Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating
Jeśli szukasz konkretnych materiałów z zakresu uwodzenia i relacji damsko – męskich oraz rozwoju osobistego, to przygotowaliśmy coś, co zdecydowanie powinno Ci się spodobać! Uruchomiliśmy nasz oficjalny kanał Perfect Dating na YOUTUBE. Czytaj dalej po więcej szczegółów!

Wystartowaliśmy z naszym oficjalnym kanałem na YOUTUBE!

Perfect Dating 

 
Jako, że rok 2013 powoli zmierza ku końcowi postanowiliśmy zrobić Ci prezent, który z pewnością pomoże Ci w dalszym rozwoju i pracy nad sobą. Z nieukrywaną dumą mogę Ci powiedzieć iż uruchomiliśmy nasz oficjalny kanał Perfect Dating na YouTube:


Znajdziesz w nim wiele godzin DARMOWYCH materiałów, w większości nigdy wcześniej nigdzie nie publikowanych. Planujemy ciągle rozwijać nasz kanał i co kilka dni wrzucać kolejne materiały przepełnione wiedzą, której nie zdobędziesz nigdzie indziej! Już teraz możesz m.in. zobaczyć 90 minutowy materiał VIDEO na temat pewności siebie prowadzony przez naszego trenera, Jana Gajos oraz skuteczne ćwiczenie pomagające wymazać niechciane wspomnienia z głowy przygotowane przez założyciela naszej szkoły, Krzysztofa Króla.  Już teraz na naszym kanale możesz znaleźć ponad 40 filmów, a to tylko wierzchołek góry lodowej – w najbliższym czasie planujemy dodać naprawdę sporo bardzo wartościowych materiałów, więc jeśli chcesz być na bieżąco, to:

KLIKNIJ TUTAJ, SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE I OGLĄDAJ WIELE GODZIN MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH ZA DARMO! 


Chcemy abyś współtworzył z nami ten projekt, dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie maile zawierające sugestie na temat tego co chciałbyś na nim zobaczyć. Jeśli masz jaką propozycję materiałów jakie powinniśmy dla Ciebie nakręcić do to pisz śmiało na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tymczasem zachęcam Cię do subskrypcji naszego kanału, abyś mógł być na bieżąco ze wszelkimi DAROMWYMI materiałami. Kliknij w link poniżej:

 

Pamiętaj, PERFECT DATING, to projekt, który tworzymy WSPÓLNIE Z TOBĄ!


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin