Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

miłość

Koncept miłości od pierwszego wejrzenia jest praktycznie tak stary jak sam świat. Czy ty też w niego wierzysz? Ile jest w nim prawdy?  Zapraszamy do lektury!
 

Szukasz miłości od pierwszego wejrzenia?

Miłość 

 
Czy kiedy na pierwszej randce wszystko przebiega po twojej myśli zaczynasz wyobrażać sobie waszą wspólną przyszłość?
 
Może twoje myśli kierują cię ku wspólnym romantycznym wakacjom, lub poznaniu przez niego twoich rodziców… albo czy wasze życie będzie wyglądać tak jak w filmach. Czemu nie? W końcu ewidentnie jest pomiędzy wami chemia. Dlaczego więc nie miałabyś się ekscytować tym faktem?
 

1.Ciekawe badania

 

Miłość

 

 

Nie tylko ty masz takie podejście. Amerykańska strona Match.com przeprowadziła badania dotyczące Singli w USA i okazało się, że większość z nich (51%) fantazjowała o wspólnym życiu na swojej pierwszej randce. Nie to jednak jest najbardziej zaskakujące. Tylko 48% kobiet powiedziało, że miało taką fantazję i  56% mężczyzn!
 
To nie wszystko.
 
Uczeni z Uniwersytetu w Michigan opublikowali badania z których wynika, że aż 71 procent singli wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Co to oznacza?
 
 

2.Każdy chce być kochany

 

Miłość

 

Po pierwsze, krążące po społeczeństwie przekonanie jakoby single raczej nie były zainteresowane znalezieniem prawdziwej miłości albo wejściem w związek jest fałszywe. Portale randkowe szeroko dostępne w dzisiejszych czasach ułatwiają unikanie zobowiązań, ale to nie znaczy, że wszyscy chcą po prostu „zaliczyć”. Ludzie dalej szukają prawdziwej miłości i tej osoby, która będzie „tą jedyną”.
 
Prawda jest taka, że wierzymy w miłość i pragniemy poznać kogoś kto rzuci nas na kolana. To wspaniałe uczucie!
 
Czy to znaczy, że dobrze jest fantazjować na temat związku zanim kogoś poznamy?
 

3.Mit miłości od pierwszego wejrzenia

 

Miłość

 

 

 
Wszyscy widzieliśmy filmy gdzie dwójka bohaterów doświadcza miłości od pierwszego wejrzenia. Chcemy wierzyć, że takie historie miłosne mogą się przydarzyć również nam. Rzeczywistość jest jednak trochę bardziej skomplikowana – pasja to wspaniała rzecz, ale prawdziwie udane związki wymagają czasu aby się rozwinąć.
 
Czy kiedykolwiek byłeś na niesamowitej randce albo połączyła cię z kimś niesamowita chemia tylko po to aby po kilku miesiącach albo tygodniach całkowicie wygasnąć?
 
Czy zdarzyło ci się tłumaczyć złe zachowanie swojej randki albo trudności w rozmowie z nią tylko dlatego, że miałeś to ulotne wrażenie waszego „połączenia”? Chemia to wspaniały afrodyzjak, ale tym samym przysłania ci cenne informacje które powinieneś posiadać na temat swojej wybranki. Te natomiast przychodzą z czasem – bliższe jej poznanie często pomaga zweryfikować prawdziwość obrazu tej kobiety jaki wytworzyłeś sobie w swojej głowie na początku waszej znajomości.
 
Jeśli szukasz prawdziwej i długoterminowej miłości, to powinieneś pamiętać czego tak naprawdę oczekujesz od swojej potencjalnej partnerki. Czy twoja sympatia cię szanuje i naprawdę słucha co masz jej do powiedzenia? Czy jest dla ciebie w naprawdę ważnych momentach? Czy masz wrażenie, że tylko ty wkładasz wysiłek w tą znajomość?
 
Ten artykuł nie ma na celu zabicie w tobie wszystkich wyniosłych uczuć związanych z miłością, ale uświadomienie ci, że jeśli szukasz długoterminowego związku, to powinieneś skupić się na czymś więcej niż tylko chemii, która was łączy. Nie każda randka obudzi w tobie miłość od pierwszego wejrzenia, ale czy to znaczy, że nie powinieneś dać tej osobie szansy na bliższe poznanie? Tak jak niesamowita więź, która powstaje w przeciągu chwili, w przeciągu następnej może zniknąć, tak inna może się trwale wytworzyć w ciągu kilku kolejnych spotkań. Nigdy nie wiesz co czeka na ciebie tuż za rogiem – to właśnie jest prawdziwe piękno miłości. Możesz i powinieneś zaryzykować. Dla własnego dobra.
 
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin