Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

PDCzego tak naprawdę pragną kobiety? To pytanie pojawia się naprawdę często przy różnych okazjach w naszym męskim życiu. Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz odpowiedzi na nie, to zapraszam Cię do lektury poniższego artykułu!

 

Jak stać się mężczyzną, którego pragną kobiety?

PD


Jestem więcej niż pewien, że kiedyś zadałeś podobne pytanie swojemu dobremu przyjacielowi, pewnie po nieudanej randce z dziewczyną która Ci się podobała – pomimo twoich jak najlepszych intencji nic z tego nie wyszło. Ona poszła w swoją stronę a ty zostałeś z dziwną miną starając się dociec „co się właściwie stało?”.


Pewnie siedziałeś ze swoim przyjacielem obalając kolejne piwa i zastanawialiście się  wspólnie dlaczego kobiety zachowują się jakby były nie z tej planety (no i oczywiście część z nich jest naprawdę seksowna) i sposób w jaki się zachowują po prostu przyprawia was o ból głowy.


Nie przejmuj się, zrozumienie kobiet wymaga trochę wiedzy, której większość mężczyzn niestety nie posiada – nie jesteś więc jedyny. Dzisiaj chciałbym podzielić się z Tobą trzema prostymi sposobami na to abyś lepiej odnajdywał się w trakcie interakcji z kobietami. Zainteresowany? W takim razie czytaj dalej!

Zainteresował cię ten temat i chciałbyś dowiedzieć się więcej? Umów się z nami na spotkanie! KLIKNIJ TUTAJ!


1.    Dwa magiczne słowa to wcale nie to o których myślisz…

PD


Kobiety chcą być wysłuchane. Większość z nich zdaje sobie sprawę, że to co mówią nie zawsze ma sens dla nas, ale i tak chcą abyśmy poświęcali im uwagę i starali się wykazać zrozumienie dla tego co mówią. Facet, który zdaje sobie z tego sprawę, to ktoś kto wypowiada te DWA MAGICZNE SŁOWA: „Opowiedz więcej…”. Dzięki temu prostemu zabiegowi jest uwielbiany przez większość kobiet. Mówiąc te dwa magiczne słowa pokazujesz jej, że zależy Ci na tym aby wysłuchać co ona ma do powiedzenia, a to naprawdę wiele znaczy dla praktycznie każdej kobiety. Oczywiście jeśli masz partnerkę, to nie możesz zapominać aby od czasu do czasu wypowiadać również te drugie magiczne słowa.


2.    Spraw aby poczuła się bezpiecznie.

PD


Nie dopytuj się ciągle czy pomóc w jakikolwiek sposób  swojej partnerce, zamiast tego poszukaj okazji do tego aby kobieta mogła poczuć, że się nią zajmujesz. Kobiety są skonstruowane w taki sposób, że po prostu potrzebują poczucia bezpieczeństwa.


Mają oczywiście silne ciało oraz ducha (prostym dowodem na to jest poród, który większość mężczyzn przyprawia o ugięcie kolan) co sprawia, że są niesamowitymi istotami, ale i tak poszukują wsparcia u mężczyzny. Kiedy mają faceta, który jest w stanie im zapewnić poczucie bezpieczeństwa, to wtedy naprawdę są w stanie „rozwinąć skrzydła” i naprawdę zaangażować się w daną relację.


Nie chciałbym jednak abyś źle zrozumiał koncept „poczucia bezpieczeństwa”. Nie chodzi tutaj o dosłowną ochronę fizyczną (czyli o bycie facetem z ogromnym bicepsem), ale o umiejętność PROWADZENIA kobiety i podejmowania decyzji. Mniej chodzi o unieszkodliwienie pijanego kolesia, który zbytnio się jej narzuca w klubie (chociaż zdecydowanie powinieneś robić takie rzeczy, ale niekoniecznie poprzez użycie fizycznej siły) a bardziej o to abyś po prostu nie zabierał jej w miejsca gdzie wiesz, że będzie ogrom takich facetów.


Poniżej prezentuję Ci listę kilku drobnych rzeczy, które sprawią, że dziewczyna z którą się spotykasz będzie czuć się bezpieczniej:


- przepuść ją w drzwiach
- odprowadź ją do samochodu/drzwi mieszkania itp.
- podejmuj decyzję ale nie staraj się jej kontrolować
- zawołaj kelnera gdy widzisz, że tego potrzebuje
- staraj się nie przeklinać
- nie ustawiaj drugiej randki w swoim mieszkaniu
- skup uwagę podczas pierwszych spotkań głównie na niej. Bawienie się telefonem raczej nie sprawi, że poczuje się w twoim towarzystwie bezpiecznie.

Zainteresował cię ten temat i chciałbyś dowiedzieć się więcej? Umów się z nami na spotkanie! KLIKNIJ TUTAJ!


3. Bądź MĘŻCZYZNĄ a nie chłopcem…

PD


Na chłopcach zazwyczaj nie można polegać. Kobiety szukają kogoś, kogo słowo ma znaczenia i jest gwarantem przekucia go w czyn. Zaufanie to bardzo ważna emocja dla praktycznie każdej kobiety.


Chłopcy mają tendencje to bycia samolubnymi; kobieta pragnie partnera, który posiada w sobie dozę empatii i potrafi czasami postawić jej potrzeby powyżej swoich na liście priorytetów – nawet jeśli pozornie nic dzięki temu nie zyska (warto tutaj podkreślić słowo „POZORNIE”)


Chłopcy uciekają jak tylko pojawi się jakiś problem lub zagrożenie. Kobieta pragnie faceta, który będzie z nią być zarówno w tych dobrych jak i złych momentach.


Mam nadzieję, że zaczynasz już rozumieć cały koncept…  Każda fantastyczna kobieta pragnie mężczyzny, który potrafi się zachować… twój wygląd ma naprawdę drugorzędne znaczenie.


Pomyśl – czy jesteś takim facetem? A jeśli nie, to co możesz zrobić aby się nim stać?


Zainteresował cię ten temat i chciałbyś dowiedzieć się więcej? Umów się z nami na spotkanie! KLIKNIJ TUTAJ!

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin