Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

FriendzonePraktycznie każdy z nas był w takim momencie swojego życia gdy poznał naprawdę fantastyczną dziewczynę i spotykał się z nią myśląc o tym, że faktycznie to może być to… tylko po to aby w pewnym momencie usłyszeć od niej „zostańmy przyjaciółmi”. Chcesz poznać 10 powodów dla których jesteście w dalszym ciągu przyjaciółmi? W takim razie zapraszam do lektury!
 

10 powodów dla których jesteście w dalszym ciągu przyjaciółmi Część 1

Friendzone 

 
Im więcej czasu spędzasz z tą dziewczyną tym bardziej zdajesz sobie sprawę z tego, że naprawdę ją lubisz (to jak się śmieje, jak mówi, jak potrafi wprawić Cię w dobry nastrój itp.) i chciałbyś przenieść waszą znajomość na wyższy poziom. 
 
Czas mija a Ty w pewnym momencie zdajesz sobie sprawę z jednej bardzo ważnej prawdy: nie wykonałeś jeszcze żadnego ruchu w tym kierunku…. Zdarzyło Ci się czekać aby to ona wykonała pierwszy ruch? Wahałeś się czy odwzajemnia Twoje uczucia? W końcu w pewnym momencie ona zaczyna w trakcie rozmowy z Tobą opowiadać o innym kolesiu, którego poznała i pyta o zdanie na jego temat…
 
Napisaliśmy już całkiem sporo artykułów na temat tego w jaki sposób można uniknąć wpadnięcia w pułapkę przyjaciela. Nie zadaliśmy jednakże innego bardzo ważnego pytania – dlaczego większość kobiet nie chce wiązać się ze swoimi przyjaciółmi i kiedy już mężczyznę za takiego uzna to bardzo niechętnie zmienia go na partnera?
 
Poniżej daję Ci 10 powodów dlaczego ona postrzega Cię wyłącznie jako przyjaciela.
 
 

1.Czuje się odrzucona

 

Friendzone

 

 

Kiedy zaczynasz spotykać się z kobietą i od początku całkowicie pomijasz flirt, to ona po prostu uzna, że nie jesteś nią zainteresowany jako potencjalną partnerką. Bardzo ciężko jest zmienić nastawienie dziewczyny gdy już wasza relacja zostanie ustalona jako czysta przyjacielska i pozbawiona uwodzenia oraz flirtu. Ona poczuła się odrzucona na początku i nie ma tutaj znaczenia, że wraz z upływem czasu zacząłeś coś do niej czuć. Jeśli więc planujesz z tą dziewczyną coś więcej niż przyjaźń, to pamiętaj o tym, że musisz zacząć uwodzić ją od samego początku, bo potem może być na to po prostu za późno.
 

2.Czekałeś za długo.

 

Friendzone

 

Być może Twój najlepszy związek jaki do tej pory miałeś przerodził się z przyjaźni, ale to raczej rzadko spotykana sytuacja. Większość kobiet ma określone ramy czasowe które określają kiedy facet może być „przyjacielem z którym mogą się umówić na randkę”, a „przyjacielem który już na zawsze nim pozostanie”. 
 
Poza tym jeśli upłynie zbyt dużo czasu kiedy nic spektakularnego nie robiłeś, i Twoja przyjaźń z tą kobietą staje się naprawdę głęboka, to istnieje spora szansa, że nie będzie chciała jej zepsuć próbą randki, która może zakończyć się katastrofą. Jeśli chcesz z nią być to postaraj się podjąć jakiekolwiek działania zanim wasza przyjaźń osiągnie naprawdę głęboki poziom. Nawet jeśli nie będzie Tobą zainteresowana (jeśli znasz się na uwodzeniu i flircie, to taka sytuacja nie powinna mieć miejsca) to i tak będzie miała świadomość co do niej czujesz. 
 
 

3.Nie potrafisz podjąć decyzji

 

Friendzone

 

Kobiety pragną poznać mężczyznę, który umie podejmować decyzję i wie czego chce od życia, zwłaszcza jeśli to właśnie ich pragnie. Facet, który nagle uświadamia sobie, że chce więcej od tej znajomości jest mało atrakcyjny, a cała sytuacja mniej romantyczna – właśnie przez to, że nie wiedział od początku czego tak naprawdę chce od życia. Dlaczego nie była dla Ciebie pociągająca od samego początku? Kobiety pragną abyś dostrzegł ich wyjątkowość od razu i zaczął ubiegać się o ich uwagę od samego początku, a nie doznawał olśnienia po jakimś czasie. Jak to jest u Ciebie z tym podejmowaniem decyzji?
 

4.Boisz się randek lub odrzucenia

 

Friendzone

 

Spójrz na to pod trochę innym kątem. To co tak naprawdę robisz kiedy starasz się najpierw stać jej przyjacielem aby potem spróbować wejść z nią w związek, to sprytny według Ciebie sposób na uniknięcie porażki. O wiele łatwiej jest zostać przyjacielem niż zaprosić ją na randkę i zaryzykować odrzucenie. Jeśli boisz się zaproponować randkę dziewczynę lub nie możesz znieść myśli o potencjalnym odrzuceniu, to popracuj jak najszybciej nad Twoimi umiejętnościami z zakresu uwodzenia.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin