Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

klucz do szcęściaKażdy z nasz poszukuje w życiu szczęścia, dla każdego jednak oznacza ono zupełnie co innego. Zdarzyło ci się kiedykolwiek w życiu być nieszczęśliwym pomimo tego, że osiągnąłeś coś niezmiernie dla Ciebie ważnego? Po chwilowej euforii świat dalej jest nie taki jak być powinien…. Wszystko przez to, że zapomniałeś o czymś bardzo ważnym, a mianowicie  o czterech obszarach ludzkiego życia. Zainteresował Cie ten temat? W takim razie zapraszam Cię do lektury!

 

Klucz do szczęścia - cztery obszary ludzkiego życia

klucz do szcęścia

Od zawsze bezpieczeństwo finansowe było dla mnie niezmiernie istotną kwestią. Pamiętam doskonale jak zarobiłem swoje pierwsze duże pieniądze – w końcu pracowałem na to przez naprawdę spory okres czasu, więc oczekiwałem, że będę w prawdziwej euforii i końcu stanę się szczęśliwym człowiekiem. Faktycznie, przez kilka pierwszych dni chodziłem niezmiernie szczęśliwy i dumny, że moja ciężka praca przyniosła mi zamierzone efekty. Niestety przed upływem miesiąca czar prysł i dalej czułem, że moje życie nie jest takie jak być powinno i to pomimo tego, że znów mój wynik finansowy zapowiadał się nad wyraz optymistycznie.

Byłem tym faktem niezmiernie zaskoczony – no bo jak to?! Tyle miesięcy wyrzeczeń, omijania imprez, pracowania do późna i braku snu, nadwyrężenie kontaktów ze swoimi znajomymi, praktycznie całkowite poświęcenie swojego czasu wolnego a tutaj mój mózg wycina mi taki numer! Przecież mam to co chciałem, więc powinienem być szczęśliwy! A jednak nie byłem….

Jestem z natury bardzo ciekawskim człowiekiem, więc zamiast rozpaczać nad swoim losem postanowiłem znaleźć przyczynę tego stanu rzeczy – w końcu gdzieś musiała być odpowiedź na moje zadawałoby się prozaiczne pytanie – „Dlaczego k…a jego mać nie jestem szczęśliwy jak przecież powinienem być!”

W końcu odkryłem dlaczego jest– poznałem czym są cztery obszary ludzkiego życia. Jako, że od tamtej pory trzymam się tej wiedzy i doskonale zdaje sobie sprawę z jej skuteczności, to postanowiłem się nią z Tobą podzielić abyś nie popełniał tych samych błędów co ja, a potem nie tracił czasu na poszukiwanie odpowiedzi na pytania, które z pewnością wytworzyłyby się w twojej głowie.

Każdy z nas ma cztery kluczowe dla siebie obszary swojego życia – zdrowie, emocje/duchowość, finanse oraz związki. Są one niezmienne dla każdego człowieka przy czym każdy z nas ma ułożone je w zupełnie innej hierarchii. Dla jednego najważniejsze mogą być pieniądze, a inny może mieć tylko tyle aby przeżyć do pierwszego o ile ma partnerkę którą kocha i jednocześnie sam jest przez nią kochany.

Nieważne w jakiej kolejności masz poukładane te obszary w swojej hierarchii ani jak wielki kładziesz na nie nacisk. Jeśli zaniedbujesz którykolwiek nich, to nigdy nie będziesz naprawdę szczęśliwy. Możesz próbować się oszukiwać tak jak ja - że jeden z nich w zupełności ci wystarczy aby poczuć się spełnionym w życiu, ale na dłuższą metę to przekonanie po prostu nie przetrwa, niezależnie od tego jak bardzo chciałbyś w nie wierzyć.

Znasz bogatych mężczyzn, którzy cieszą się świetnym zdrowiem i mają piękne partnerki ale sprawiają mimo to wrażenie nieszczęśliwych. Nieraz słyszałem jak ludzie mówili o takich osobach „nie rozumiem gościa – gdybym ja był na jego miejscu to byłbym najszczęśliwszą osobą na świecie, a ten facet zachowuje się jakby to wszystko miał za karę. Bogaci to jednak dziwni ludzie”. Otóż nie, gdyby był w tej samej sytuacji co ten człowiek to byłby dokładnie tak samo nieszczęśliwy jak on. Dlaczego? Jak już pewnie się domyśliłeś osoba ta ma problem ze swoimi emocjami. Nie rozumie ich, nie potrafi ich kontrolować, ma poczucie pustki, nie potrafi wyrażać swoich emocji itd. Mógłbym opisywać tą historię w różnych wariantach, ale myślę, że wiesz już o co mi chodzi.

Chciałbyś popracować nad sobą, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? TUTAJ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

Chciałbym ci opisać pokrótce każdy z tych obszarów:


1.    Zdrowie

klucz do szcęścia


Już dawno zostało naukowo udowodnione, że nasza psychika jest w pełni połączona z naszym ciałem i fizjonomią. Jeśli o siebie nie dbasz, to niestety, ale nie ma możliwości abyś miał dobre samopoczucie. Zauważ, że bardzo często osoby otyłe w celu poprawy swojego samopoczucia… jedzą jeszcze więcej, czasami wręcz kompulsywnie. Daje im to chwilowego „kopa” pozytywnych emocji, po czym po chwili pojawiają się wyrzuty sumienia i powrót do marazmu.

Nie musisz spędzać godzin na siłowni ani liczyć każdej przyswojonej kalorii, ale jeśli prowadzisz głównie siedzący tryb życia, to pomyśl o racjonalnym odżywianiu i staraj się pokonywać dystans pieszo kiedy to tylko możliwe (schody zamiast windy itp.) Jak to powiedział mi mój dobry znajomy, który jest lekarzem „dzisiejszy wyścig szczurów promowany przez korporacyjny świat tworzy trzydziestoparoletnich starców, którzy jedną noga już są w grobie”. Naprawdę tego pragniesz?

Mówiąc krótko i cytując klasyka: „szlachetne zdrowie, ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto cię stracił” Ja raczej sugeruję uwierzenie już teraz w prawdziwość tego stwierdzenia.


2.    Emocje / duchowość

klucz do szcęścia


W dzisiejszym zabieganym świecie mało kto ma chwilę aby się zatrzymać i szczerze porozmawiać ze sobą, a to niezmiernie istotne. Twoje emocje są paliwem napędowym twojego działania, a tym samym osiągania sukcesu w dowolnie wybranej przez ciebie dziedzinie. Osoby dla których ten obszar jest istotny bardzo często zaczynają interesować się duchowością i rzeczami z obszaru metafizyki.

Nie musisz wcale aż tak zagłębiać się w ten temat jeśli nie chcesz, ale nie ignoruj swojego wnętrza, ponieważ jest ono dla ciebie naturalnym kompasem. Zanik umiejętności komunikacji z samym sobą oraz zmiana sposobu myślenie spowodowana spopularyzowaniem Internetu (chcemy mieć informację już, natychmiast i przede wszystkim w krótkiej, niemalże „twitterowej” formie. Czytanie dłuższych i bardziej skomplikowanych tekstów zaczyna być problematyczne) sprawiły, że psychologowie oraz terapeuci mają pełne ręce roboty. Polecam Ci lekturę artykułu z naszej strony pt. „Czy jesteś swoim przyjacielem?” – tam znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Chciałbyś popracować nad sobą, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? TUTAJ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!


3.    Finanse

klucz do szcęścia


„Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to ch.j” – jak to zostało zgrabnie ujęte w jednej z polskich komedii. Dla każdego wartość finansów jakich potrzebuje aby czuć się usatysfakcjonowany będzie różna, ale nie może być zerowa. No chyba, że planujesz wieść życie samowystarczalnego pustelnika, to wtedy punkt ten możesz śmiało zamienić na „schronienie/pożywienie”.

W dzisiejszych czasach pieniądze stanowią o naszym przetrwaniu, gdyż po prostu są środkiem za które nabywamy wszelkiego rodzaju dobra, które umożliwiają nam egzystencję na godziwym poziomie. Nie każdy potrzebuje milionów aby czuć się usatysfakcjonowanym, ale jeśli kolejny miesiąc z rzędu leżysz w swoim łóżku do południa narzekając, że w tym kraju „nie ma pracy dla ludzi z twoimi umiejętnościami”, to najwyższy czas wziąć się za siebie. Pamiętaj – możesz osiągnąć naprawdę wiele, musisz tylko tego odpowiednio mocno chcieć!

4.    Związki

klucz do szcęścia

Człowiek jest jednostką stadną i potrzebuje innych aby przeżyć. Jesteśmy istotami, które potrzebują najwięcej czasu aby móc samodzielnie egzystować od momentu  narodzin (jak myślisz ile roczne, dwu a nawet czteroletnie dziecko jest w stanie przetrwać samodzielnie? ) co sprawia, że mamy naturalną tendencję do socjalizacji z innymi ludźmi.

W Warszawie bardzo często na naszych szkoleniach uwodzenia pojawiają się ludzie sukcesu w wieku 35-45, którzy najlepsze lata swojego życia poświęcili na pogoń za pieniędzmi, a teraz chcieliby się w końcu ustatkować, ale niebardzo mają pomysł jak tego dokonać, ponieważ całkowicie zatracili umiejętność nawiązywania znajomości z kobietami i są z tego powodu bardzo nieszczęśliwi.

Jeśli nawet nie chcesz teraz wchodzić w trwałe związki z racji wytężonej pracy nad rozwojem swojej kariery, to nie zapominaj przynajmniej o swoich znajomych oraz przyjaciołach. Utrzymuj z nimi kontakt. Nikt nie jest w stanie iść przez życie z uśmiechem na twarzy, jeśli idzie przez nie całkowicie samemu. „Nie mam czasu na spotkania z innymi” to tylko słaba wymówka i oboje o tym wiemy. Jeśli nie chcesz tego robić z pobudek altruistycznych, to spotykaj się z nimi z pobudek egoistycznych (w końcu dzięki temu twój poziom szczęścia będzie większy), a wkrótce przekonasz się jak puste było twoje życie wcześniej.

Skoro znasz już teraz cztery najważniejsze obszary ludzkiego życia bez których żaden człowiek nie jest w stanie być szczęśliwy, to teraz poświęć chwilę i zastawów się, które z nich zawaliłeś… a następnie opracuj plan i to zmień! Twoje szczęście jest na wyciągnięcie ręki – musisz tylko po nie umiejętnie sięgnąć!


autor: Jan Gajos

Artykuł ten stanowi fragment nowego projektu Perfect Dating  pt. „Perfect Life - Obudź w sobie człowieka sukcesu!”, który obecnie jest w fazie tworzenia. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na jego temat i nie przegapić premiery, to zapisz się na nasz newsletter.

Chciałbyś popracować nad sobą, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? TUTAJ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!


 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin