Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Budowanie związku

Poznawanie przyjaciół swojej partnerki może być z początku niezręczne, ale z pewnością masz świadomość, że prędzej czy później w końcu to nastąpi. Jeśli wykażesz się w tej kwestii brakiem entuzjazmu, to możesz całkiem skutecznie zniechęcić swoją dziewczynę do siebie… Dlaczego? Zapraszam do lektury!

Budowanie związku – nie bój się poznać jej przyjaciół!

 Budowanie związku

Musisz zrozumieć, że dla kobiety ważne jest abyś zaakceptował jej otoczenie, ponieważ jej przyjaciele są dla niej ważną częścią życia i dlatego bardzo zależy jej abyś ich poznał i przede wszystkim dogadywał się z nimi chociaż na neutralnej stopie. Jeśli unikasz ich poznania, to pokazujesz tym samym kobiecie, że tak naprawdę odrzucasz cząstkę jej samej.
 
Według psychologów istnieją trzy główne powody dla których ludzie odmawiają poznania znajomych partnera : mają wrażenie, że wszystko dzieje się za szybko, boją się braku zaakceptowania z ich strony lub myślą, że może to zmienić w jaki sposób postrzegają swojego partnera. 
 
 

1.To wszystko dzieje się za szybko.

 

Budowanie związku

 

 

Nie ma żadnych ściśle ustalonych reguł mówiących o pewnych kwestiach. Kiedy możecie jechać na pierwsze wspólne wakacje? Jak długo powinieneś czekać zanim zaczniesz jej wyznawać miłość? Kiedy poznać jej rodziców? Z drugiej strony wykonanie którejkolwiek z tych czynności zbyt wcześnie może świadczyć o tym, że traktujesz ten związek zbyt poważnie od samego początku i tym samym wszystko dzieje się zbyt szybko. Nie ma jednak sensu opierać się przed poznaniem jej znajomych. Jeśli czujesz, że nie jesteś jeszcze na to gotowy, to przestań do tego podchodzić w ten sposób. Jej przyjaciele to tylko… jej przyjaciele. Nie ma zamiaru przedstawić Cię swoim rodzicom i przede wszystkim nie wymusza na Tobie większego zaangażowania w relację poprzez ich poznanie. Naprawdę nie ma się czym martwić!
 
 

2.Mogą mnie nie polubić

 

Budowanie związku

 

To całkiem poważna sprawa i to działająca w dwie strony. Faceci myślą, że przyjaciele jego dziewczyny go nie polubią, natomiast dziewczyny myślą, że przyjaciele jej faceta ją nie polubią. Kiedy w końcu ich poznasz powinieneś pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy – TO NIE MA ZNACZENIA! Jeśli Cię nie polubią, to faktycznie może Cię to trochę za boleć, ale w żaden sposób nie wpłynie na więź jaka łączy Cię z Twoją dziewczyną. Chociaż z drugiej strony pomyśl – te osoby ją jej przyjaciółmi nie bez powodu – łączą ich prawdopodobnie wspólne zainteresowania, poglądy czy też osobowości. Szanse na to, że jej przyjaciele Cię nie lubią wcale nie są takie wysokie. 
 

3.Zmienisz o niej zdanie.

 

Budowanie związku

 

Z pewnością spotykasz się z wyrafinowaną i inteligentną kobietą z którą jesteś w stanie przeprowadzić konwersację na interesującym Cię poziomie. Może się jednak okazać, że jej przyjaciółki do aspirantki do zostania polską Paris Hilton, których nie interesuje nic więcej poza zakupami, solarium i najświeższymi plotkami. Faceci mają w zwyczaju osądzać ludzi poprzez pryzmat towarzystwa z jakim się zadają… co jest po prostu klasycznym błędem. Jeśli jej przyjaciółki stanowią całkowite jej przeciwieństwo, to powinieneś to uznać za coś dobrego! Znaczy to, że nie ma w zwyczaju osądzania ludzi i jest w stanie zaakceptować osoby, które są odmienne od niej.
 
Przestań się wzbraniać przed poznaniem jej przyjaciół, bo możesz  skończyć jako singiel, który znowu umawia się na pierwsze randki z nowopoznanymi dziewczynami
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin