Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Wymówki

Nie ma lepszego czasu na przeanalizowanie swojego życia miłosnego niż nadchodzące wielkimi krokami tym tygodniu święto Walentynek (znane też jako Najgorszy Dzień Dla Singli). Może warto popracować nad swoimi umiejętnościami z zakresu uwodzenia, aby w przyszłym roku mieć z kim spędzać ten dzień… Jakie jest 5 głupich wymówek stosowanych przez singli? Zapraszam do lektury!
 

5 głupich wymówek stosowanych przez singli

Wymówki 

 
Istnieje naprawdę wiele powodów… znaczy się wymówek, które sprawiają, że dalej jesteś singlem. Oczywiście o wiele łatwiej jest zrzucić odpowiedzialność na inne rzeczy niż po prostu wziąć się do pracy nad sobą i po chwili poznać tą wymarzoną kobietę, stworzyć z nią związek i zacząć żyć szczęśliwie. Chcesz poznać jakie są najczęściej stosowane wymówki? Czytaj dalej:
 

1.Bycie singlem jest do bani!

 

Wymówki

 

Wiesz co? Czasami bycie w związku również jest do bani. Prawda jest taka, że możesz nauczyć się czerpać przyjemność z bycia singlem i poszukać jasnych stron tego stanu rzeczy albo zachowywać się jakby wszystko wokół istniało tylko po to aby uczynić Twoją egzystencję najbardziej nędzną jak to tylko możliwe. To jak podchodzisz do tej sprawy jest wyłącznie Twoją decyzją i nie musisz słuchać co na ten temat sądzą Twoi najbliżsi.
 
Tak naprawdę nie musisz odpowiadać przed nikim innym tylko przed samym sobą, więc zastanów się: Dlaczego pozwalasz aby Twoje życie było do bani?
 
To nie bycie singlem sprawia, że jesteś nieszczęśliwy tylko Twoje NASTAWIENIE.
 

2.Wszyscy wartościowi ludzie są już w związkach.

 

Wymówki

 

Naprawdę tak myślisz? Spójrz w lustro – jesteś singlem, prawda? Czy nie jesteś wartościową osobą, która zasługuje na poznanie drugiej połówki? Przestań wymyślać wymówki na siłę. Oboje wiemy, że tak naprawdę, to w tą nie wierzysz.
 
 

3.Łatwiej umawiać się na randki kiedy jest się atrakcyjnym.

 

Wymówki

 

W niektórych przypadkach atrakcyjnym ludziom łatwiej jest podejść i zaprosić kogoś na randkę ze względu na ich wygląd. Może jednak okazać się również trudniejsze. Bardzo wiele kobiet kojarzy takich mężczyzn z nadętymi i po prostu na początku z góry ich zbywają albo po prostu uważają, że są oni poza ich ligą i nie mają ochoty nawiązywać bliższych znajomości. Kolejną kwestią jest fakt, że ich atrakcyjność fizyczna wcale nie wyklucza ich braku pewności siebie, kompleksów, nieumiejętności rozmowy czy też nieobycia towarzyskiego. Mówiąc w skrócie – bycie atrakcyjnym może kupić kilka punktów, które jednak można bardzo szybko stracić już kilka minut później.
 
Prawda jest taka, że jeśli posiadasz umiejętności i wiedzę z zakresu uwodzenia to wcale nie musisz być przystojnym aby umawiać się na randki z kobietami. Dla kobiet wygląd jest kwestią drugorzędną, ale o tym możesz już wielokrotnie przeczytać w artykułach na naszej stronie, więc tutaj nie będę rozwijać tego tematu ponownie.
 

4.Możesz kogoś poznać wyłącznie gdy nikogo nie szukasz

 

Wymówki

 

Wielu facetów żywi przekonanie, że ta wymarzona kobieta jest niczym błyszczący jednorożec, który pewnego dnia po prostu „wkopytkuje” w ich życie i dostarczy im prawdziwej miłości o jakiej marzą od wieków. Z pewnością słyszałeś historię któregoś ze swoich znajomych o tym, że zna znajomego, który  w nieprawdopodobnych okolicznościach poznał swoją partnerkę i po kilku miesiącach wziął z nią ślub. To taki trochę Urban legend, który rzadko kiedy ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. 
 
Nigdy nikogo nie poznasz jeśli będziesz tylko siedział w domu i czekał na cud! Schowaj swoje marzenia o jednorożcach do szafki nocnej i wyjdź na miasto aby pomóc swemu przeznaczeniu!
 
 

5.Randki w sieci są dla desperatów i dziwaków

 

Wymówki

 

UWAGA! Czas na bardzo ważną prawdę życiową – WSZĘDZIE są desperaci oraz dziwacy. Nieważne w jaki sposób zamierzasz poznawać dziewczyny – zawsze istnieje szansa, że poznasz jakąś, którą śmiało możesz przypisać do jednej z tych dwóch kategorii. Oczywiście randkowanie w sieci stwarza ryzyko poznania naprawdę dziwnych osobistości, ale z drugiej strony masz coś czego prawdziwe życie Ci nie daje – możliwość przejrzenia profilu każdej osoby zanim zdecydujesz się nawiązać z nią znajomość. Oczywiście nie wyczytasz z niego wszystkiego ale jeśli jesteś w miarę spostrzegawczy, to znajdziesz tam naprawdę sporo bardzo cennych informacji. 
 
Randki w sieci stają się z każdym dniem coraz popularniejsze i naprawdę możesz spotkać wiele interesujących kobiet na serwisach randkowych. Nie wierz mi na słowo – załóż sobie profil!
 
Bycie singlem i umawianie się na randki wcale nie musi być czymś złym – wszystko zależy od Twojego nastawienia. Przestań tworzyć sobie coraz to nowsze wymówki przed podjęciem jakiegokolwiek działania. Przestań rozpaczać nad swoimi byłymi czy też kilkoma nieudanymi randkami. Przestań zachowywać się jakby świat miał za zadanie karać Cię za Twoją samotność. Przestań i weź w końcu swoje życie we własne ręce!
 
autor: Krzysztof Król
 

Doskwiera Ci samotność i nie wiesz kompletnie jak to zmienić? TUTAJ znajdziesz to czego szukasz! 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin