Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Uwolnij swój umysł

Czy jesteś nieszczęśliwy ze swojego życia uczuciowego? Oczekujesz zupełnie innego, ale pozwalasz aby obecna sytuacja całkowicie Cię opanowała emocjonalnie i tym samym cały czas stoisz w miejscu? Chciałbyś to zmienić, ale nie wiesz jak tego dokonać? W takim razie zapraszam Cię do lektury naszego artykułu!
 

Praca nad sobą: Uwolnij swój umysł!

Uwolnij swoj umysl 

 
Jeśli tylko na to pozwolisz, nieudana sytuacja z kobietą może wpłynąć na Ciebie na milion sposobów. Czujesz się wtedy zazwyczaj jakby cały świat dookoła Ciebie się kończył. Zgodzisz się ze mną, że jest to jedno z najgorszych uczuć na świecie i najlepiej byłoby go unikać. Może się tak stać jednak tylko jeśli Ty sam na to pozwolisz. Nie ma na świecie nikogo ani niczego co mogłoby zrujnować Twoje poczucie szczęścia jeśli na to nie pozwolisz. Naucz się być szczęśliwym na własnych zasadach i żyć własnym życiem. Kobiety nie są celem Twojego życia, jest nim czerpanie nieprzebranej radości z każdej przeżytej chwili. Jeśli coś sprawia, że nie jesteś szczęśliwy, to się tego po prostu pozbądź! Jeśli kobiety sprawiają, że masz złe samopoczucie i czujesz się okropnie będąc singlem, to najwyższy czas abyś spróbował zrozumieć dlaczego tak się dzieje
 

1.Jeśli uwodzenie kobiet nie sprawia Ci przyjemności, to nigdy nie osiągniesz swojego pełnego potencjału.

 

Uwolnij swoj umysl

 

Boisz się rozmowy z kobietą? Warto w takim razie przystopować na chwilę i zastanowić się jaki jest cel prowadzenia dialogu z płcią przeciwną. Jeśli nie czujesz się dobrze będąc singlem, to nie będziesz w stanie utrzymać dziewczyny kiedy już uda Ci się ją zdobyć. Jeśli Twoim najważniejszym celem w życiu jest znalezienie sobie partnerki i zaprząta to Twoje myśli w każdej wolnej chwili, to Twoja desperacja z pewnością będzie odstraszać każdą kobietę. Kobiety pragną mężczyzn, którzy są ciekawi i prowadzą interesujące życie, więc jeśli będziesz bardziej potrzebował jej niż ona Ciebie, w bardzo krótkim czasie od Ciebie odejdzie i sprawi, że znów poczujesz się okropnie. Jedyne co możesz zrobić w takiej sytuacji to popracować nad swoim nastawieniem.
  

2.Pomyśl o sobie i o swoim życiu. W końcu masz na to ogromny wpływ.

Uwolnij swoj umysl
 
Nie masz wpływu na to co myślą o Tobie kobiety, masz jednak wpływ na to co sam myślisz. Nie pozwól aby negatywne myśli przejęły nad Tobą kontrolę i tym samym uczyniły z Twojego życia piekło – popracuj nad swoim nastawieniem a zobaczysz, że wszystko zacznie Ci wychodzić o wiele łatwiej. Uwolnij się od stresu spowodowanego nadmiernymi oczekiwaniami i zbyt niską samooceną w momencie interakcji z nieznajomymi kobietami. Podejmij decyzję, że już teraz i dzisiaj jesteś szczęśliwy z tego, że jesteś singlem i masz cudowne życie – a potem pamiętaj o tym za każdym razem gdy będziesz wychodzić na podryw. Nie masz dziewczyny? I co z tego?! Dalej jesteś sobą i masz swoje życie.
 
 

3.Przestań uganiać się za kobietami za wszelką cenę!

 

Uwolnij swoj umysl

 

Nie pozwól aby żadna kobieta albo jej brak sprawiały, że czujesz się okropnie – czas stracony na wiecznym narzekaniu i rozczulaniu się nad sobą jest gorszy niż bycie singlem! Uwolnij się z tych łańcuchów zbędnych oczekiwań, które sam na siebie założyłeś i zacznij naprawdę czerpać garściami ze swojego życia – zobaczysz sam, że wartościowe kobiety zaczną się w nim pojawiać. 
 
Nie powinieneś również za wszelką cenę  uganiać się za dziewczyną, która Cię po prostu nie chce. Nie marnuj swojego czasu na takie rzeczy, miej do siebie na tyle szacunku żeby wiedzieć iż czasami trzeba po prostu odpuścić. Jeśli każdy facet na Ziemi przestrzegałby tej zasady, to bylibyśmy o wiele bardziej szczęśliwi. Trzymanie się kobiet, które ewidentnie nie są Tobą zainteresowane, to po prostu wmawianie sobie, że nie stać Cię na nic lepszego. Ceń siebie bardziej! Jesteś najlepszy, więc nie powinieneś tracić czasu na kogoś, kto nie dostrzega Twojej wspaniałości. Jest naprawdę wiele kobiet na świecie. Nie próbuj na siłę zapełnić dziurę w swoim życiu kobietą – nie tędy droga
 
Nie możesz zapomnieć o byłej dziewczynie, pomimo tego, że mieliście naprawdę wiele złych momentów? Pewnie czujesz się zagubiony bez kobiety u swego boku, prawda? Kobiety w cudowny sposób upiększają Twoje życie wnosząc do niego wiele ciepła oraz miłości, ale powinieneś być w stanie wieść szczęśliwe życie również bez nich. Przestań uganiać się beznamiętnie za kobietami, bo to wcale nie sprawi, że będziesz szczęśliwy.
 
Jeśli opierasz swoją ocenę siebie jako osoby o stopień aprobaty ze strony kobiet, to znaczy, że masz o wiele poważniejszy problem niż nauka podrywu. Twoje poczucie własnej wartości powinno wypływać z Twojego wnętrza. Szukanie aprobaty ze strony kobiet jest główną przyczyną strachu przed podejściem raz zdenerwowania przed pierwszą randką.  Kiedy spotkanie z kobietą urasta w Twojej głowie do ogromnego i ważnego wydarzenia, to nie będziesz miał praktycznie żadnych szans na czerpanie przyjemności z całej sytuacji. Kiedy tak bardzo przejmujesz się tym co kobieta o Tobie myśli i jak Cię postrzega, to budujesz swoje poczucie szczęścia na fundamentach z piasku.
 
Kiedy nauczysz się cieszyć z tego kim jesteś, jakim jesteś człowiekiem i jakie wartości sobą reprezentujesz, to właśnie wtedy zbudujesz swoje szczęście w oparciu o niezniszczalne fundamenty. Im bardziej starasz się o aprobatę ze strony kobiet tym bardziej je od siebie odstraszasz. Jawisz się w ich oczach jako osoba potrzebująca, niepewna siebie i słaba. To nie jest opis mężczyzny…
 
Bądź prawdziwym mężczyzną i żyj na własnych zasadach!
 
Autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin