Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

pdUwodzenie to bez dwóch zdań sztuka, której nauczenie się wymaga trochę czasu i cierpliwości. Większość facetów zaznajamia się z nią poprzez serię prób i błędów błądząc po omacku przez miesiące a nawet lata. Skoro jesteś na tej stronie, to z pewnością do nich nie należysz. Pozwól w takim razie, że podzielę się z Tobą 4 błędami, których koniecznie musisz unikać. Zaciekawiony? Zapraszam do lektury!

 


Chcesz skutecznie uwodzić? Oto 4 błędy, których koniecznie musisz unikać.

pd


Poniżej prezentuję ci kilka najbardziej powszechnych błędów popełnianych przez mężczyzn w trakcie uwodzenia. Oprócz tego dam Ci kilka wskazówek jak możesz z nich wybrnąć gdy zdarzy ci się je popełnić.


1.    Brak pewności siebie i nadmierne przywiązanie

pd


Nieustanne obawianie się, że osoba z którą się spotykasz zostawi cię, przestanie kochać albo zacznie się od ciebie oddalać emocjonalnie sprawi, że faktycznie zostawi cię, przestanie kochać albo oddali się od ciebie emocjonalnie. Strach to jeden z najbardziej destruktywnych czynników w związkach. Kiedy okazujesz nadmierne przywiązanie do drugiej osoby, to tym samym komunikujesz jej, że jesteś osobą skrajnie pozbawioną pewności siebie a tym samym atrakcyjności.


Przestań pokazywać na każdym kroku jak bardzo zależy ci na dziewczynie i raz na zawsze uporaj się ze swoim brakiem pewności siebie – sięgnij do źródła problemu, czyli swoich przekonań na temat otaczającego Cię świata.  Zacznij nad nimi pracować poprzez rożnego ćwiczenia oraz afirmację (więcej na ten temat możesz znaleźć w innych artykułach na naszej stronie)  abyś nie musiał czepiać się kolejnych kobiet jak rzep psiego ogona. Jeśli nie jesteś jeszcze w żadnym związku, to umawiaj się jak najwięcej na randki z różnymi kobietami aby wyrobić w sobie wewnętrzne poczucie własnej atrakcyjności oraz polepszyć swoje umiejętności z zakresu komunikacji. Dzięki temu wyrobisz w sobie przekonanie, że nawet jeśli twój przyszły związek się zakończy, ty będziesz w stanie odnaleźć się bezproblemowo jako singiel i wkrótce wejść w nowy jeśli tylko tego zapragniesz. Umiejętność dobrego samopoczucia gdy jesteś singlem jest niezbędna gdy chodzi o Twoją pewność siebie i zbytnie narzucanie się drugiej osobie.

Potrzebujesz więcej wiedzy na temat skutecznych Metod Uwodzenia? KLIKNIJ TUTAJ!


2.    Zazdrość oraz nadmierna kontrola

pd


To są dwa czynniki, które działają bardzo destrukcyjnie na relacje z kobietami. Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek, że kobieta była nadmiernie zazdrosna o ciebie? Masz wtedy wrażenie, że nieustanie musisz udowadniać jej, że jesteś wobec niej fair (nie robisz nic źle i powinna ci w końcu zaufać) co na dłuższą metę staje się bardzo męczące. Tak się po prostu nie da żyć! Po jakimś czasie masz wrażenie, że powinieneś zrobić wszystko o co jesteś oskarżany – będziesz miał przynajmniej trochę rozrywki. W końcu i tak jesteś o to nieustannie oskarżany.


Musisz kultywować poczucie własnej wartości! Nie ma żadnego zamiennika wobec zdrowego podejścia do własnej osoby. Czy może się zdarzyć, że ona cię zdradzi? Oczywiście! Ale oskarżając ją o to na każdym kroku tylko przyczyniasz się do tego aby w końcu to zrobiła i spełniła oczekiwania jakie w niej pokładasz. Nie pozwól aby twoja wyobraźnia doprowadziła cię do szaleństwa!

Potrzebujesz więcej wiedzy na temat skutecznych Metod Uwodzenia? KLIKNIJ TUTAJ!


3.    Nagłe wybuchy emocji

pd


Czy zdarza ci się mieć nagłe wybuchy agresji? Czy zdarza ci się krzyczeć na kobietę? Nie przejmuj się, też taki kiedyś byłem. Utrzymanie swoich emocji na wodzy w trakcie kłótni czy ekspresyjnej wymiany zdań bywa sporym wyzwaniem, ale jest jak najbardziej wykonalne i przynosi wymierne korzyści.


Opanowanie tendencji do utraty kontroli nad sobą w trakcie wybuchy agresji wymaga wiele praktyki, ale musisz opanować tą umiejętność jeśli chcesz w przyszłości nauczyć się tworzyć zdrowe relacje z kobietami (i nie tylko).


Naucz się technik relaksacyjnych, które pomogą ci się w takich sytuacjach opanować, wyrób w sobie empatię, która pomoże ci przychylniejszym okiem spojrzeć na zachowanie drugiej strony i przede wszystkim naucz się SŁUCHAĆ, nie słyszeć, tylko SŁUCHAĆ drugiej osoby. To naprawdę pomaga.


4.    Kontakt non stop

pd


Czy często dzwonisz i piszesz do dziewczyn z którymi się spotykasz? Otrzymywanie połączeń i sms-ów w krótkich interwałach czasowych może być naprawdę irytujące, zwłaszcza gdy dziewczyna jest np. w pracy albo na uczelni. Lubisz ją, więc chciałbyś z nią utrzymywać kontakt najczęściej jak to tylko możliwe, ale takie zachowanie pokazuje jej tylko, że jesteś natarczywy i źle wróży waszej wspólnej przyszłości.


Jeśli tak do tej pory postępowałeś, to najwyższy czas trochę wystopować. Nie urywaj kontaktu ani nie zaczynaj ignorować połączenia oraz smsy od niej… po prostu zacznij podchodzić do wszystkiego z nieco większą rezerwą. Inicjuj kontakt pomiędzy wami przynajmniej połowę rzadziej. Oprócz tego wszelkie hobby oraz zainteresowania stanowią idealne wypełnienie czasu pomiędzy waszym kontaktem i są źródłem ciekawych tematów do rozmowy, które zacieśniają więź pomiędzy wami.
Pamiętaj o unikaniu tych błędów, a twoje relacje z kobietami znacząco się polepszą.

Potrzebujesz więcej wiedzy na temat skutecznych Metod Uwodzenia? KLIKNIJ TUTAJ!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin