Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

mistrz uwodzeniaUczysz się już uwodzenia od jakiegoś czasu i nie widzisz zbytnio żadnych konkretnych efektów? Być może w takim razie nie zdajesz sobie sprawy jakie są najważniejsze elementy skutecznego uwodzenia kobiet. Jeśli chcesz je poznać to zapraszamy do lektury!

 

Na czym polega skuteczne uwodzenie?

mistrz uwodzenia
Miałem ostatnimi czasy przyjemność rozmawiania z wieloma mężczyznami, którzy bezskutecznie próbują nauczyć się arkanów uwodzenia. Okazało się, że zdecydowana większość z nich kompletnie nie rozumie idei całego procesu przez co tak naprawdę drepta w miejscu albo popełnia ciągle te same błędy licząc w duchu za każdym razem na odmienny rezultat swoich działań.


Jeśli też należysz do tej grupy, to nie masz się czym przejmować. Najważniejsze jest to, że CHCESZ się tego nauczyć, ponieważ zdecydowana większość przedstawicieli naszej płci nie ma na tyle jaj żeby przyznać się przed samym sobą, że nie radzą sobie w tej dziedzinie życia i należałoby poszukać jakiegoś źródła wiedzy, które ten nieciekawy stan rzeczy odmieni. Zamiast tego liczą na łut szczęścia, który odmieni na zawsze ich życie za pomocą kobiety, która postanowi się z nim związać. Jednym się to w końcu udaje (chociaż tak naprawdę partnerka zazwyczaj jest zupełnie do nich niedopasowana, ale w końcu „na bezrybiu i rak ryba”), a inni kończą jako sfrustrowani klienci Premium serwisów internetowych oferujących pornografię. Pogratuluj więc sobie, że nie należysz do tej grupy – to naprawdę spory krok naprzód.

Szukasz sprawdzonej i skutecznej wiedzy, a jednocześnie zależy Ci na nabyciu umiejętności z zakresu uwodzenia? TUTAJ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Nie wierz mi na słowo, przekonaj się sam!


Dzisiaj chciałbym przedstawić Ci trzy filary skutecznego uwodzenia. Zainteresowany? W takim razie czytaj dalej:


1.    Twoja wiedza

mistrz uwodzenia


To podstawa. Większość mężczyzn zupełnie nie rozumie mechanizmów zachodzących w trakcie interakcji z kobietami przez co nie wie za bardzo na jakim etapie znajomości obecnie się znajduje, jak powinna się zachować aby odnieść zamierzony skutek i przede wszystkim czego powinni unikać. Zamiast tego gadają byle co licząc na to, że uda im się posunąć daną znajomość do końca.


Z drugiej strony nie ma sensu przeładowywać się wiedzą. Pamiętam kursanta, który naczytał się tylu różnych materiałów, że miał problem z praktycznie każdym etapem uwodzenia jako, że znał wiele różnych metod z których spora część wzajemnie się po prostu wykluczała. Naprawdę sporo czasu zajęło mi poukładanie mu tego w głowie we właściwy sposób.


Zdobywanie wiedzy jest kuszące, ale nie tędy droga! Jeśli chcesz nauczyć się skutecznego uwodzenia, to każdy nowy materiał, który przyswoiłeś OD RAZU testuj w praktyce i sprawdź czy Ci odpowiada. W Internecie jest bardzo wiele stron obiecujących niesamowite efekty po zastosowaniu zamieszczonych tam materiałów, ale niestety jeśli coś wydaje się zbyt piękne aby było prawdziwe, to w rzeczywistości takie właśnie jest. Większość tych super szybkich sposobów na poderwanie dziewczyny jest po prostu jedną wielką ściemą, która ma na celu wyłudzenia od Ciebie pieniędzy.


Zrozum – nie ma czegoś takiego jak magiczne teksty na podryw, których nauczenie zagwarantuje Ci nieprzebrane morze kobiet. Gdyby tak było, to w czasach piractwa komputerowego bardzo szybko rozprzestrzeniłyby się wśród naszego społeczeństwa i już piętnastolatkowie mieliby po dwójkę dzieci z różnymi kobietami, a jak dobrze wiesz – tak nie jest.


Zastanów się czy w dobry sposób selekcjonujesz wiedzę, której się uczysz – to bardzo ważne!


2.    Twoje umiejętności

mistrz uwodzenia


Sama wiedza to trochę za mało aby stać się uwodzicielem. Polskie fora internetowe poświęcone uwodzeniu aż roją się od teoretyków mitomanów, którzy z ułańską fantazją opisują swoje wyimaginowane „field raporty”.


Jeśli nigdy nie podszedłeś do nieznajomej kobiety i nie zacząłeś z nią interakcji, to znaczy, że najwyższy czas odstawić teorię i zająć się praktyką. Nieważne czy jesteś nieśmiały, jąkasz się, masz odstające uszy, jesteś łysy, gruby czy lekko przygarbiony – jeśli jesteś wystarczająco zdeterminowany do osiągnięcia sukcesu z kobietami, to prędzej czy później go osiągniesz! Wszystko zależy od tego ile czasu poświęcasz na praktyczne ćwiczenie swoich umiejętności i sprawdzanie nabytej wiedzy.


Nie musisz wcale podchodzić do nieznajomych kobiet w klubach czy też na ulicy lub w galerii handlowej. Wystarczy, że zaczniesz na początku więcej czasu spędzać ze swoimi koleżankami aby lepiej poznać i zrozumieć kobiecy punkt widzenia na otaczającą rzeczywistość. Wiele rzeczy możesz przetestować na kobietach, które już znasz. Dzięki temu łatwiej będzie Ci rozpocząć poznawanie nowych.


Siedzenie przed komputerem i pochłanianie kolejnych ebooków, materiałów video oraz postów na forach nie doprowadzi cię do niczego poza rosnącą w miarę upływu czasu frustracją. Działaj!


Szukasz sprawdzonej i skutecznej wiedzy, a jednocześnie zależy Ci na nabyciu umiejętności z zakresu uwodzenia? TUTAJ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Nie wierz mi na słowo, przekonaj się sam!


3.    Twoje przekonania

mistrz uwodzenia


Na sam koniec pozostawiłem kwestię najważniejszą jeśli chodzi o skuteczne uwodzenie kobiet, a mianowicie twoje przekonania. Twoje wewnętrzne postrzeganie otaczającej cię rzeczywistości ma bezpośredni wpływ na twoje zachowanie, mimikę twarzy, ton głosu, mowę ciała a nawet tematy, które poruszasz w trakcie  interakcji z kobietami.


Zastanów się jakie są twoje przekonania na temat świata (nie ma pracy, wszystko jest do dupy, życie to cierpienie, nie ma szans na lepszą przyszłość itp.), kobiet (wszystkie kobiety to dziwki, kobiety lecą tylko na kasę, trzeba być przystojnym aby mieć dziewczynę, nie warto wchodzić w związek, bo wszystkie zdradzają, po co kombinować – lepiej od razu iść na dziwki itp.) i przede wszystkim siebie samego (nie jestem przystojny, nie podobam się kobietom, wszyscy się ze mnie naśmiewają, nie mam szans na sukces itp.). Zastanów się czy to co myślisz o otaczającej cię rzeczywistości działa na twoją korzyść czy też niekorzyść. Czy twoje przekonania ci służą, a może hamują cię przed dalszym rozwojem?


To bardzo ważne abyś szczerze zajrzał w głąb siebie i ocenił, czy to co myślisz tak naprawdę ma sens i odzwierciedlenie w otaczającej cię rzeczywistości, a może jest jedynie źle zinterpretowanymi drobnymi porażkami z przeszłości? Podejdź do tego tematu na poważnie. Bez tego nie nauczysz się uwodzenia choćbyś wykuł najlepsze teksty na pamięć i dopracował swoją mowę ciała do perfekcji


Nie możesz być z kimś jeśli nie jesteś w stanie wytrzymać sam ze sobą.


Powodzenia!


autor: Jan Gajos

Szukasz sprawdzonej i skutecznej wiedzy, a jednocześnie zależy Ci na nabyciu umiejętności z zakresu uwodzenia? TUTAJ znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Nie wierz mi na słowo, przekonaj się sam!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin