Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

pdDostajemy bardzo wiele wiadomości z zapytaniami odnośnie tego o czym rozmawiać z dziewczyną, aby ją poderwać. Jest to temat bardzo szeroki i moglibyśmy o tym napisać naprawdę sporo dlatego wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom publikujemy dzisiaj artykuł w którym przedstawiamy Ci 3 sprawdzone tematy, które z pewnością pomogą Ci w uwodzeniu kobiet. Zainteresowany? W takim razie zapraszamy do lektury!

 


Jak poderwać dziewczynę? Trzy sprawdzone tematy do rozmowy.

pd


Pamiętam jak zaczynałem stawiać swoje pierwsze kroki w świecie uwodzenia – nie dość, że musiałem przełamywać swój lęk przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet, co samo w sobie stanowiło w tamtym czasie całkiem nieliche wyzwanie dla mnie to jeszcze cały czas łapałem się na tym, że kompletnie nie mam pomysłu o czym miałbym z nimi rozmawiać.


Oszczędzę Ci niepotrzebnych porażek i próżnych trudów już na samym początku zdradzając Ci jedną, bardzo ważną tajemnicę – gotowe teksty to najgłupsze z możliwych rozwiązań. Kobiety potrafią wyczuć taki fałsz z kilometra i raczej wtedy nie mają ochoty kontynuować z Tobą dalszej rozmowy. Możesz uczuć się na początku swojej drogi pojedynczych zdań, które uważasz za pomocne i które mogą pomóc Ci zachować płynność oraz atrakcyjność całej konwersacji (z czasem nie będziesz ich potrzebować), ale uczenie się całych tzw. „rutyn” jest tylko i wyłącznie marnowaniem swojego czasu.

Nie potrafisz wydusić z siebie ani słowa w towarzystwie pięknych kobiet? TUTAJ znajdziesz skuteczne rozwiązanie tego problemu!


No dobrze, ale w takim razie czym zapełnić ciszę w trakcie waszej interakcji? Jest na to wiele bardzo ciekawych i skutecznych sposobów. Dzisiaj chciałbym podsunąć Ci 3 tematy, które z pewnością uczynią Twój podryw o wiele skuteczniejszym. Zainteresowany? Oto one:


1.    Twoje pasje

pd


Większość facetów popełnia ten błąd, że na siłę stara się rozmawiać o rzeczach, które wydaje im się, że mogą być interesujące dla kobiety z którą właśnie rozmawiają. Zazwyczaj niebardzo coś na ten temat wiedzą i cały dialog wychodzi po prostu sztucznie. To błąd.


Kobiety w trakcie rozmowy nie są tak bardzo zainteresowane jej treścią jak towarzyszącym jej emocjom. Z pewnością masz rzeczy w swoim życiu, które przyprawiają Cię o szybsze bicie serca i o których mógłbyś rozmawiać (i często rozmawiasz w gronie najbliższych przyjaciół) godzinami – Twoje pasje. Samochody, podróże, gry komputerowe, piłka nożna, prawo, polityka, zbieranie znaczków itp. – nieważne co to jest, ważne jest to w JAKI SPOSÓB  o tym mówisz. Zgodzisz się ze mną, że mówienie o swoich pasjach w sposób przepełniony emocjami nie jest sztuczne ani trudne. Jest natomiast niesamowicie interesujące dla kobiet.


2.    Świat kobiet

pd


Większość mężczyzn kompletnie nie interesuje się światem kobiet, co jest całkowicie zrozumiałe. No bo jakiego faceta interesują najnowsze trendy w modzie, przyrządy do makijażu czy też najnowsze poczynania polskiej sceny cele brytów. Jeśli brakuje Ci tematów do rozmów, to poświęć pół godziny swojego czasu na przeszukiwanie Internetu w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji na ten temat. Nie musisz stać się ekspertem w żadnej z tych dziedzin ani nie musisz zgrywać się na takowego, ale większość kobiet poczuje się mile zaskoczona lub też nawet zdziwiona (mówiąc krótko – wzbudzisz w niej emocje, co jak Ci wcześniej napisałem jest bardzo istotne) jeśli zapytasz jej czy używała dzisiaj zalotki. Nie wiesz co to jest?

No właśnie.

Nie potrafisz wydusić z siebie ani słowa w towarzystwie pięknych kobiet? TUTAJ znajdziesz skuteczne rozwiązanie tego problemu!


3.    Przyjaźnie

pd
Dla kobiet generalnie relacje z innymi ludźmi są bardzo ważne i gdybyś obracał się w środowisku kobiet, to z pewnością zauważyłbyś, że temat ten bardzo często przewija się w ich rozmowach. Nic więc nie stoi na przeszkodzie abyś ty również go poruszył w trakcie rozmowy z kobietą, którą chcesz poderwać. Nie wal bezpośrednio – mam wspaniałych przyjaciół z którymi świetnie się dogaduję i mam masę fantastycznych wspomnień z nimi. Zamiast tego opowiedz jakieś ciekawe historie ze swojego życia z których takie informacje będą WYNIKAĆ. Kobiety nie są głupie i wyciągną z twojej wypowiedzi to co ważne. Jest to świetny temat do rozmów dzięki któremu możesz również umiejętnie przemycić wiele swoich cech charakteru z których jesteś dumny i którą będą stawiały cię w korzystnym świetle w oczach kobiet. Jeśli nie potrafisz przywołać tego typu historii od razu w trakcie konwersacji, to przed wyjściem na podryw usiądź i pomyśl chwilę o jakich historiach mógłbyś opowiedzieć dziewczynie, którą spotkasz…


Teraz znasz już 3 tematy rozmów, które z pewnością zainteresują kobietę i zwiększą twoją szansę na skuteczny podryw. Na co czekasz? Przetestuj je w praktyce!


Powodzenia!


autor: Jan Gajos

Nie potrafisz wydusić z siebie ani słowa w towarzystwie pięknych kobiet? TUTAJ znajdziesz skuteczne rozwiązanie tego problemu!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin