Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Szkoła Wygranych
Szkoła Wygranych, to projekt, który powstał wraz z premierą książki Krzysztofa Króla „X-Kodeks Wygranych”. Ze względu na nawał pracy byliśmy zmuszeni do zawieszenia go na jakiś czas, ale dzisiaj jesteśmy dumni mogąc Ci przekazać, że powrócił w nowej, lepszej formie! Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Zapraszamy do lektury!
 

NOWE SZKOLENIE! SZKOŁA WYGRANYCH – POTĘGA TWOJEGO UKRYTEGO JA

Szkoła Wygranych 

 
Szkolenie, które chcielibyśmy Ci dzisiaj zaprezentować nie jest związane z flirtem, uwodzeniem oraz relacjami damsko – męskimi. Szkoła Wygranych jest projektem mającym na celu skuteczne nauczenie Cię najlepszych i najbardziej skutecznych technik z zakresu rozwoju osobistego oraz przemiany duchowej. „Potęga Twojego Ukrytego Ja” jest odpowiedzią na liczne wiadomości ze strony naszych czytelników, którzy bardzo często prosili nas o szkolenie na którym mogliby dowiedzieć się w jaki sposób walczyć ze swoimi nałogami, realizować swoje marzenia, lepiej zrozumieć swoje procesy myślowe… - w skrócie jak stać się lepszą i pełniejszą istotą ludzką?
 
Szkoła Wygranych

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ NA NASZE NOWE SZKOLENIE „SZKOŁA WYGRANYCH – POTĘGA TWOJEGO UKRYTEGO JA”! 

Na szkoleniu poznasz zasady na jakich oparte jest działanie naszego społeczeństwa, oraz mechanizmy kontroli i manipulacji, dowiesz się dlaczego duża część ludzkości przeżywa tak naprawdę większą część swojego życia w stanie " lunatycznego snu " i nie chce osiągnąć nic więcej poza przeciętnością zaserwowaną przez mass media. Poznasz przyczyny tych zjawisk i to, jaki skutek wywarły na twoje życie, a świadomość uwalnia. Dowiesz się jak działa, funkcjonuje i jaką role w tym wszystkim spełnia nasz umysł, poznasz zasady funkcjonowania ludzkiej psychiki, emocji i uczuć. 
 
Nauczysz się technik pracy z umysłem, poznasz metody uwalniania wewnętrznych napięć i dowiesz się jak sobie radzić z pojawiającym się stresem w przyszłości, poznasz efektywne sposoby zarządzania emocjami, techniki relaksacyjne, dostaniesz olbrzymią ilość narzędzi, wiedzy oraz życiowych przykładów do zastosowania tej wiedzy. Uzyskasz wiedzę odnośnie odżywania, tego co jeść, jak i kiedy, żeby być ZDROWYM a przede wszystkim WITALNYM i RADOSNYM.
 
Szkoła Wygranych
 

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ NA NASZE NOWE SZKOLENIE „SZKOŁA WYGRANYCH – POTĘGA TWOJEGO UKRYTEGO JA”! 


Odkryjesz, a następnie skonfrontujesz się, żeby pozwolić sobie na całkowite połączenie i akceptację z tą częścią siebie samego, której się na najbardziej obawiasz, tą częścią siebie o której wolałbyś zapomnieć, tą częścią, która daje o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie. Wtedy odzyskasz wewnętrzną moc, siłę i spójność, którą będziesz odtąd emanował. Dzięki poznaniu wiedzy i narzędzi, odzyskaniu utraconych cząstek siebie, będziesz mógł stworzyć swoją wymarzoną przyszłość, wybaczając sobie wszystkie „błędy” przeszłości. Naładowany dawką pozytywnych emocji, posiadający w zanadrzu dużą ilość narzędzi i wiedzy dotyczącej ducha i ciała, kiedy połączysz to z odpowiednią dietą, będziesz jak Express, który jest nie do zatrzymania w drodze ku swoim marzeniom.

Wiedza przekazywana na szkoleniu „Potęga Twojego Ukrytego Ja” jest przeznaczona zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wychodzimy poza ramy i sztywne konwenanse, jest to szkolenie przeznaczone dla wszystkich bez względu na wiek, dotychczasowe doświadczenie życiowe, czy zdobytą wiedzę.

Zainteresował Cię ten temat? Chciałbyś uczestniczyć w tym wydarzeniu i zmienić swoje życie na takie o którym marzyłeś? W takim razie:
 
Szkoła Wygranych

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ NA NASZE NOWE SZKOLENIE „SZKOŁA WYGRANYCH – POTĘGA TWOJEGO UKRYTEGO JA”! 

 
Jeśli miałbyś pytania na temat naszego nowego szkolenia lub też innego aspektu naszej działalności, to zachęcam Cię do napisania do nas maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Odpowiadamy na wszystkie pytania najszybciej jak to możliwe.
Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin