Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Zwiazki

Jeśli jesteś w długoterminowym związku albo małżeństwie to pewnie niczym dziwnym nie będzie dla Ciebie fakt, że są lepsze i gorsze momenty. Jak się ich ustrzec i w dzisiejszym zabieganym świecie odnaleźć wspólne szczęście na nowo? Zapraszamy do lektury!
 

Związki: 3 proste sposoby na ponowne ożywienie swojego związku

Związki 

 
Pośpiech to niestety znak naszych czasów. Im dalej w życie tym tego czasu wolnego jakimś cudem ubywa w dramatycznie szybkim tempie. Dodaj jeszcze do tego w przyszłości dzieci i wychodzi na to, że doba jest za krótka. Co się więc dzieje w długoterminowym związku kiedy Twoje życie nabiera coraz większego rozpędu?
Niestety najczęściej cierpią na tym Twoje relacje z partnerką – zanika wasza intymność, bliskość i w konsekwencji sama więź emocjonalna, która przecież przez tak długi czas trzymała was razem i sprawiała, że byliście szczęśliwi ze sobą.
 
 
Dobra wiadomość jest taka, że możesz na nowo rozbudzić waszą miłość przy użyciu naprawdę małej ilości wysiłku… Oto trzy sprawdzone sposoby:
 

1 . Poświęć 15 minut na to abyście byli PARĄ

 

Związki

 

 

15 minut – Co możesz zrobić w tak krótkim czasie?
 
Co powiesz na nawiązanie głębszej więzi ze swoją partnerką i wyniesienie waszej relacji na zupełnie nowy, dużo głębszy poziom? Dołóż do tego zwiększenia intymności pomiędzy wami, pozbycie się rutyny i zaplanowanie waszego wymarzonego życia. Brzmi ciekawie?
 
Oczywiście nie chcę Cie okłamywać mówiąc Ci, że to wszystko co napisałem jesteś w stanie osiągnąć w przeciągu jednej sesji trwającej 15 minut albo nawet kilku w nachodzących tygodniach.
 
Jednakże jestem w 100 procentach przekonany, że jesteś w stanie zmienić swój związek w niewyobrażalny sposób poświęcając tylko 15 minut dziennie na ten proces. Jest to podstawą dwóch kolejnych kroków o których piszę w tym artykule i jednocześnie gwarantem dalszego rozwoju twojej relacji z partnerką.
 
Jeśli uważasz, że mimo wszystko nie jesteś w stanie wygospodarować tych 15 minut dziennie, to pozwól, że pomogę Ci to osiągnąć poprzez kilka sugestii:
 
- oglądaj mniej telewizji (to rozwiązanie powinno pomóc większości)
- obetnij o 15 minut czas surfowania po Internecie (to reszcie, która nie ogląda telewizji)
- odwiedzaj Facebooka i inne media społecznościowe rzadziej
- skup się na swojej pracy abyś mógł wcześniej skończyć
- sprawdzaj swój e-mail tylko dwa razy dziennie
- zacznij ćwiczyć w domu zamiast jeździć na siłownię
- kładź dzieci do łóżka 15 minut wcześniej
 - wstawaj 15 minut wcześniej.
 
Jak widzisz, dla chcącego nic trudnego. To jest naprawdę ważny czas dla was i jednocześnie klucz do utrzymania odpowiedniego poziomu intymności waszej relacji, więc proszę Cię – nie przeceniaj tych 15 minut.
 

2. Oto dlaczego Cię kocham

 

Związki

 

 

Są setki rzeczy, które mógłbyś robić przez te 15 minut czasu, który postanowiłeś przeznaczyć wyłącznie na związek, ale zacznijmy na początek od czegoś co jest zabawne, ale jednocześnie potężne i dające niesamowite efekty w długotrwałych związkach.
 
Kiedy ostatni raz powiedziałeś swojej partnerce/żonie dlaczego z nią jesteś?
 
Przypomnienie tych cech, które wyróżniają Twoją partnerkę i sprawiły, że spośród wszystkich kobiet na świecie to właśnie ją wybrałeś i to z nią chcesz spędzić resztę swojego życia… zwykłe wymienienie i przypomnienie potrafi być szalenie romantyczne.
 
Z drugiej strony również dla siebie samego warto sobie przypomnieć dlaczego wybraliśmy właśnie tę kobietę i to w związek z nią postanowiliśmy swego czasu włożyć tyle czasu oraz energii.
 
Oczywiście możesz od razu powiedzieć swojej partnerce dlaczego z nią jesteś i jestem pewien, że zostanie to przez nią odebrane bardzo pozytywnie. Ja natomiast proponuję Ci abyś mimo wszystko poświęcił kila minut swego jakże cennego czasu na to aby dokładnie przemyśleć co chcesz jej powiedzieć . 
 
Poświęć 15 minut swojego czasu aby podzielić się ze swoją ukochaną przemyśleniami w postaci listy miłosnego.
 
Tak, powinieneś to zapisać. Napisanie czegoś wymaga od Ciebie abyś dokładnie przemyślał swój przekaz i stanowi dobry „przypominacz” (np. gdy nachodzą Cię myśli dlaczego jesteś z tą właśnie kobietą)
 
Jednak prawdziwą moc tego listu będziesz miał możliwość zaobserwować w momencie gdy będzie Ci dane zobaczyć reakcję swojej partnerki po jego odczytaniu. Słowa mówione są bardzo ulotne, przez co łatwe do zapomnienia lub zwykłego przesłyszenia. Prawdziwa moc tkwi w słowie pisanym, a ładnie przygotowany list stanowi prawdziwy klucz powtórnie otwierający kobiece serce.
 
 

3. Spędźcie wspólnie czas, który będzie dla was wartościowy

 

Związki

 

Nie jest trudno przygotować coś niesamowitego dla naszej partnerki na specjalną okazję, co dodatkowo będzie niesamowicie romantyczne. Pewnie tez swego czasu sporo się do tego przygotowywałeś, prawda?
 
Zapomnij o tych wielkich wydarzeniach i pomyśl o najprostszej czynności, którą możecie wspólnie wykonywać od zaraz. Najlepsze w tym podejściu jest to, że możesz to robić regularnie, co zdecydowanie buduje waszą wzajemną bliskość i tym samym uruchamia prawdziwą magię.
 
Wybierz sobie jeden z tych pomysłów (taki, który najbardziej Ci odpowiada) i zastosuj go już dzisiaj!:
 
- przejrzyjcie wspólnie wasz album ze zdjęciami
- poświęćcie się czemuś co ona lubi robić
- całujcie się namiętnie
- idźcie do parku aby pohuśtać się na huśtawkach
-  idźcie na krótki spacer i trzymajcie się za ręce
- krótki masaż
- wypijcie po kieliszku wina na balkonie
- posłuchajcie muzyki, która się wam podobała w trakcie waszych pierwszych randek
- przygotujecie sobie wspólną kąpiel
 
Oczywiście to tylko wierzchołek góry pomysłów, które możesz wprowadzić do swojego związku, które są małe, romantyczne i przede wszystkim pozbawione czasochłonności. Jestem pewien, że przyjdzie Ci do głowy o wiele więcej ciekawych propozycji. Ogranicza Cie tylko własna kreatywność, więc nie czekaj, tylko bierz się do działania!
 
Kiedy żyjemy w pędzie dnia codziennego, to bardzo ważnym jest aby pamiętać o tym utrzymywać nasz związek jak najbardziej świeżym, zabawnym i przede wszystkim intymnym. Wystarczy zainwestować odrobinę swojego wolnego czasu i wydobyć z siebie tylko trochę kreatywności aby związek dawał wam taką samą radość i miłośćjak w pierwszych miesiącach waszej wspólnej drogi przez życie.
 
autor: Krzysztof Król
 

Komentarze   

-1 # Adam36 2014-02-28 15:47
Gdybym nie sprawdził jej telefonu miał bym rogi przyprawiane do dziś. A tak dowiedziałem się i pogoniłem sucz, życie toczy się dalej. Kontrola jest ok ale cicho przeprowadzana ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin