Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Seks

Nieważne jak niesamowita chemia was łączy – wasz pierwszy wspólny seks wcale nie będzie tak cudowny jak mogłoby się wydawać. Zazwyczaj atmosfera jest trochę niezręczna i zdarza się popełnić jedną albo dwie mniejsze lub większe wpadki… Jak w takim razie zachować się po seksie?Zapraszamy do lektury!
 

Jak zachować się po seksie?

Seks 

 
Znasz tą sytuację gdy spotykasz wspaniałą kobietę, od razu na starcie wytwarza się pomiędzy wami niesamowita chemia, więc po kilku randkach lądujecie razem w łóżku, w trakcie seksu oboje przeżywacie niesamowite orgazmy aby pod sam koniec zasnąć wtuleni w siebie… po czym budzicie się dokładnie w tej samej pozycji cali rześcy i pełni energii do życia? Znasz? Nie, oczywiście, że nie. Rozmawiamy tutaj o prawdziwym życiu, a nie taniej komedii romantycznej dla niespełnionych kobiet. W prawdziwym życiu niezależnie od tego jaka chemia was łączy wasz pierwszy raz zawsze podszyty jest lekką nutką zawstydzenia i niezręczności, a rano budzisz się z podkrążonymi oczami i lekko wczorajszym oddechem. 
 
 

1.Nie zawsze jest idealnie

 

Seks

 

Jedna z moich koleżanek często mówi mi, że z każdym nowym partnerem uprawia tak niesamowity seks, że na drugi dzień uśmiech nie może wprost opuścić jej twarzy. Każdy kolejny podbój to miłosne uniesienia przepełnione niezliczonymi orgazmami z jej strony, idealnym dopasowaniem ciał, rytmu itp. Jakoś nie chcę mi się w to wierzyć, że za KAŻDYM razem tak właśnie to u niej wygląda. Każdy z nas miał prawdopodobnie okazję uprawiać nieziemski seks z nowopoznaną kobietą, ale to nie jest reguła.
 
Większość kobiet przeżywa całkiem spory stres zanim postanowi pójść z kimś do łóżka po raz pierwszy. Pokazanie się przed kimś w całkowitym negliżu – kimś na kim jej zależy i kogo lubi – nie jest najgorsze, ale do tego dochodzi jeszcze obawa o jakość zbliżenia, posądzenie o łatwość czy też strach, że nie zadzwonisz do niej następnego dnia.
 

2.Kobiecym okiem

Seks
 
Kiedyś miałem okazję porozmawiać z koleżanką, która postanowiła podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami na ten temat. Zawsze przed pierwszym zbliżeniem z nowym partnerem krążyły jej po głowie myśli typu:
 
- „Co jeśli nie zadzwoni potem?”
-  „Nienawidzę swojego ciała. Zdejmę swoje ubranie a on zacznie się śmiać ze mnie, pokręci głową i wyprosi mnie za drzwi”.
- „Czy ogoliłam swoje nogi? Tak. Moment. Tak. Nie. Tak. Nie. K..wa”
 
Odnośnie golenia nóg opowiedziała mi nawet całkiem ciekawą historię:
 
„Nogi to bardzo ważny aspekt dla mnie. Bardzo często śmiejemy się z koleżankami ze standardowej taktyki „nie prześpię się z nim dzisiaj”, która polega na niegoleniu nóg… i praktycznie zawsze i tak kończy się seksem, tylko z dodatkową dozą braku pewności siebie i poczucia własnej wartości.
 
Kiedyś tak bardzo byłam spanikowana tym, że zapomniałam ogolić sobie nogi, że po drodze na umówioną randkę zatrzymałam się w drogerii aby kupić maszynkę jednorazową. Kiedy już wylądowaliśmy u niego jak najszybciej skoczyłam do łazienki na szybką depilację. Nie wiem czy przyczyną było złe nastawienie, tania maszynka czy trzy podwójne wódki z red bullem, ale podczas depilacji potężnie się zacięłam odrywając całkiem spory płat swojej skóry. Natychmiast założyłam powrotem swoje pończochy, wróciłam do sypialni i uwodzicielsko (a przynajmniej tak mi się wydawało) usiadłam na brzegu łóżka całkowicie nieświadoma faktu, że po mojej nodze cieknie całkiem spora struga krwi wprost na jego białe prześcieradło. Jak tylko się zorientował co się dzieje zaczął krzyczeć, a ja w odpowiedzi na to zaczęłam zapewniać go aby się nie przejmował, bo to na sto procent nie jest okres. To była zdecydowanie najgorsza noc w moim życiu. „
  

3.Jak zachować się po seksie?

Seks

 

Wracając jednak do czasów bieżących i pierwszego stosunku seksualnego. Przytulania po stosunku jest niezmiernie istotne, o ile nie najważniejsze. Kobiety to naprawdę emocjonalne istoty, zwłaszcza po seksie. Najgorsze co możesz zrobić po stosunku, to odwrócić się do niej tyłem i zasnąć (lekko jeszcze przy tym pochrapując”. Najtrudniejszym przy pierwszym zbliżeniu jest fakt, że nie jesteście przyzwyczajeni do swoich ciał, rytmów oraz preferencji. Mam sporo koleżanek, które nie są w stanie osiągnąć orgazmu podczas kilku pierwszych zbliżeń ze swoim nowym partnerem. Musisz zrozumieć, że seks dla kobiet to akt zbliżenia emocjonalnego, a nie fizycznego. Jeśli więc Ty doszedłeś a ona nie, to nie przejmuj się. 
 
To co kobiety najbardziej martwi, to fakt, że się nie starasz. Gra wstępna, atmosfera oraz rozmowa po seksie – to są dla nich istotne elementy zbliżenia. Uwierz mi – jeśli będziesz samolubny w łóżku, to nie masz co liczyć na nieziemski seks ze swoją partnerką ani nawet, że wróci do Ciebie po więcej… Jeśli nawet zrobi coś głupiego jak np. moja koleżanka zacinając się w nogę, to postaraj się zachować jak mężczyzna i sprawić aby poczuła się dobrze w danej sytuacji np. daj jej plaster.
 
Kiedy już się spuścisz, to nie zapominaj, że obok Ciebie leży kobieta, która właśnie w tym momencie potrzebuje Twojego ciepła i bliskości. Jeśli tylko będziesz o tym pamiętał, to już nigdy w Twojej głowie nie pojawi się pytanie: „Jak zachować się po seksie”… a ona będzie chciała więcej.
 

 

Rozwijaj się z PERFECT DATING... Dołącz do naszej społeczności

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL poniżej FILM:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin