Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Zazdrość

Zazdrość, to prawdziwy zabójca udanych relacji z płcią przeciwną i jednocześnie samospełniająca się przepowiednia w dłuższej perspektywie czasu. Niektórzy opowiadają legendy o tym, że istnieje coś takiego jak mityczna „zdrowa zazdrość”… Ja zamiast tego chciałbym się dzisiaj podzielić trzema sprawdzonymi sposobami jak możesz sobie z nią poradzić. Zainteresowany? W  takim razie zapraszam do lektury!
 

3 skuteczne sposoby na opanowanie zazdrości.

Zazdrość 

 
Zazdrość potrafi w ułamku sekundy obudzić w nas brak poczucia własnej wartości, nienawiść do wszystkich mężczyzn z którymi nasza kobieta nawiązuje jakikolwiek kontakt, czy też złość wobec niej za zachowanie, które według Ciebie jest zaczątkiem nadchodzącej wielkimi krokami zdrady. Często zazdrość jest wynikiem niekorzystnych doświadczeń wyniesionych z poprzednich związków.
 
Nasz umysł funkcjonuje zazwyczaj w taki sposób, że określa naszą potencjalną przyszłość w oparciu o to jak wyglądała nasza przeszłość (nawet jeśli nie ma ku temu żadnych logicznych powodów). Zazdrość to emocja, której towarzyszy bardzo często poczucie beznadziei i pesymizm. Jeśli chcesz być szczęśliwy w swoim związku, czy też przyszłych związkach jeśli jesteś obecnie singlem, to musisz nauczyć się radzić sobie z zazdrością.
 
 

1.Zaufaj swojej partnerce.

 

Zazdrość

 

Wiem, że brzmi to banalnie, ale taka jest prawda. Musisz zacząć ćwiczyć w sobie nawyk zaufania. Jeśli cały czas będziesz nieufny wobec swojej dziewczyny, to tak naprawdę obrażasz ją i sprawiasz, że powoli oddala się od ciebie. Z drugiej strony jeśli darzysz ją zaufaniem, które zawiodła to świadczy to źle wyłącznie o niej, a nie o tobie. 
 
Zaufanie oznacza danie partnerce wolną przestrzeń. Zbyt baczne obserwowanie każdego jej ruchu zabija intymność waszego związku jako, że wkrótce możesz doprowadzić do sytuacji gdy czas spędzony bez ciebie jest dla niej prawdziwą ulgą.
 
Przestań sprawdzać gdzie spędza każdą wolną chwilę. Nie zaglądaj jej w telefon, nie czytaj jej maili, zostaw jej Facebooka w spokoju. Oboje potrzebujecie przestrzeni aby móc się rozwijać. Nikt nie chce być więziony w klatce, nawet gdyby miała być zrobiona ze szczerego złota.
 

2.Przygotuj się na jej utratę

 

Zazdrość

 

Poczucie, że gdyby twój związek się zakończył, to zostałbyś z niczym i wszystko byłoby stracone stawia cię w bardzo niekorzystnej sytuacji gdzie jesteś bardzo podatny na wszelkiego rodzaju zranienia.
 
Prawdziwa miłość ma sobie pewną dozę odwagi… „Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie”, to bardzo destruktywne sformułowanie. 
 
Wiem, że może to dziwnie zabrzmieć, ale spróbuj sobie wyobrazić, że twój związek się zakończył… ale ty masz się jak najbardziej w porządku. Tak naprawdę radzisz sobie wręcz świetnie projektując swoje życie na nowo z ogromną pasją. Bardzo często robię z moimi kursantami na szkoleniach indywidualnych taką podróż ”marzeń” i zdecydowanie podnosi to poziom ich własnej wartości, a tym samym osłabia poczucie zazdrości.
 
Przypomnij sobie jak bardzo zaradny potrafisz być. Zrób sobie listę 10 cudownych rzeczy, które udało ci się osiągnąć poza związkiem, a potem zastanów się w jaki sposób mógłbyś rozwinąć aby wzbogacić swoje życie po rozstaniu z dziewczyną. Pamiętaj tylko aby nie zostawiać tej listy w widocznym miejscu –twoja dziewczyna patrząc na nią może sobie omyłkowo pomyśleć, że planujesz z nią zerwać!
 
 

3.Ogarnij swoją wyobraźnię!

 

Zazdrość

 

Zazdrość wprowadza twoją wyobraźnię praktycznie na najwyższe możliwe obroty – za każdym razem gdy zastanawiasz się gdzie ona jest, co robi, z kim robi i jak bardzo może cię zdradzić na przeróżne sposoby.
 
Jesteśmy istotami wyposażonymi w niesamowicie bogatą wyobraźnię, ale zdecydowanie zbyt często wykorzystujemy ją do niewłaściwych celów.
 
Zacznij używać swojej wyobraźni w konstruktywny sposób, który będzie Ci służył. Zamknij oczy, weź głęboki wdech i wydech, odpręż się i pomyśl o tych wszystkich sytuacjach, które od razu budzą w tobie ogromne pokłady zazdrości i wyobraź sobie jakby mogły wyglądać gdybyś podczas nich zachowywał całkowity spokój oraz zimną krew. 
 
W końcu ona kocha ciebie i jest z tobą, a nie z innym mężczyzną – właśnie dlatego, że masz „to coś” w sobie, co sprawia, że łączy was fantastyczna więź. Przestań zadręczać się pytaniem „dlaczego wybrała właśnie mnie?”! Zacznij cieszyć się tym, że to właśnie ciebie wybrała! Więcej na ten temat możesz przeczytać w innych artykułach na naszej stronie do czego bardzo gorąco cię zachęcam!
 
Pamiętaj, nie ma czegoś takiego jak „zdrowa zazdrość”. Jest tylko szczęśliwy związek oparty na wzajemnym zrozumieniu oraz zaufaniu… i takiej właśnie relacji ci życzę!
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin