprawić aby ktoś chciał coś czego nie miał wcześniej? Jakie są rzeczy, których pragniesz i dlaczego ich pragniesz? Zastanów się dlaczego przed klubami ustawia się ogromna kolejka ludzi na ulicy, którzy chcą wejść do środka, nawet jeśli w środku jest naprawdę sporo miejsca.  Dlaczego ludzie kupują markowe t-shirty za tyle pieniędzy skoro są w stanie nabyć podobną rzecz dużo taniej z tą tylko różnicą, że bez logo producenta.
 
Co udało Ci się zaobserwować na tych przykładach? Myślę, że oczywistym jest że:
 
- większość ludzi pragnie posiadać różne rzeczy z nielogicznych powodów
 
- Ludzie najczęściej pragną tego czego nie mają i czego mieć nie mogą. Również bardzo szybko się nudzą  kiedy uda im się zdobyć to czego pragną. 
 
- świadomość, że coś jest łatwo dostępne powoduje spadek zainteresowania tą rzeczą
 
Przemyśl to sobie. Czy jesteś łatwo dostępny? Czy ona ma jakikolwiek powód aby Cię chcieć?
 
Oto klucz do tego abyś stał się pragnieniem kobiety:
 
- stań się wyzwaniem
 
- bądź nieprzewidywalny
 
- działaj na zasadzie przyciągnij/odepchnij
 
- spraw aby za Tobą tęskniła
 
Kiedy staniesz się dla kobiety wyzwaniem, to przyciągniesz jej uwagę zarówno na poziomie myśli jak i emocji. Kobiety nie są zainteresowane popychadłami! Interesują je mężczyźni, którzy potrafią być wyzwaniem, którzy są tajemniczy i sprawiają, że kobiety zaczynają się zastanawiać nad tym jaki ten mężczyzna naprawdę jest. Kiedy opanujesz zasadę przyciągnij/odepchnij do perfekcji, to wytworzysz w głowie kobiety chęć posiadania więcej. Dokładnie tak! Będzie chciała więcej CIEBIE! Najszybszym sposobem aby zacząć być postrzeganym jako nudny i nieatrakcyjny facet w oczach nowopoznanej kobiety jest okazywanie jej ogromnego zainteresowania i starając się spełnić wszystkie jej oczekiwania, zarówno te prawdziwe jak i wyimaginowane w  męskiej głowie. Daj jej trochę czasu: zajmij się na kilka dni inną czynnością – daj jej czas aby pomyślała o Tobie, gdy Cię nie ma przy niej. Kiedy sprawisz, że kobieta za Tobą zatęskni, to znak, że jesteś już naprawdę blisko osiągnięcia zamierzonego celu.
 
 

3. Jak stać się pożądanym przez kobiety?

Jak zainteresować sobą kobietę
 

Największym przewinieniem większości mężczyzn jest brak pewności siebie. Mają przekonanie, że muszą wydzwaniać i starać się podtrzymywać kontakt z kobietą jak najczęściej. Nie popełniaj tego samego błędu! Nieprzewidywalny mężczyzna – to jest właśnie prawdziwa magia! Popatrz na klasycznego uwodziciela wielkiego ekranu – Jamesa Bonda… Z jednej strony jest dystyngowanym gentlemanem, ale z drugiej zarówno jego życie jak i samo postępowanie jest po prostu kompletnie nieprzewidywalne….

 
 Powiem Ci to najprościej jak umiem: kiedy mężczyzna rozumie co jest atrakcyjne dla kobiet, to nie robi rzeczy, które są do bólu przewidywalne i tym samym sprawia, że kobieta myśli o nim praktycznie przez cały czas.  
 
Musisz nad tym naprawdę solidnie popracować – bycie nieprzewidywalnym, spontanicznym i interesującym wymaga trochę przemyśleń. Będziesz musiał pozbyć się starych nawyków i trochę zaryzykować. Jeśli tego dokonasz, to z pewnością odkryjesz, że kobiety będą Tobą zafascynowane i zaintrygowane. Pomyśl o tym. Co sprawia że dany film jest słaby? Jego przewidywalność. Co sprawia, że film jest ciekawy? Nie masz pojęcia co się za chwilę wydarzy, a rosnące z każdą sekundą napięcie niemalże wgniata Cię w fotel. Przewidywalność i nuda to najkrótsza droga do zniechęcenia kobiety do Twojej osoby.
 
Poniżej daję ci kilka cennych porad
 
Jeśli postanowisz zadzwonić do dziewczyny następnego dnia, postaraj się być na luzie. Nie umawiaj od razu kolejnej randki. Po prostu dowiedz się co u niej słychać, pogadaj przez chwilę i zakończ połączenie zanim dziewczyna zacznie wyczuwać z Twojej strony nadmierne zainteresowanie. Usiądź, zrelaksuj się i bądź pewien, że przez kilka nadchodzących dni jej głowa będzie zaprzątnięta myślami o Tobie!
 
Oprócz tego:
 
- jeśli postanowisz napisać e-maila, to postaraj się aby był krótki i zwięzły
 
- nigdy nie narzekaj, nie pokazuj swojego złego nastroju i przede wszystkim nie zachowuj się w sposób, który sugerowałby, że potrzebujesz jej uwagi oraz zainteresowania. 
 
- spraw aby za tobą zatęskniła. To bardzo ważne. Pomyśl o tym jak o prezencie, który jej dajesz! Dajesz jej ekscytację, która jest bardzo pożądana przez kobiety.
 
- nie spotykaj się z kobietą częściej niż dwa razy w tygodniu przez pierwszy miesiąc
 
Nie poświęcaj zbyt wiele energii na waszą relację do momentu aż nie będziesz absolutnie pewien, że chcesz z nią stworzyć długoterminowy związek. Nie przestawaj się spotykać z innymi kobietami dopóki nie zaczniecie być oficjalnie razem. Jeśli skupisz zbyt wiele energii oraz uwagi na jednej kobiecie, którą dopiero co poznałeś, to możesz ją tym samym wystraszyć i po prostu od Ciebie ucieknie….
 
Pamiętaj, na wszystko potrzeba czasu.
 
Autor: Krzysztof Król 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin