Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Pierwszy krok

Żyjemy w społeczeństwie, które uczy nas, że nasza druga połówka pojawi się „kiedy najmniej tego oczekujemy”, albo „kiedy przestaniemy się tak bardzo starać aby ją znaleźć”. Czy to faktycznie jest prawda? Jaki jest pierwszy krok aby znaleźć sobie dziewczynę? Zapraszamy do lektury!
 

Jak wykonać pierwszy krok aby znaleźć sobie dziewczynę?

Pierwszy krok 

Jak myślisz – czy istnieje jeszcze jakiś inny obszar naszego życia w którym wykazujemy tak pasywne podejście? Czy czekasz w domu z założonymi rękami aż pojawi się twoja wymarzona praca?
 
Pomyśl o kimś, kto podejmuje decyzję, że zamierza pobiec w maratonie. Stawia sobie cel, tworzy plan działania, rozmawia o swoim postanowieniu z najbliższymi i przede wszystkim skupia swój czas oraz energię na przygotowaniach do tego wielkiego dnia. Stara życiowa prawda głosi, że jeśli czegoś pragniesz w życiu, to musisz to po prostuZDOBYĆ.
 
Jeśli naprawdę chcesz znaleźć swoją drugą połówkę, to nie bój się podążyć za głosem serca i powiedzieć na głos „TAK, chcę dzielić swoje życie z fantastyczną kobietą”. Bądź zdecydowany i dumny ze swojego postanowienia.  Musisz podjąć konkretne działania i poświęcić swój czas oraz energię aby osiągnąć sukces w tej dziedzinie twojego życia. Droga ku sukcesowi wiedzie poprzez realizowanie swoich postanowień, a nie pasywnym czekaniu w nadziei, że to czego pragniesz „samo ci się przytrafi”.
 
 

1.Zaplanuj swój czas

Pierwszy krok 

Twoim największym pragnieniem jest znalezienie sobie partnerki. W takim wypadku twoje myśli, energia oraz czas powinny być skupione na dążeniu do osiągnięcia tego celu. Zaplanuj sobie odpowiednią ilość czasu każdego dnia (minimum godzinę), które poświęcisz na swoje życie uczuciowe. Wykorzystaj ten czas na działania, które mają przybliżyć cię do osiągnięcia zamierzonego celu. Nie masz pomysłu jak tego dokonać? W takim razie poświęć część tego czasu na lekturę artykułów na naszej stronie – dzięki temu powinieneś wpaść na klika całkiem konstruktywnych pomysłów. 
 

2.Poproś o pomoc i miej wiarę!

 

Pierwszy krok

 

Pomyśl w jaki sposób możesz odciążyć trochę swój dzienny harmonogram aby mieć więcej czasu na zaangażowanie się w poszukiwanie partnerki oraz zastanów się nad jakimi obszarami swojego życia powinieneś popracować aby przybliżyć realizację tego celu. Zatrudnij sprzątaczkę, znajdź opiekunkę do dziecka, ogranicz oglądanie telewizji i przeglądanie Internetu (zwłaszcza Facebooka) do minimum, kup książki z wiedzą o relacjach damsko – męskich, zapisz się na szkolenie, zapytaj o radę najlepszego przyjaciela – to tylko kilka pomysłów, ale myślę, że wiesz o co mi chodzi.
 
Oprócz tego musisz być święcie przekonanym o tym, że odniesiesz sukces. Musisz WIERZYĆ, że poznasz swoją bratnią duszę. Jeśli uczynisz z tego swój GŁÓWNY cel i codziennie będziesz podejmować akcję w kierunku jego realizacji, to tylko kwestią czasu będzie gdy uda Ci się tego dokonać.
 
 

3.Daj się pokochać

Pierwszy krok

Stań się osobą, która jest godna pokochania. Dokonaj świadomego wyboru aby każdego dnia być najlepszą wersją samego siebie. Bądź zabawny, miły, wybaczający, pewny siebie i przede wszystkim radosny. Tym sposobem zaczniesz przyciągać więcej ludzi o podobnym nastawieniu do swojego otoczenia co z pewnością ułatwi ci znalezienie wymarzonej partnerki.

 
Dążenie do realizacji swoich marzeń wymaga odwagi, cierpliwości i przede wszystkim pasji. Masz to w sobie? Ja wierzę, że TAK – inaczej nie byłbyś na naszej stronie. Pamiętaj – do ODWAŻNYCH świat należy!
 
autor: Jan Gajos
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin