Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

szczęśliwy związek

Związki to nie zawsze trzymanie się za ręce, patrzenie sobie w oczy i wyznawania uczuć przy pomocy czułych słówek… trzeba postarać się trochę bardziej. Dzisiaj chciałbym podzielić się z Tobą pięcioma prostymi rzeczami, których zastosowanie z pewnością sprawi, że Twoja partnerka będzie z tobą szczęśliwa. Zaciekawiłem Cię? W takim razie zapraszam Cię do lektury!
 

5 prostych sposobów na stworzenie szczęśliwego związku.

Szczęsliwy związek 

 
Najważniejszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, to fakt, że proces uwodzenia nie kończy się w momencie gdy uda Ci się wejść w związek z dziewczyną, która Ci się podoba – on się dopiero wtedy tak naprawdę zaczyna! Bardzo wielu facetów popełnia karygodny błąd – w momencie, gdy czuje, że udało mu się zdobyć swoją wymarzoną dziewczynę, to czuje, że wygrał, osiągnął to co zamierzał i tym samym zaprzestaje dalszych starań… a to prowadzi w większości do rozpadu relacji po jakimś czasie.
 
Związek dwojga ludzi wcale nie jest tak skomplikowaną strukturą jak niektórzy lubią go przedstawiać, ale wymaga pewnego rozeznania w relacjach damsko – męskich aby był udany i szczęśliwy. Pamiętaj, że to na Tobie jako na mężczyźnie spoczywa ciężar prowadzenia w waszej relacji, a to wielka odpowiedzialność.
 
Jakie jest 5 prostych sposób na stworzenie szczęśliwego związku? Odpowiedź poniżej.
 

1.Niezależność jest interesująca

 

Szczęsliwy związek

 

Spędzanie ze sobą każdej wolnej chwili może wydawać się czymś nad wyraz romantycznym, ale w rzeczywistości okazuje się być po prostu nudne. Jeśli każde z was rozwija swoje hobby, zainteresowania oraz kontakty towarzyskie z innymi ludźmi, a także po prostu spędzacie pewien okres czasu osobno, to macie sobie wzajemnie naprawdę sporo do opowiedzenia. Wzajemna rozmowa i wymiana doświadczeń buduje wasze wzajemne poczucie atrakcyjności, a przede wszystkim niweluje ryzyko nudy w relacji. 
 
 

2.Ogranicz kłótnie

 

Szczęsliwy związek

 

Często zdarza się wam „skakać sobie do gardeł”? W takim razie czas abyś cofnął się o krok do tyłu i spojrzał na waszą relację z większej perspektywy, aby dostrzec jej większy obraz. Zanim znowu wdasz się w spór ze swoją dziewczyną zadaj sobie pytanie „czy ta kwestia jest naprawdę istotna dla całości naszej relacji?” Oboje macie bardzo wrażliwe ego i nikt nie chce być krytykowany przez cały czas. Więcej na temat samej kwestii związanych z kłótniami w związkach możesz przeczytać w innych artykułach na naszej stronie.
 

3.Naucz się wybaczać.

 

Szczęsliwy związek

 

Nieważne kto z was przeprosi pierwszy. Jeśli sobie ufacie i przede wszystkim naprawdę się kochacie, to z pewnością staracie się postępować tak aby tej drugiej osobie było z wami dobrze. Czy zdarza się wam popełniać błędy? Oczywiście, w końcu jesteście tylko ludźmi i macie do tego pełne prawo. Naucz się przepraszać za swoje czyny i przestać unosić się dumą za każdym razem gdy coś zawalisz. Pamiętaj – prawdziwy mężczyzna potrafi przyznać się do popełnionego błędu. 
 
 

4.Uśmiech!

 

Szczęsliwy związek

 

Czy zdarza Ci się pracować po godzinach? Płacić rachunki? Sprzątać i robić zakupy? Tak właśnie wygląda prawdziwe życie, ale to nie znaczy, że czasami nie możesz po prostu robić głupich i śmiesznych rzeczy: tańczyć ze swoją ukochaną w salonie, opowiadać głupie dowcipy, zrobić sobie wąsy z makaronu, czy też mówić śmiesznym głosem – sprzątanie i zakupy poczekają, uwierz mi  na słowo. Śmiech uwalnia naprawdę fantastyczne hormony w naszym organizmie. 
 

5.Dotyk

 

Szczęsliwy związek

 

Od trzymania się za ręce do miłosnego uścisku podczas seksu jako ludzie uwielbiamy kontakt fizyczny z drugim człowiekiem. To w jaki sposób dotykasz swoją partnerkę kształtuje Twój związek i jednocześnie wynosi poza granice platoniczności wzmacniając przy tym waszą wzajemną więź. 
 
Pamiętaj, że kobiety mają cieńszą skórę niż mężczyźni, więc nawet najprostsze przejechanie opuszkami swoich palców po jej ramieniu może sprawić jej sporo przyjemności. Jeśli wasz kontakt fizyczny będzie ograniczał się wyłącznie do łóżka, to niestety ale nie wróżę wam „żyli długo i szczęśliwie po kres swych dni”.
 
To tyle na dzisiaj. Jak widzisz rady, którymi się z Tobą podzieliłem wcale nie są trudne i możesz je bezproblemowo wprowadzić w życie od zaraz (o ile już tego nie robisz). Oczywiście związki, to temat o wiele szerszy niż te 5 podpunktów dlatego pewnie jeszcze nie raz zostanie opublikowany na naszej stronie artykuł poświęcony tej tematyce, a tymczasem zamiast siedzieć przy komputerze, idź przytulić swoją partnerkę!
 
autor: Krzysztof Król
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin