Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

PDW mailach, które przychodzą na naszą firmową skrzynkę można wyczuć zbliżającą się coraz większymi krokami wiosnę – przychodzi do nas bardzo dużo pytań odnośnie tego jak skutecznie podrywać… czyli czas zimowego marazmu odchodzi w zapomnienie! Chcesz poznać odpowiedź na to pytanie? Zapraszam do lektury!

 

Trzy najważniejsze elementy skutecznego podrywu

PD

Mam kolegę, którego na potrzebę tego artykułu będę nazywał Przemek (aby nie zdradzać jego prawdziwej tożsamości, bo i nie widzę takiej potrzeby). Otóż Przemek twierdzi, że próbował już WSZYSTKIEGO i po prostu nie jest w stanie poderwać żadnej kobiety… uwodzenie nie jest dla niego i kropka. Miałem okazję wyjść z nim kilka razy na imprezę i za każdym razem powtarzał ten sam schemat – kilka drinków na „pewność siebie w płynie”, a potem krążenie po klubie i nieudolne komplementowanie lub proponowanie drinków napotkanym dziewczynom. Na moje sugestie, że może spróbowałby podejść do tego inaczej, uparcie twierdzi, że nie ma sensu, bo… on już próbował WSZYSTKIEGO. Zgodzisz się ze mną, że jest to po prostu wymówka, prawda? 

Jego ego nie pozwala mu poszukać pomocy u drugiej osoby, więc uparcie popełnia te same błędy licząc za każdym razem na inny rezultat. Albert Einstein określił takie postępowanie mianem szaleństwa i dokładnie tym według mnie to jest – szaleństwem. „Wszystko” to bardzo pojemne słowo. Wiele ludzi próbuje jednego lub dwóch rozwiązań kiedy chcą dokonać czegoś nowego i jeśli im nie wychodzi, to po prostu odpuszczają tłumacząc sobie, że zrobili „WSZYSTKO” co mogli… Mam nadzieję, że nie zaliczasz się do takich osób. 

Uwodzenie jak każdy inny proces zachodzący w naszym życiu rządzi się pewnymi prawami i jeśli chcesz wykonywać je z głową, to powinieneś wiedzieć na co zwracać uwagę. Przemek pomimo swoich 28 lat nigdy nie miał dziewczyny – nie powtarzaj jego błędów.

Jakie są trzy najważniejsze elementy skutecznego podrywu? Czytaj dalej!

Chciałbyś ze mną porozmawiać osobiście o tematach związanych z relacjami damsko-męskimi i wspólnie popracować nad własnym rozwojem? Nic prostszego! KLIKNIJ TUTAJ i umów się ze mną na spotkanie! 

1.Twój stan emocjonalny

PD

Pierwszym i najważniejszym elementem skutecznego podrywu jest twój stan emocjonalny. Jeśli masz zły humor i najchętniej pozabijałbyś wszystkich dookoła albo zaszył się pod kołdrą i nie wychodził z łóżka przez cały dzień, to nie dziw się, że tego dnia żadna rozmowa z kobietą nie prowadzi do oczekiwanego przez Ciebie finału.

Dla kobiet emocje stanowią bardzo ważną część ich życia przez co o wiele lepiej niż mężczyźni są je w stanie odczytać u drugiej osoby, a Twoje w takiej sytuacji nie są zbyt zachęcające, prawda?

Kolejną ważną kwestią jest fakt, że Twój stan emocjonalny ma bezpośrednie przełożenie na twoją mowę ciała, która jest decydującym czynnikiem w każdym procesie komunikacji międzyludzkiej.

 Zauważ, że kiedy masz zły dzień, to chodzisz z mniej lub bardziej pochyloną głową,  lekko się garbisz i masz mocno napięte mięśnie twarzy – jednym słowem nie wyglądasz zbyt zachęcająco i to niezależnie od tego jak bardzo lub mało jesteś przystojny

Zanim więc postanowisz poznawać nowe kobiety warto abyś skupił się na wprowadzeniu siebie w odpowiedni stan emocjonalny. Wiem, że brzmi to skomplikowanie, ale w rzeczywistości możesz tego dokonać w mgnieniu oka bez większego wysiłku. Jak? To już jest temat na zupełnie inny artykuł….

2.Twoje przekonania

PD

Twoje przekonania na temat uwodzenia oraz relacji damsko – męskich są równie istotnym elementem skutecznego uwodzenia. Czym są przekonania? Mówiąc w skrócie jest to twoja mapa drogowa, która pomaga ci się płynnie poruszać po życiu. Jeśli uważasz, że jakaś dzielnica w twoim mieście jest niebezpieczna, to po prostu będziesz jej unikał. Jeśli uważasz, że owoce morza są obrzydliwe i ludzki żołądek nie jest przystosowany do ich trawienia, to szerokim łukiem będziesz omijał wszelkie restauracje serwujące dania oparte o nie. Jeśli uważasz się za osobę inteligentną, to będziesz starał się sprostać oczekiwaniom, które sam na siebie nałożyłeś i tym samym czytanie książek czy też chodzenie do teatru staje się twoim nawykiem.  Napiszę o tym więcej w przyszłości w innych artykułach, bo to bardzo szeroki temat. Na dzień dzisiejszy ważne abyś wiedział, że TWOJE PRZEKONANIA OKREŚLAJĄ DZIAŁANIA JAKIE PODEJMUJESZ!

 Zastanawiałeś się kiedyś co sądzisz o kobietach, o ich sposobie myślenia czy też samym uwodzeniu. Wydaje Ci się, że wszystkie kobiety lecą wyłącznie na kasę albo podrywanie jest bez sensu, bo jeśli ktoś jest Ci pisany (przez gwiazdy, Boga, przeznaczenie czy co tam uważasz)?, a może TY NIE ZASŁUGUJESZ NA DZIEWCZYNĘ? Brzmi znajomo? W takim razie najwyższy czas abyś popracował solidnie nad swoimi przekonaniami!

Pomyśl – jeśli uważasz, że nie zasługujesz na kobietę, to czy będziesz się stresował podczas rozmowy z atrakcyjną kobietą? Czy będziesz jej w stanie w przekonujący sposób zakomunikować o swoich pasjach i doświadczeniach, które czynią cię wyjątkową oraz interesującą jednostką ludzką? Nie wydaje mi się.

Pamiętaj tylko, że praca nad przekonaniami nie polega na ich wymazywaniu. To tak nie działa. Na każde, którego chcesz się pozbyć ze swojej głowy musisz znaleźć nowe, którym je zastąpisz. Nie mówię tutaj tylko i wyłącznie o uwodzeniu. Skoro poświęciłeś już swój czas na lekturę tego artykułu, to może warto abyś zrewidował swoje przekonania na przeróżne tematy jak np. zarabianie pieniędzy, rodzina, przyjaźń, zdrowie itp. Uwierz mi, warto.

Chciałbyś ze mną porozmawiać osobiście o tematach związanych z relacjami damsko-męskimi i wspólnie popracować nad własnym rozwojem? Nic prostszego! KLIKNIJ TUTAJ i umów się ze mną na spotkanie! 

3.Twój cel

PD

Na koniec równie ważna kwestia – jaki cel przyświeca ci kiedy myślisz o tym, że chciałbyś nauczyć się skutecznego uwodzenia? Można to oczywiście podciągnąć pod poprzedni podpunkt związany z przekonaniami, ale z mojego wieloletniego doświadczenia jako trenera uwodzenie wychodzi, że ta kwestia wymaga osobnego omówienia, a skoro przebrnąłeś już przez taką ilość tekstu, to myślę, że warto abyś poświęcił jeszcze te kilka chwil swojego cennego czasu na lekturę pozostałej części.

Dlaczego chcesz nauczyć się uwodzenia? Ponieważ chcesz aby pojawił się w twoim życiu ktoś wartościowy z kim będziesz mógł się dzielić swoim doświadczeniem, swoimi wzlotami oraz upadkami, dobrymi i złymi chwilami, kogo możesz tak po prostu po ludzku pokochać i ten ktoś będzie gotowy odwzajemnić ci to piękne uczucie? A może pragniesz udowodnić sobie, że możesz? Może chcesz manipulować kobietami tak, aby spełniać swoje pragnienia i to nie tylko te seksualne? Może chcesz się trochę pobawić i zaznać trochę przypadkowego seksu z nieznajomymi kobietami? Zastanów się…

Nie mówię, że którakolwiek z tych opcji jest zła, po prostu każda z nich będzie wymagać od ciebie podjęcia zupełnie innych działań i skieruje twoją uwagę w zupełnie innym kierunku.

Zdradzę ci tajemnicę, którą zna niewielu – skuteczny podryw zaczyna się od poznania siebie i pracy nad sobą. Dobre ciuchy, pieniądze, siłownia, alkohol, nauka rutyn i gotowych tekstów – to nie jest droga do szczęścia… co najwyżej do zaspokojenia swojego popędu seksualnego w obcowaniu z kobietami. Czy o to ci chodzi kiedy myślisz o uwodzeniu? Niezależnie od twojej odpowiedzi życzę ci powodzenia. Pamiętaj – możesz osiągnąć wszystko co sobie zamarzysz, musisz tylko wystarczająco mocno tego chcieć… i mieć odwagę wykonać ten pierwszy, najważniejszy krok aby to zdobyć. Zrób to teraz.

autor: Jan Gajos

Chciałbyś ze mną porozmawiać osobiście o tematach związanych z relacjami damsko-męskimi i wspólnie popracować nad własnym rozwojem? Nic prostszego! KLIKNIJ TUTAJ i umów się ze mną na spotkanie! 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin