Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingKażdy z nas lubi być doceniany za swoje dokonania. Powiedz mi – chciałbyś aby twoja dziewczyna wręcz chwaliła się innym jakiego ma wspaniałego partnera? Jeśli tak, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do lektury!

 


Jak stać się facetem, który będzie idealnym partnerem?


Dla większości facetów sam fakt bycia w związku jest całkowicie wystarczający… ale ty nie należysz do większości. Inaczej nie czytałbyś tego artykułu. Poprzez zastosowanie kilku prostych rzeczy możesz sprawić, że twój związek z nijakiego stanie się niesamowitym przeżyciem dla twojej partnerki.


Dzisiaj chcielibyśmy dać ci 5 konkretnych rad, które sprawią, że twoja dziewczyna będzie się tobą przechwalała przed swoimi koleżankami:


1.    Umawiaj się z nią na randki jakbyście dopiero co się poznali


Pamiętasz jak się czułeś kiedy dopiero co zacząłeś się spotykać z kimś na kim ci zależy? Wszystko było takie nowe, wspaniałe i emocjonujące… wkładałeś swój czas i wysiłek w to aby wszystko wypadło jak najlepiej. Innymi słowy – po prostu Ci zależało.


Dodaj iskry swojej relacji – zacznij znowu wkładać trochę energii w organizowanie waszych wspólnych wyjść, a zobaczysz jak wiele zmieni się w twoim związku.

Twój związek powoli zmierza ku końcowi mimo, że tego nie chcesz? TUTAJ znajdziesz rozwiązanie tej sytuacji!


2.    Twoja obecność


Twoja obecność w związku jest dla kobiety najważniejsza.


Jeśli spędzacie ze sobą kupę czasu oglądając wspólnie telewizję albo czytając książki, to tak naprawdę według twojej partnerki niekoniecznie wcale jesteś obecny i nie jest to wspólny czas najwyższych lotów.


Co jeszcze ma znaczenie oprócz twojej fizycznej obecności? Pomyśl ile godzin tygodniowo spędzasz ze swoją partnerką bez żadnych „odwracaczy uwagi” (żadnej telewizji, komórek, bez innych ludzi). Teraz pomyśl ile z tego czasu spędzasz skupiając się  na niej (a nie myśląc o pracy, rozrywce, nauce itp.)?


Musisz postarać się znaleźć czas, który będziesz poświęcał wyłącznie swojej partnerce, na rozwijanie komunikacji pomiędzy wami. W innym przypadku będziecie powoli stawać się obcymi osobami względem siebie.


3.    Małe prezenty


Większość kobiet lubi drobne gesty z twojej strony jako wyraz twojej miłości i bardzo je docenia – znaczą one o wiele więcej niż mogłoby ci się wydawać.


Zazwyczaj kobiety bardziej docenią fakt, że z własnej inicjatywy wymyjesz wszystkie naczynia w domu aniżeli zaoferujesz kolację w drogiej restauracji gdzie będziecie zajęci płytką konwersacją przerywaną co chwilę przez twoje zaglądanie w telefon.


Przynoś jej kwiaty raz na kilka miesięcy bez szczególnej okazji. Wyjdź z waszym psem z samego rana gdy jeszcze śpi. Połóż szklankę wody na szafce po jej stronie łóżka aby po obudzeniu czekał na nią od razu napój.


Jeśli kobieta docenia takie drobnostki w waszej relacji, to naprawdę ma to dla niej znaczenie.

Twój związek powoli zmierza ku końcowi mimo, że tego nie chcesz? TUTAJ znajdziesz rozwiązanie tej sytuacji!


4.    Rozmawiaj z nią


Kobiety pragną czuć, że im ufasz i jesteś w stanie otworzyć się przed nimi emocjonalnie.


Mężczyźni z reguły unikają okazywania emocji w myśl zasady „nigdy nie okazuj słabości”, więc nie dostarczają ich zbyt wiele w związku.


Nie musisz jej mówić o wszystkim (a nawet nie powinieneś), ale to wcale nie znaczy, że powinieneś zgrywać przed nią nieskazitelny głaz o który rozbijają się wszystkie fale. Pokaż jej od czasu do czasu, że też masz problemy z, którymi się borykasz i które dotykają cię emocjonalnie. Kobiety to uwielbiają.


Dopuść ja do siebie. Ona chce mieć możliwość uleczenia twojego serca.


5.    Doceniaj ją

Perfect Dating


Każda przedstawicielka płci pięknej lubi być doceniana.


Powiedz jej o tych wszystkich rzeczach, które sprawiają, że ją kochasz, o jej cechach charakteru, osobowości, wyglądzie, czy też zachowaniu. Powiedz jej o tym za każdym razem gdy o tym myślisz.


Staraj się raczej unikać komplementowania wyłącznie jej wyglądu, ponieważ jest to czysto powierzchowne - jeśli już doceniasz jej urodę, to nie zapomnij powiedzieć jej jeszcze czegoś o jej zachowaniu czy też cechach charakteru.


Postaraj się wprowadzić do swojego związku jak najwięcej z tych rad, a zobaczysz jak się zmieni… na lepsze.


Powodzenia!


Twój związek powoli zmierza ku końcowi mimo, że tego nie chcesz? TUTAJ znajdziesz rozwiązanie tej sytuacji!

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin