Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

mistrz uwodzeniaMężczyźni w związkach bardzo często spoglądają w stronę singli z utęsknieniem wspominając czasy swojej „wolności” podczas gdy single z utęsknieniem poszukują swojej drugiej połówki i z nieukrywaną zazdrością spoglądają na facetów posiadających swoją druga połówkę… Czy tak ciężko jest być singlem? Jak znaleźć sobie dziewczynę? Zapraszam do lektury!

 


Relacje damsko – męskie: Jestem singlem!

mistrz uwodzenia


Zarówno bycie w związku jak i bycie singlem ma swoje plusy oraz minusy i nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, która z tych sytuacji jest bardziej korzystna. Wszystko tak naprawdę zależy od tego na jakim etapie swojego życia jesteś obecnie. Wcale nie ma przymusu aby wszyscy byli w związkach.


Z drugiej strony jeśli jesteś singlem, ale bardzo chciałbyś wreszcie znaleźć swoją drugą połówkę, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś tego dokonał!


„Łatwo Ci mówić!” – możesz sobie pomyśleć. „Próbowałem już wszystkiego, staram się od tak długiego czasu, że już nawet nie pamiętam kiedy zacząłem, a pomimo tego dalej jestem singlem”. Być może w takim razie zapomniałeś o kilku ważnych kwestiach, które uniemożliwiają Ci pójście o krok do przodu… Jakich? O tym właśnie chciałem dzisiaj z Tobą porozmawiać! Czytaj dalej.


1.    „Głodny nie zostanie nigdy nakarmiony”

mistrz uwodzenia


Single, którzy chcą bezskutecznie wejść w związek od dłuższego czasu w końcu w pewnym momencie zaczynają popadać w tych swoich poszukiwaniach w skrajną desperację… Taki mężczyzna całym sobą pokazuje całemu światu jak bardzo nienawidzi swojej samotności i jak bardzo pragnie w końcu „oddać swoje serce w dobre ręce”.


Jak znaleźć dziewczynę? Wyhamuj trochę. Nikt nie lubi ludzi nadmiernie „potrzebujących”, a już zwłaszcza kobiety nie lubią takich mężczyzn. Pomyśl – czy jesteś wartościowym mężczyzną, który ma dużo do zaoferowania swojej potencjalnej partnerce gdy uganiasz się za każdą kobietą, która przejawi w stosunku do ciebie choćby cień zainteresowania?


2.    Naucz się czerpać radość ze swojego towarzystwa

mistrz uwodzenia


Bycie singlem to jeszcze nie koniec świata, ale ciągłe narzekanie na swoją samotność jest już bliskie takiemu stanowi rzeczy. Jak chcesz dzielić swoje życie z drugą osobą i zapraszać ją do swojego świata jeśli sam nie jesteś w stanie ze sobą wytrzymać. Zanim zaczniesz szukać swojej drugiej połówki zostań swoim najlepszym przyjacielem!


Masz przecież przyjaciół i rodzinę – nie zaniedbuj tych kontaktów. Im dłużej będziesz skupiał się w swoim życiu głównie na swojej samotności tym bardziej będziesz zgorzkniałym człowiekiem od którego większość będzie starała się trzymać z daleka… i tym samym sam wpędzisz się w błędne koło z którego wcale nie jest tak łatwo wyjść…


Każdego dnia masz 24 godziny, które możesz rozdysponować dowolnie według własnych preferencji. Jeśli większość z tego czasu spędzasz na sen oraz narzekanie na swoją samotność, to jest to wielka, czerwona lampka ostrzegawcza, która powinna Ci zasugerować, że najwyższy czas przemyśleć swoje podejście do życia.


Uwierz mi – da się być singlem i mieć dobre samopoczucie!


Brakuje Ci kobiet w Twoim życiu? Podejmij męską decyzję! Spotkaj się z nami na szkoleniu! Niczym nie ryzykujesz! KLIKNIJ TUTAJ i przeczytaj więcej na ten temat!


3.    Krzywdzące przekonania

mistrz uwodzenia


Im więcej porażek pojawia się w twoich relacjach z kobietami tym bardziej prawdopodobne, że twoje poglądy i przekonania na ich temat zaczną powoli stawać się coraz bardziej skrajne. O wiele łatwiej jest zrzucić winę na swoje niepowodzenia na czynniki zewnętrzne np. kobiety niż przyznać się przed samym sobą, że coś robi się źle i warto nad sobą popracować aby to zmienić.


Czy też uważasz, że wszystkie kobiety lecą wyłącznie na kasę, zdradzają albo są po prostu głupie? To po co w takim razie chcesz być w związku?


Zrozum, bardzo łatwo obwiniać o swoje niepowodzenia cały otaczający cię świat, ale prawdziwych „jaj” wymaga spojrzenie w lustro i powiedzenie sobie, że nadszedł czas pracy nad sobą, ponieważ twoja osoba w obecnej sytuacji nie nadaje się do związku. Nie chodzi mi tutaj wcale o twój wygląd tylko twoje przekonania, umiejętność rozmowy, mowę ciała, sposób spędzania wolnego czasu itd.


Mam nadzieję, że jesteś człowiekiem czynu, który lubi brać pełnymi garściami z życia, a przede wszystkim nie boi się największych wyzwań… Jakich? Tych, które dotyczą umiejętności spojrzenia na siebie z dystansem i przyznania się przed samym sobą, że nie wszystko jest tak jak być powinno.


To pierwszy krok ku sukcesowi i życzę Ci abyś miał odwagę go poczynić.


Powodzenia!


autor: Jan Gajos

Brakuje Ci kobiet w Twoim życiu? Podejmij męską decyzję! Spotkaj się z nami na szkoleniu! Niczym nie ryzykujesz! KLIKNIJ TUTAJ i przeczytaj więcej na ten temat!

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin