Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

pdBardzo często słychać przechwałki z ust facetów dotyczące tego ile to dany gość nie miał kobiet czy też z iloma nie spał…. Brzmi to co najmniej jakby uwodzenie było grą, a kolejne kobiety dodatkowymi punktami… Czy tak to powinno wyglądać? Zapraszamy do lektury!

 


Czy uwodzenie to gra? A jeśli tak, to jakie są jej zasady?

pd


Ostatnio siedziałem z koleżankami w knajpie przy piwie i w pewnym momencie temat zszedł na randkowanie. Jedna z moich koleżanek powiedziała, że pojutrze umówiona jest na pierwsze spotkanie z facetem, którego niedawno spotkała. Od razu reszta zaczęła się wypowiadać „pamiętaj, że na pierwszej randce to facet płaci”, druga od razu dodała „nie, to nie brzmi fair. Pomyśl ile facet, który chce umawiać się na randki musiałby wydawać kasy”. Cała sytuacja doprowadziła do bardzo aktywnej dyskusji na temat zasad randkowania i tego co one oznaczają dla samych zainteresowanych.


Kto płaci na pierwszej randce?
Czy trzeba czekać do trzeciej randki aby się ze sobą przespać?
Jeśli facet zaprasza na obiad, to znaczy, że to on musi za niego zapłacić?
Kiedy jest dobry czas aby ustalić, że faktycznie jesteście już ze sobą w związku?Brakuje Ci kobiet w życiu? TUTAJ znajdziesz rozwiązanie tego problemu!


1.    JAKIE są zasady uwodzenia?

pd
Przyznanie, że istnieją pewne zasady kiedy dochodzi do randkowania oznacza, że dwójka ludzi będących w związku gra tak naprawdę przeciwko sobie. Oznacza to, że uwodzenie to sport, więc warto poznać jego reguły zanim zaczniesz go uprawiać. W sporcie wiesz co możesz a czego nie możesz zrobić i masz mniej lub bardziej sprecyzowany koncept w jaki sposób możesz wygrać. Wynik gry zależy od tego która z drużyn jest lepiej przygotowana i bardziej wykwalifikowana, a przede wszystkim, która z nich ma lepszy plan. Jeśli podczas gry złamiesz reguły, to czeka cię kara, która drastycznie zmniejsza twoje szanse na wygraną.


Uwodzenie jednak nie jest tym samym co partycypowanie w zorganizowanej dyscyplinie sportowej. Nie ma Krajowej Ligii Uwodzenia, która ustala odgórnie reguły. Nie ma sędziego, który powie ci kiedy przekroczyłeś  granice albo kiedy zrobić sobie przerwę pomiędzy połowami meczu, nie ma fauli ani karnych. Twoje relacje z kobietami mogą mieć zarówno swoich fanów jak i przeciwników, ale raczej wątpliwe aby dopingowali cię nazbyt mocno lub też przekształcali się w regularne bojówki.


2.    Skąd wiesz, które zasady powinieneś przestrzegać, a które możesz spokojnie złamać?

pd


Czy jeśli facet zaproponuje na pierwsze randce podzielenie się rachunkiem na pół to jest to koniec?
Czy jeśli seks przydarzył się przed trzecim spotkaniem, to nie będzie z tego związku?
Czy jeśli czekasz zbyt długo z zaangażowaniem to twoje szanse na wejście w związek maleją?


Jeśli uwodzenie to gra, to ludzie w nią zaangażowani są graczami i jednocześnie sędziami. W pewnym momencie gry zaczynają tworzyć zestaw zasad i ustalają momenty kiedy zdobywane są punkty (nawet jeśli fani nie do końca zgadzają się z liczeniem takowych).


W każdym związku zasady te są całkowicie odmienne i zależą od wielu czynników oraz okoliczności. Niemożliwym jest trzymanie się cały czas zasad i nie przeoczenie jednego czy dwóch ważnych momentów gry. Co ciekawe, w trakcie uwodzenia złamanie jakiejś zasady wcale nie musi wyjść na złe i oznaczać zakończenie relacji. Jak w każdym sporcie, tak i tutaj granie zgodnie z zasadami wcale nie gwarantuje zwycięstwa, zwłaszcza gdy niektóre z nich mogą być co najmniej mylące…


Brakuje Ci kobiet w życiu? TUTAJ znajdziesz rozwiązanie tego problemu!


3.    Czy to naprawdę tylko gra?

pd


Czy dwójka ludzi gra przeciwko sobie?
Czy dwójka ludzi patrzy tylko na to jak może zdobyć więcej punktów niż przeciwnik?
Czy dwójka ludzi tylko szuka idealnej okazji do tego aby zdobyć przewagę i wygrać grę?


Nie.


Uwodzenie, to proces, który ma doprowadzić do sytuacji w której dwójka ludzi stara się grać WSPÓLNIE. Randki polegają na sprawdzeniu czy standardy każdej z osób są dopasowane i tym samym będzie możliwe granie w jednej drużynie. Uwodzenie polega na tym, że w pewnym momencie oboje zrzucają swoje pokerowe twarze i pokazują jakimi są ludźmi, sprawdzając tym samym czy mają szanse wygrać WSPÓLNIE.


Uwodzenie to proces mający sprawdzić czy dwójka ludzi ma szansę grać w tej samej drużynie.


Zamiast skupiać się na tym aby za każdym razem wygrywać, poszukaj osoby z którą możesz zagrać wspólnie.

autor: Krzysztof Król


Brakuje Ci kobiet w życiu? TUTAJ znajdziesz rozwiązanie tego problemu! 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin