Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Zwiazki

Odkrycie pewnego dnia, że twoja dziewczyna nie jest wcale tą jedną, jedyną może być całkiem sporym rozczarowaniem. Zazwyczaj punktem poprzedzającym takie wydarzenie jest narastający kryzys w waszym związku… Jakie są tego oznaki? Zapraszamy do lektury!

Ona do Ciebie nie pasuje! – 5 oznak, że wasz związek przechodzi kryzys

Związki 

 
Nastały ciężkie czasy w twoim związku? Nie przejmuj się! Ludzie rozwodzą praktycznie przez cały czas, więc wielu z nasz dokonało złego wyboru odnośnie swojej partnerki. To wcale nie oznacza, że Twoja dziewczyna jest okropna, po prostu wasza dwójka jest do siebie niedopasowana.
 
To normalne, że każdy z nas chce wierzyć w to, że kobieta z którą się spotyka jest ponadprzeciętna i wyróżnia się z tłumu – w końcu przecież dlatego postanowiliśmy wybrać właśnie ją.  Nie jest więc nam wcale łatwo przyznać się przed samym sobą, że poświęciliśmy kilka miesięcy (lat) na związek z osobą, która kompletnie do nas nie pasuje. Czasami jednak lepiej jest zmierzyć się z tym niż trwać w nieszczęśliwym związku, który powolnie zatruwa wam obojgu życie.
 
Jest kilka bardzo wyraźnych sygnałów, które pokazują, że twój związek zmierza donikąd. Zapoznaj się z nimi jak najszybciej, bo w momencie gdy będziesz miał już obrączkę na palcu i dzieci, które podwozisz do szkoły, to zerwanie może nie być wcale taką prostą kwestią.
 

1.Twoi znajomi za nią nie przepadają.

 

Związki

 

Nawet jeśli Twoi przyjaciele mają okropny gust jeśli chodzi o dobór filmów, muzyki czy też ludzi z którymi się spotykają, to wielu psychologów twierdzi iż mają oni zazwyczaj bardzo dobrze przeczucie odnośnie tego czy twoja partnerka do ciebie pasuje i czy powinniście być razem. Jeśli więc twoja druga połówka kompletnie nie dogaduje się z twoimi znajomymi, a oni z nią i ogólnie nie można tutaj mówić o wzajemnej sympatii, to powinna ci się zaświecić żółta żarówka ostrzegawcza. Czasami potrafią oni spojrzeć bardziej obiektywnym okiem na osobę, której osąd jest dla ciebie utrudniony ze względu na emocję jakie wobec niej odczuwasz. Warto zapytać się znajomych co o tym sądzą.
 

2.Nie możesz z nią niczego robić

Związki

 

Po tym jak minie czas miodowy waszego związku gdy przeżywacie wspólny seks, odkrywanie własnych ciał i ogólne zafascynowanie sobą nawzajem powoli zbliża się nieubłagalna codzienność i np. soboty, które spędzacie razem. Jeśli nie jesteście w stanie dojść do porozumienia nawet w tak prozaicznych rzeczy jak dobór filmu, który będziecie wspólnie oglądać wieczorem, to coś jest bardzo mocno nie w porządku. Jeśli dodatkowo nie macie o czym rozmawiać i często towarzyszy wam niezręczna cisza, to jest naprawdę niedobrze. 
 

3.Czujesz się winny przez cały czas

 
Związki
 
Jeśli nie jesteś mega samolubnym kolesiem, to powinieneś zdawać sobie sprawę, że udany związek polega na dawaniu oraz braniu, a nie tylko jednej z tych rzeczy. Nie możesz też cały czas czuć się jakbyś był tym złym. Jeśli więc czujesz, że robisz coś źle, to prawdopodobnie tak jest albo po prostu jesteś niedopasowany do swojej partnerki i twoje starania nie znajdują odpowiedniego odzwierciedlenia w waszym związku. Niezależnie od powodu Twoje złe samopoczucie rzutuje bezpośrednio na twój związek i w dłuższej perspektywie czasowej z dużym prawdopodobieństwem doprowadzi do jego zakończenia. Czasem warto na chwilę się zatrzymać i zastanowić czy to co robimy ma sens…
 
 

4.Twoje życie seksualne jest do niczego

 
Związki
 
W trakcie licznych coachingów, które miałem okazję prowadzić odkryłem, że niezmiernie łatwo jest wmówić sobie, że byle-jaki seks jest w porządku jeśli tylko związek jest super. W końcu nie jesteśmy zwierzętami i jakość naszych zbliżeń nie powinna być dla nas najważniejsza, prawda? NIE, NIE TĘDY DROGA. 
 
Ostatnie badania pokazały, że pary będące w szczęśliwym i pełnym zaufania związku mają udane życie seksualne i zdecydowanie lepsze od tych, które nie są pewne wzajemnych uczuć czy też do siebie nie pasują. Zrozum – udany i satysfakcjonujący seks jest KLUCZEM do udanego związku.
 

5.Nie jesteś w stanie się zaangażować

Związki
 
Jest inteligentna, seksowna i nie denerwuje się zbytnio gdy bez zapowiedzi postanawiasz wyskoczyć z kolegami na browar… i wracasz po dwóch dniach. Mówiąc w skrócie – jest idealna! Jednak pomimo tego, że również tak uważasz niestety nie jesteś w stanie wyobrazić sobie waszego wspólnego życia do grobowej deski. To całkiem
popularne zjawisko. Oznacza to nie mniej, nie więcej tylko tyle, że nie jesteś jeszcze gotowy na prawdziwy związek, więc  lepiej się po prostu wyszalej! Masz do tego pełne prawo. Po prostu nie marnuj czasu kobietom, które szukają prawdziwej i głębokiej relacji z mężczyzną. Spokojnie, w końcu i na Ciebie przyjdzie pora, ale nic na siłę!
 
Autor: Jan Gajos
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin