Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingPodczas rozmowy z kobietą, którą dopiero co poznałeś prędzej czy później będziesz musiał opowiedzieć coś o osobie. Jak zrobić to w ciekawy i interesujący sposób? Dlaczego ma to ogromne znaczenie w procesie uwodzenia? Po odpowiedzi jak zawsze zapraszamy do lektury naszego najnowszego artykułu!

 


Podryw dziewczyny – opowiadanie o sobie.

Perfect Dating


„- powiedz mi, a czym się zajmujesz na co dzień?
- jestem programistą PHP.
-yyyy… spoko. A jakie jest twoje hobby?
-programowanie
-wiesz co, zaraz wracam” – ile razy w swoim życiu prowadziłeś podobny dialog z kobietą, gdzie oczywiście pod słowo „programista” możesz wstawić zawód, którym obecnie się zajmujesz. Po takiej wypowiedzi aż czuć było w powietrzu jak cała misternie zbudowana przez ciebie atmosfera odchodzi gdzieś hen daleko…


Opowiadanie o sobie jak pierwszy człon tego sformułowania sugeruje wymaga OPOWIADANIA, więc odpowiedzi pojedynczymi słowami raczej nie wchodzą w grę, a już NA PEWNO nie budują twojej atrakcyjności w oczach kobiety, a przecież o to chodzi w uwodzeniu.


Rozumiem, że dla ciebie taka odpowiedź byłaby w pełni wystarczająca, ale musisz zrozumieć, że dla kobiet proces komunikacji opiera się w głównej mierze o wymianę emocji, a nie informacji, więc krótkie i logiczne wypowiedzi z twojej strony nie są najlepszym rozwiązaniem.


W początkowych etapach znajomości oboje chcecie dowiedzieć się jak najwięcej o sobie aby w oparciu o te informacje móc podjąć decyzję czy chcecie dalej rozwijać tę znajomość, dlatego dzisiaj chciałbym dać ci kilka cennych rad odnośnie tego w jaki sposób  możesz w ciekawy sposób opowiadać o sobie. Zainteresowany? W takim razie czytaj dalej.

Komunikacja z kobietami nie należy do twoich najmocniejszych stron i chciałbyś to zmienić? TUTAJ to zrobisz!


1.    Z czego jesteś dumny?

Perfect Dating


O czym rozmawiać z kobietami? Zastanów się z jakich cech swojego charakteru jesteś dumny. Z pewnością jest coś co wyróżnia cię spośród całego grona mężczyzn. Może jesteś pracowity, masz niesamowite poczucie humoru albo potrafisz poradzić sobie w każdej sytuacji? Sam najlepiej wiesz z czego jesteś dumny. Nie, nie chcę abyś w trakcie rozmowy z kobietą zaczął jej wymieniać po kolei wszystkie swoje cechy charakteru, bo zostaniesz odebrany jako egoistyczny dupek.


Zamiast tego zastanów się JAKIE HISTORIE ze swojego życia świadczą o tym, że posiadasz tego typu cechy charakteru. Co innego powiedzieć: „umiem sobie radzić w każdej sytuacji”, a co innego opowiedzieć jak kiedyś zdarzyło Ci się złapać gumę w swoim samochodzie zimą na środku jakiegoś pustkowia i bezproblemowo udało ci się ja zmienić. Kobiety nie są głupie i bez problemu wyłapią wszystkie niezbędne niuanse z twojej wypowiedzi.


Jeśli nie posiadasz wystarczającej płynności w rozmowie z kobietami, aby tego tematu poruszać swobodnie (spokojnie, odpowiednia ilość praktyki doprowadzi i ciebie do takiego etapu), to możesz tego typu na spokojnie przemyśleć sobie w domu i zawczasu przygotować kilka ciekawych historii, które później wykorzystasz w trakcie swoich randek.

Komunikacja z kobietami nie należy do twoich najmocniejszych stron i chciałbyś to zmienić? TUTAJ to zrobisz!


2.    Śmierć, choroby i inne nieszczęścia.

Perfect Dating


Jak już wcześniej napisałem  - dla kobiety komunikacja ma w głównej mierze wymiar emocjonalny dlatego warto unikać w trakcie rozmowy z nią wszelkich negatywnych kwestii. Być może jesteś naprawdę dzielny, ale wcale nie musisz tego skrywać pod szczegółowym opisem choroby jaką przeszedłeś, a tym bardziej gdy jecie wspólny posiłek.

Postaraj się skupić na pozytywnych aspektach swojego życia i to na nich skup swoje opowieści. Nie twierdzę wcale, że powinieneś zatajać tego typu informacje przed kobietami, ale zdecydowanie możesz je im przekazać w dużo dalszych etapach waszej znajomości – póki co staraj się jej mimo wszystko przekazywać głównie same pozytywne informacje.


3.    Nie kłam

Perfect Dating


O czym rozmawiać z kobietami? Jeśli już coś opowiadasz o sobie, to nie kłam, nie wyolbrzymiaj i nie naginaj faktów – nikt nie lubi kłamców, a prędzej czy później (raczej prędzej) wszystko wyjdzie na jaw. Jeśli jesteś świeżo po studiach i dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w życiu zawodowym, to nie ma sensu abyś opowiadał, że jeździsz Porsche i masz trzy firmy z czego dwie już są notowane na giełdzie.


Jestem święcie przekonany, że jesteś fascynującą osobą, która ma naprawdę bardzo wiele do zaoferowania każdej kobiecie, więc nie musisz uciekać się do wymyślonych historii aby kupić tym jej uwagę. Zamiast tego skup się na przekazaniu w swoich opowieściach jak najwięcej pozytywnych cech,  które cię definiują, a zobaczysz jak pozytywne będą tego efekty.


Trzymam za ciebie kciuki!


autor: Krzysztof Król


Komunikacja z kobietami nie należy do twoich najmocniejszych stron i chciałbyś to zmienić? TUTAJ to zrobisz!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin