Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Sylwester

Sylwester już za nami, smak szampana zdążył się już całkowicie ulotnić i na powrót mamy okazję skonfrontować się z otaczającą nas rzeczywistością. Przełom pomiędzy starym a nowym rokiem, to czas kiedy wielu z nas tworzy sobie listę rzeczy, które chcielibyśmy osiągnąć przez te nadchodzące 365 dni. Jak zrealizować swoje postanowienia noworoczne? Zapraszamy do lektury!
  

Rozwój osobisty: Jak zrealizować swoje postanowienia noworoczne? 

Sylwester 

 
Na początku tego artykuły chciałbym Ci wraz z całą ekipą Perfect Dating życzyć samych sukcesów, spełnienia marzeń i generalnie Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, abyś był szczęśliwy oraz uśmiechnięty w każdy z 365 dni 2014 roku, a nie tylko od święta. 
 
Wracając jednak do tematu postanowień noworocznych - niestety większość ludzi zapomina o nich już w pierwszych dniach stycznia i wraca do swojego normalnego trybu życia wmawiając sobie, że jeszcze przyjdzie lepszy czas na zmiany. Nazywam takie podejście „jutryzmem”, czyli ciągłym przekładaniem czegoś na dzień następny w nadziei, że okaże się on być właściwszym do podjęcia działania, a tym samym nie robimy tego nigdy…
 
Dzisiaj chciałbym się podzielić z Tobą kilkoma cennymi wskazówkami, które sam stosuję na co dzień i które umożliwiają mi spełnianie własnych marzeń już od dobrych kilku lat. Nie jest to oczywiście cała wiedza na ten temat, ale jeśli chciałbyś przeczytać więcej, to daj mi znać w komentarzach, a postaram się spełnić Twoją prośbę w najbliższym czasie. W końcu artykuły na naszej stronie pisane są m.in. właśnie dla Ciebie.
 
 

1.Spisz swoje postanowienia!

 

Sylwester

 

Myśli mają to do siebie, że raczej rzadko bywają trwałe, a wraz z upływem czasu bardzo często ulegają delikatnemu rozmyciu i tym samym zatracają swoją pierwotną, wyrazistą formę… Nie wystarczy wiedzieć co chcesz zmienić w swoim życiu, należy to jeszcze zapisać, najlepiej odręcznie, a nie na komputerze. 
 
Dzięki temu nadasz swoim pragnieniom realny kształt i będziesz mógł wielokrotnie wracać do tej listy aby móc w razie potrzeby modyfikować jej zawartość. Na temat samej formy stawiania sobie celów już kilkakrotnie pisaliśmy na naszym portalu, więc jeśli nie wiesz jak tego dokonać, to zapraszam Cię do przejrzenia naszego portalu, albo napisz w komentarzach, że chciałbyś kolejny artykuł poświęcony tej tematyce, a postaram się go dla Ciebie napisać.
 
Daj sobie trochę czasu na sporządzenie tej listy i postaraj się wypisać swoje cele jak najbardziej skrupulatnie, ponieważ będzie to Twoja mapa, którą będzie Cię prowadzić ku sukcesowi przez najbliższe 365 dni. Jakkolwiek niepotrzebne Ci się to wydaje, to powinieneś wiedzieć, że jest to technika stosowana przez większość ludzi sukcesu, więc warto jej spróbować, prawda?
 

2.Masz się bać swoich celów!

 

Sylwester

 

 

Jeśli już postanowiłeś wprowadzić zmiany w swoim życiu i tym samym wypisałeś sobie cele na ten rok, to warto aby było one dla Ciebie wyzwaniem, które będzie motywowało Cię do działania, a nie delikatnym wychyleniem Twojej strefy komfortu, którego możesz nawet nie poczuć. 
 
Mierz wysoko, ale realnie. Bardzo często ludzie porównują się z ludźmi ze swojego najbliższego otoczenia i odczuwają nieskrywaną dumę jeśli uda im się osiągnąć więcej niż ich znajomym. Ja natomiast mówię Ci abyś porównywał się (jeśli już w ogóle chcesz się z kimś porównywać) tylko i wyłącznie z najlepszymi z danej dziedziny! Jeśli nawet uda Ci się osiągnąć wyłącznie połowę z zamierzonej wartości to i tak będzie to dużo więcej niż gdybyś zakładał bezpieczny wynik…
 
Uwierz w siebie! Jesteś w stanie odnieść sukces w dowolnej dziedzinie swojego życia! Wystarczy, że będziesz tego naprawdę pragnął i zaczniesz podejmować odpowiednie działania… Stawianie celów, to jak budowanie fundamentów swojego domu – musi być solidne i dokładne.
 
 

3.Znajdź mentora

 

Sylwester

 

Jeśli chcesz coś osiągnąć, to warto znaleźć osobę, która jest specjalistą w danej dziedzinie – dzięki temu znacząco skrócisz swoją drogę do realizacji danego celu. Nie wszyscy spisują swoje doświadczenie w książkach, więc czasami będziesz musiał się naprawdę nieźle postarać aby poznać daną osobę i móc czerpać od niej wiedzę, ale uwierz mi – ten wysiłek Ci się opłaci i zwróci!
 
Oczywiście nie wszystkie Twoje cele muszą być wspierane przez mentora, bo prawdopodobnie zabrakło by Ci czasu na to wszystko… Skup się na maksymalnie pięciu, które są dla Ciebie najważniejsze i to właśnie im poświęć najwięcej swojej uwagi oraz postaraj się znaleźć ludzi od których mógłbyś się uczyć aby móc zrealizować je w szybszy i bardziej efektywny sposób. 
 
Możesz oczywiście próbować osiągnąć wszystko samodzielnie, ale pomyśl – czy nie lepiej jest uczyć się na cudzych błędach aniżeli własnych? 
 
Jak zrealizować swoje postanowienia noworoczne? Podchodź przede wszystkim do całego tematu na luzie! Dobrze jest stawiać sobie cele i dążyć do ich realizacji, ale pamiętaj, że pogoń za królikiem może być równie przyjemna jak jego złapanie. Daj sobie też czas na odpoczynek i spotkania ze znajomymi, bo w przeciwnym przypadku będziesz stał sam przemęczony na szczycie nie mając nawet z kim porozmawiać o całej drodze, którą przebyłeś aby tu dojść, a przecież nie to w życiu chodzi, prawda?
 
Jeszcze raz życzę Ci samych sukcesów w 2014 roku i przede wszystkim zdrowego rozsądku w dążeniu do spełniania swoich marzeń!
 
autor: Jan Gajos
 

Chcesz wiedzieć więcej na temat realizowania swoich postanowień noworocznych? TUTAJ znajdziesz prawdziwe kompendium wiedzy na ten temat!

 

Komentarze   

0 # Malina 2014-01-03 16:40
Skoro mam bać się swoich celów, to jak mam mierzyć wysoko?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin