Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingUwodzenie kobiet, to umiejętność, którą pragnie posiadać praktycznie każdy heteroseksualny mężczyzna. Niektórzy z nich postanawiają, że najwyższy czas przestać liczyć na łut szczęścia za każdym razem gdy pragną umówić się na randkę i postanawiają poszukać fachowej wiedzy na ten temat…. i tu zaczynają się schody. W dzisiejszych czasach jest tyle różnych materiałów, że początkujący adept uwodzenia może się całkowicie w tym pogubić. Jakie są dylematy początkującego i jak sobie z nimi poradzić? Zapraszamy do lektury.

 


Jak  nauczyć się uwodzenia? Dylematy początkującego.

Perfect Dating


Pamiętam jak na jednym ze szkoleń, które miałem przyjemność prowadzić, był kursant którego wiedza była dla mnie prawdziwie imponująca. Z wstępnej rozmowy jaką z nim przeprowadziłem na początku naszego spotkania wynikło, że przeczytał i obejrzał on praktycznie wszystko co było w tamtym czasie dostępne zarówno w oficjalnej sprzedaży jak i poprzez mniej oficjalne oraz legalne kanały. Wydał na wszystko majątek i potrafił się wypowiedzieć praktycznie na każdy temat.


Miał tylko dwa problemy. Po pierwsze żadnej zdobytej wiedzy nigdy nie wprowadził w praktykę, a po drugie nadmiar różnych materiałów całkowicie paraliżował jakiekolwiek jego działanie. Nie potrafił podejść i porozmawiać z żadną dziewczyną (na szkoleniu udało się nam to na szczęście zmienić i z tego co wiem, to jest już od dłuższego czasu w szczęśliwym związku), ponieważ znał setki różnych sposobów, z których większość się wykluczała przez co po prostu nie mógł się nigdy zdecydować na skuteczne rozwiązanie.


Dlatego na sam początek mam dla Ciebie bardzo dobrą radę – sprawdzaj od razu każdą nową wiedzę w praktyce aby przekonać się czy działa czy też nie. Jeśli będziesz odkładał część praktyczną na później poświęcając kolejne dni na przyswajanie kolejnych materiałów, to istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że również przeładujesz się wiedzą i tym samy sparaliżujesz swoje działanie. Teoria bywa kusząca, zwłaszcza jeśli obiecuje „złote góry” w uwodzeniu, ale bez podparcia praktycznego jest tylko okłamywaniem samego siebie i koniec końców – stratą cennego czasu.


Prowadzę szkolenia z zakresu uwodzenia oraz relacji damsko – męskich już od kilku ładnych lat dzięki czemu miałem przyjemność poznać bardzo wiele osób i dzięki temu dowiedzieć się jakie są najczęstsze dylematy osób, które stawiają dopiero swoje pierwsze kroki w świecie świadomego uwodzenia kobiet. Dzisiaj chciałbym opisać Ci trzy z nich.


Chciałbyś nauczyć się uwodzenia ale brakuje Ci praktyki? W takim razie spotkaj się z nami! Pomożemy Ci to zmienić! KLIKNIJ TUTAJ i zobacz gdzie i kiedy możemy razem podziałać!


1.    Podejście bezpośrednie czy pośrednie?

Perfect Dating


Obydwa modele są równie skuteczne jeśli stosuje je osoba znająca się na rzeczy, ale dla kogoś, kto dopiero stawia swoje pierwsze kroki w tej materii zdecydowanie polecam podejście pośrednie. Dlaczego? Ponieważ podejście bezpośrednie wymaga od Ciebie sporej pewności siebie oraz idealnie spójnej mowy ciała oraz tonu głosu z tym co mówisz podczas gdy to drugie daje ci naprawdę spory margines błędu. Możesz więc coś zawalić a i tak będziesz w stanie dłużej lub krócej porozmawiać z daną dziewczynę, co jest szczególnie ważne na początku – stosując od razu podejścia bezpośrednie możesz dostać wiele „koszy” ze strony kobiet, co może bardzo łatwo zniechęcić cię do podejmowania kolejnych prób  i tym samym zakończyć twoją przygodę z uwodzeniem zanim tak naprawdę będzie się ona miała okazję rozpocząć.


2.    Gotowe teksty czy też improwizacja?

Perfect Dating


Od razu odpowiem Ci krótko i zwięźle – zapomnij o uczeniu się gotowych tekstów (czy też tzw. „rutyn”) na pamięć. Dziewczyny od razu wyczują fałsz w twojej wypowiedzi i wasza interakcja zakończy się zanim będzie miała okazję się tak naprawdę rozwinąć. Z drugiej strony wiadomo, że tak od samego początku bardzo trudno wyrobić w sobie improwizację na odpowiednim poziomie (pamiętam jak sam na początku byłem z siebie dumny z faktu, że udało mi się porozmawiać z dziewczyną „całe 5 minut”), więc możesz trochę się wspomóc. Przygotować w domu zestaw kilku ciekawych tematów o których wiesz, że będziesz w stanie rozmawiać, kilka historii z własnego życia, które przekażą jej konkretne informacje na twój temat i kilka gotowych zdań… ale to WSZYSTKO. Uczenie się całych długich rutyn na pamięć jest raczej pozbawione sensu. Zwłaszcza, że wiele osób próbuje w taki właśnie sposób rozpoczynać swoją drogę z uwodzeniem i część najpopularniejszych z nich jest już po prostu dobrze znana całkiem szerokiemu gronu kobiet. Od samego początku staraj się kreować swój własny styl zamiast skupiać się na kopiowaniu innych.


Chciałbyś nauczyć się uwodzenia ale brakuje Ci praktyki? W takim razie spotkaj się z nami! Pomożemy Ci to zmienić! KLIKNIJ TUTAJ i zobacz gdzie i kiedy możemy razem podziałać!


3.    Kluby czy galerie handlowe i ulice?


Odpowiedź na to pytanie jest niezmiernie prosta: WSZĘDZIE. Jeśli dopiero zaczynasz swoją naukę uwodzenia, to nie rozgraniczaj sobie miejsca ćwiczeń jedynie na kluby albo galerie handlowe i ulice. Są to miejsca, które mają różną energię i wymagają trochę odmiennego podejścia, więc warto abyś nauczył się czuć się swobodnie w każdym środowisku – w końcu nigdy nie wiesz gdzie będziesz miał okazję poznać kobietę, która ci się podoba, prawda? Istnieje wiele zwolenników oraz przeciwników każdego z tych miejsc jeśli chodzi o podryw, ja natomiast powiem ci inaczej – dobry uwodziciel jest w stanie poradzić sobie praktycznie w każdych okolicznościach oraz w praktycznie dowolnym miejscu, a przecież takim właśnie chcesz być uwodzicielem.


Wiesz już jak zacząć, więc nie siedź przed komputerem tylko bierz się do działania!


Powodzenia!


autor: Jan Gajos

Chciałbyś nauczyć się uwodzenia ale brakuje Ci praktyki? W takim razie spotkaj się z nami! Pomożemy Ci to zmienić! KLIKNIJ TUTAJ i zobacz gdzie i kiedy możemy razem podziałać!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin