Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak wrócić do byłejNie zawsze koniec związku oznacza definitywny koniec waszej znajomości. Zdarza się, że związek rozpadł się z Twojej winy, więc po przeanalizowaniu swoich błędów i zrozumieniu gdzie zawaliłeś postanawiasz ją odzyskać. Musisz się więc prędzej czy później z nią spotkać aby tego dokonać. Czego unikać w trakcie kontaktów z byłą? Zapraszam do lektury!

 

Czego unikać w trakcie kontaktów z byłą?

Jak wrócić do byłej


Niektórzy twierdzą, że nie ma sensu próbować odbudować związek, który już się rozpadł i podają ku temu rozliczne argumenty, ja natomiast powiem Ci zupełnie inaczej – sam najlepiej wiesz czy chcesz zawalczyć o to by być na powrót z tą kobietą. Zwłaszcza jeśli związek rozpadł się z Twojej winy i wiesz już jakie błędy popełniłeś. Oczywiście czasami nie warto próbować, lepiej dać sobie spokój i iść naprzód, ale jest to temat na zupełnie inny artykuł.


Jeśli podjąłeś decyzję o tym, że chcesz ją odzyskać, to trzymam za Ciebie kciuki, ponieważ wiem ile pracy i samozaparcia to wymaga. Pamiętaj tylko o tym, że nie da się tego zrobić na odległość – pisanie sms-ów czy też wiadomości na Facebooku wcale was do siebie nie zbliży i nie sprawi, że wrócicie do siebie. Co najwyżej w skrajnych przypadkach będziesz miał możliwość wymienienia kilku pozbawionych większego sensu wiadomości, które w żaden sposób nie zmienią waszej relacji na korzystniejszą. Musisz umówić się z nią na spotkanie i zacząć działać!


Temat odzyskiwania byłej partnerki jest bardzo rozbudowany i nie da się go opracować w jednym, a nawet w 10 artykułach dlatego dzisiaj skupię się tylko na tym czego powinieneś unikać w trakcie spotkania z byłą dziewczyną. Być może w przyszłości w kolejnych artykułach poruszą jeszcze inne kwestie związane z powrotem do byłej partnerki, a tymczasem chciałbym podzielić się z tobą trzema kwestiami, których zdecydowanie musisz unikać! Gotowy? No to lecimy!

Chciałbyś wrócić do swojej byłej partnerki, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? TUTAJ znajdziesz sprawdzony sposób!


1.    Zostawi przeszłość w spokoju

Jak wrócić do byłej


Jeśli znacie się od dłuższego czasu i wasz związek nie trwał miesiąca czy też dwóch, z pewnością macie również wiele wspólnych przeżyć o których moglibyście rozmawiać godzinami, zarówno tych dobrych jak i tych złych.


Bardzo wielu mężczyzn, którzy pragną wrócić do swojej byłej partnerki układa sobie w głowie plan, który polega na wywołaniu w swojej eks pozytywnych emocji poprzez przypomnienie im w trakcie rozmowy wszystkich dobrych i niezapomnianych chwil, które razem spędzili i tym samym nakłonić ją do powrotu. Niestety to tak nie działa.


Bardzo często przywołujemy również te negatywne skojarzenia z naszą osobą, które doprowadziły do rozstania i tym samym skutecznie niwelujemy jakiekolwiek szanse na powrót. Nie jesteś w stanie określić jaka jest mapa skojarzeń drugiej u drugiej osoby na nasz temat, więc w trakcie odzyskiwania byłej dziewczyny nie warto odnosić się do przeszłości, nawet jeśli były pomiędzy wami chwile, które zapierały dech w piersiach. Zamiast tego lepiej skupić się na teraźniejszości oraz przyszłości. Nie musisz mówić swojej eks o tym co było pomiędzy wami aby rozbudzić pomiędzy wami pozytywne emocje.


2.    Czyny a nie słowa!

Jak wrócić do byłej


Jeśli nie oszukiwałeś i faktycznie zrobiłeś sobie rachunek sumienia odnośnie wszystkich swoich przewinień, które doprowadziły to tego, że na powrót jesteś singlem, to z pewnością wiesz nad czym powinieneś pracować aby sytuacja się nie powtórzyła. Samo zdanie sobie sprawy ze swoich przewinień do niczego nie prowadzi. Musisz wyeliminować te rzeczy ze swojego życia. Jeśli tego dokonałeś, to najwyższy czas pokazać to swojej eks.


Dokładnie tak – POKAZAĆ, a nie OPOWIADAĆ o tym jakim to ty nie jesteś nowym człowiekiem i ile to się u ciebie nie zmieniło odkąd się rozstaliście. Większość facetów, którzy chcą wrócić do swojej byłej najszybciej jak to tylko możliwe zaczyna opisywać przez dowolne kanały komunikacji jak to się zmienili, zrozumieli swoje błędy, to się więcej nie powtórzy itp. TO TAK NIE DZIAŁA.


Skoro się zmieniłeś, to pokaż to jej zamiast o tym opowiadać! Miałeś problem z nadmierną ilością spożywanego alkoholu? Na wspólnym spotkaniu zamów sobie sok zamiast piwa. Nigdy jej nie słuchałeś? Wykaż się zaangażowaniem w waszą konwersację i naprawdę zwracaj uwagę na to co mówi. Opowiadanie o tym jakim to nie jesteś nowym człowiekiem może co najwyżej wzbudzić uśmiech politowania na twarzy twojej byłej partnerki. Czyny, a nie słowa się liczą!

Chciałbyś wrócić do swojej byłej partnerki, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? TUTAJ znajdziesz sprawdzony sposób!


3.    Nie bądź nachalny!

Jak wrócić do byłej


Muszę Cię zasmucić – odzyskiwanie byłej partnerki bardzo często wymaga sporo czasu i cierpliwości. Wieżowiec można zburzyć w dziesięć minut przy użyciu odpowiedniego sprzętu, natomiast zbudowanie nowego potrafi zajmować długie miesiące jeśli nie lata. Podobnie jest z relacjami – czasami trzeba poczekać zanim będzie „jak dawniej”.


Niestety najpopularniejszą sytuacją jest wyłożenie się „5 metrów przed metą”. Jesteśmy już prawie na etapie gdy znów jesteśmy razem po czym z braku cierpliwości zaczynamy nalegać się na określenie się naszej partnerki („chcesz abyśmy znowu byli razem? Zdecyduj się!”), czy też mniej lub bardziej jawnie namawiać ją do powrotu („Tyle czasu już się razem znowu spotykamy, wróćmy do siebie!”) co zaprzepaszcza nasze szanse i cofamy się do początku.


Daj czas czasowi i pozwól waszej relacji odbudowywać się z odpowiednią dla twojej eks prędkością. Tutaj liczą się emocje a nie słowa! Nie musisz oczekiwać od kobiety żadnej deklaracji. Jeśli robisz wszystko tak jak należy, to pewnego dnia po prostu znów będziecie razem i będziesz o tym wiedział.


Powodzenia!


autor: Jan Gajos

Chciałbyś wrócić do swojej byłej partnerki, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? TUTAJ znajdziesz sprawdzony sposób!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin