Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

mysteryOstatnio miałem przyjemność przeczytać książkę Erika von Markovika szerzej znanego w świecie uwodzicieli jako Mystery, która dopiero co miała swoją premierę w naszym kraju. Zapraszam Cię do przeczytania mojej recenzji oraz wzięcia udziału w KONKURSIE, który dla Ciebie przygotowałem.

 


Mystery „Sekretne Strategie Podrywu” – recenzja oraz WYNIKI KONKURSU!

mystery


„Mystery" to najjaśniejsza gwiazda wśród uwodziciele. To Michael Jordan w grze zwanej podrywaniem. To George Clooney mistrzowskiego flirtu. To Krzysztof Hołowczyc miłosnych manewrów. To David Beckcham niezapomnianego romansu. O on właśnie podzieli się z Tobą swoimi metodami. Czy jesteś gotów? Czy Polska jest na to gotowa?


W ręku trzymasz nowy, ulepszony podręcznik playboya XXI wieku i klucz do sypialni wszystkich pięknych kobiet, o których marzysz” – Tekst, który znajduje się na tyle książki jest całkiem zachęcający do dalszej lektury.


Zresztą Mystery’ego zawsze będę dążył sympatią, w końcu on był jedną z głównych postaci opisanych w „Grze” Neila Straussa od której zacząłem swoją przygodę z uwodzeniem ładnych parę lat temu. Nie ukrywam, że jego materiały stanowiły podstawę mojej edukacji w tamtym czasie, więc z niekłamaną ciekawością sięgnąłem po tę pozycję – czyżbym miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego o uwodzeniu i relacjach damsko- męskich?


Książka ma 275 stron i wydana została w miękkiej oprawie. Nie jestem żadnym artystom ani grafikiem, ale minimalistyczna forma okładki przypadła mi do gustu.


Książka jest połączeniem kilku naprawdę ciekawych opowieści z życia autora oraz stosowanych przez niego technik uwodzenia. Na końcu możemy znaleźć słowniczek pojęć używanych w społeczności uwodzicieli. Jako, że zawsze odradzam stosowanie ich w życiu codziennym, to z lekkim rozbawieniem czytałem czym jest „błyskawka” albo legendarna „sukotarcza”. Jeśli chcesz być traktowany poważnie to również powinieneś potraktować go wyłącznie jako ciekawostkę.


Co do fragmentów opisujących życie Mystery’ego to są naprawdę ciekawe i bardzo przyjemnie się je czyta. Przypomniałem sobie jak z wypiekami na twarzy pochłaniałem kolejne przygody Straussa w "Grze” na początku swojej przygody z uwodzeniem kiedy całe moje umiejętności zawierały się w zdobytej teorii. Wiele z nich zawiera całkiem szczegółowe opisy rozmów, które mogą być całkiem pomocne dla początkujących adeptów uwodzenia (o ile oczywiście potraktuje je jako wzór, bo uczenie się ich na pamięć nie ma większego sensu”.


Natomiast techniki, które możesz znaleźć w książce okazują się być… nieco przestarzałe. Jest to po prostu nieco rozbudowany klasyczny M-3 model, który jest niewystarczający do skutecznego nauczenia się arkanów uwodzenia. Spora część tekstów, które prezentuje w swojej książce Mystery po prostu nie sprawdzi się w polskich warunkach z racji nieco odmiennego podejścia prezentowanego przez kobiety w naszym kraju.


Bardzo mało jest informacji na temat pracy nad swoimi przekonaniami oraz pewnością siebie – kluczowymi kwestiami, z którymi każdy, kto zaczyna swoją przygodę z uwodzeniem, powinien zaznajomić się na początku, ponieważ nawet najsprytniejszy tekst wypowiedziany w strachliwy i cichy sposób, ze złą mową ciała, traci całkowicie na skuteczności.


Nie mogę jednak powiedzieć, że wszystkie techniki są nieskuteczne – spora część z nich może okazać się całkiem przydatna (jak zawsze Mystery dostarcza sporo pomysłów na ciekawe i nieszablonowe negi)…. jednak dla kogoś kto opanował już podstawy i potrafi poprowadzić rozmowę z nieznajomą kobietą, przy czym znowu, nie polecałbym uczenia się ich na pamięć, tylko potraktował jako paliwo do obudzenia własnej kreatywności.


„Sekretne strategie artysty podrywu” jest książką na pewno ciekawą i uważam, że warto ją przeczytać choćby dla zawartych w niej historii przygód tego jakby nie patrzeć, legendarnego uwodziciela, ale należy podchodzić do niej z odpowiednim dystansem, starannie selekcjonując zawarte w niej informacje (powtórzę jeszcze raz – nie ucz się słowniczka!). Dla mnie ta książka była miłym przypomnieniem moich początków z uwodzeniem oraz ciekawym reportażem, ale kto wie – może dla Ciebie będzie kolejnym krokiem ku przemianie w mężczyznę otaczającym się na co dzień pięknymi kobietami – tylko pamiętaj, że teksty na podryw dzieli bardzo daleka droga od skutecznego uwodzenia.


 WYNIKI KONKURSU

Bardzo serdecznie dziękujemy za ogrom nadesłanych propozycji. Podjęcie decyzji nie było proste, ale po długich naradach postanowiliśmy wybrać 3 najbardziej według nas oryginalne propozycje:


1.    Konrad:


"Hej! Ostrzegam, że to może zabrzmieć nieco dziwnie, ale chyba kojarzę Cię z przedszkola. Taka okazja mogła się trafić raz na milion, więc zapytam wprost: Czy to od Ciebie dostałem buziaka, bawiąc się z Tobą w Króla Lwa?"


2.    Stanisław:


1.[Pytanie odnośnie stylówki][pośredni]
a)[Sposób otwarcia](] (Energia- Średnia; Głośność- Duża; Wibracja-Zaciekawienia)
a1)(od tyłu; od przodu; 1-kobieta; 2set.)
b)[wstęp indirectu z wytłumaczeniem] "Hej muszę się Was o coś zapytać, bo wyglądacie na takie które będą mogły pomóc" (One- Tak?)
c)[zegarynka i otwarcie] "Mam tylko chwilę, ale musicie mi powiedzieć... Moja przyjaciółka Magda ostatnio powiedziała, że powinienem sobie bardziej dopracować styl mojego ubierania, jak to ona nazwała stylówką tak?(Potwierdzenie inwestycji i to, że jest skoncentrowana) , ... w ogóle jak oceniacie mój styl teraz?(One-zwykle powie, że jest dobrze, bo wcześniej Magda mi pomogła sie dobrze ubrać...)
d)[zainteresowanie/ improwizacja i potwierdzenie tego co powie/hak]... Czyli uważacie, że (to co mówi kobieta/y), tak...? (Ponownie potwierdzam, że kobieta jest skoncentrowana na tym co mówiłem)... A tak swoją drogą, czy mężczyzna powinien przesadnie dbać o swój wygląd, czy dla was kobiet wygląd nie ma większego znaczenia, bo przed chwilą widziałem tu bardzo atrakcyjną kobietę, z bardzo przeciętnym kolesiem i zastanawiam się, co o tym myśleć?
e)[hak] "A tak swoją drogą, wiecie co wam powiem?... Ta cała moda jest taka trochę mało męska... Pewnie dlatego, że tworzą ją geje z Mediolanu.
g)[Co dalej] (Jak dobrze wejdzie, to już mam akceptację kobiet i mogę spokojnie zmienić temat i jechać wg. gry)


3. Paweł:


"Zostawić Ciebie tylko na chwilę samą a już mnie zdradzasz ;)"- do kobiety podrywanej w klubie przy stoliku, przez natrętnego, podpitego kolesia, którego chciała się pozbyć.


Zwycięzcom gratulujemy i jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym za udział w naszym konkursie. Wkrótce pojawią się kolejne dlatego zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony!


RABAT


Oprócz tego SENSUS (wydawca książki) przygotował ciekawą promocję dla naszych czytelników. Do dnia 30.06.2014 możesz zakupić na stronie www.sensus.pl najnowszą książkę Mystery’ego z 15% RABATEM. Wystarczy, że wpiszesz kod kupony rabatowego: "MYSTERYRABAT”.


Autor: Jan Gajos

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin