Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJeśli jesteś na tej stronie, to z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę założyć, że jesteś zainteresowany skutecznymi metodami uwodzenia kobiet, a więc chciałbyś aby w Twoim życiu zaczęły pojawiać się przedstawicielki płci pięknej. Musisz jednak wiedzieć, że są kobiety, których za wszelką cenę powinieneś unikać, ponieważ ich obecność zazwyczaj zwiastuje kłopoty. Jakie? Zapraszamy do lektury!

 


Uwodzenie: Tych kobiet powinieneś unikać!

Perfect Dating


Być może będzie to dla Ciebie zaskoczeniem, ale prawda jest taka, że nie wszystkie kobiety to cudowne i wspaniałe istoty, które powinieneś adorować, o które powinieneś się starać i które w ten szczególny sposób potrafią wprowadzić tą iskierkę blasku w Twoje życie.


Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z uwodzeniem, to pewnie głównym kryterium doboru kobiety będzie dla Ciebie jej wygląd. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu my faceci jesteśmy przede wszystkim wzrokowcami, więc zwracamy uwagę na walory fizyczne u naszej potencjalnej kochanki lub partnerki. Wygląd to nie wszystko – wiem, że brzmi płytko niczym wyjęte z tanich publikacji moralizatorskich, ale to prawda. Jeśli chcesz uniknąć wielu nieprzyjemnych i przede wszystkim niepotrzebnych sytuacji, to powinieneś nauczyć się zwracać uwagę również na inne cechy danej kobiety. Dzięki temu będziesz w stanie bardzo szybko ocenić, czy należy ona do jednej z trzech kategorii, który powinieneś unikać jeśli nie lubisz niepotrzebnych problemów oraz komplikacji.


1.    „Czy jestem piękna?”

mistrz uwodzenia


Każda kobieta lubi słyszeć przemyślane i przede wszystkim prawdziwe komplementy pod swoim adresem. Niektóre jednak oczekują cały czas dowartościowywania ze strony mężczyzny, ponieważ same mają bardzo niską ocenę własnej osoby i za wszelką cenę szukają dowodu swojej atrakcyjności i wartości u wszystkich dookoła.


Sam fakt notorycznego domagania się komplementów jest w sumie niegroźny, a jedynie może być dla niektórych wraz z upływem czasu nieco irytujący. Dla Ciebie być może nie ma to znaczenia, ponieważ należysz do tego wąskiego grona osób, których cierpliwość jest niezachwiana a ostatni raz ktoś lub coś wyprowadziło cię z równowagi tak dawno, że nawet najstarsi twoi znajomi tego nie pamiętają


Niestety za takim zachowaniem zazwyczaj kryje się drugie dno, a mianowicie nadmierna zazdrość – a to już jest problem. Posiadanie takiej partnerki będzie wiązało się z urwaniem kontaktu ze wszystkimi koleżankami, notorycznym inwigilowaniu twojej poczty, telefonu oraz komputera, a także kłótniami za każdym razem gdy tylko spojrzysz na inną kobietę… Myślisz, że warto przez to przechodzić?

Nie potrafisz odnaleźć się w towarzystwie kobiet? Jeśli chciałbyś to zmienić – KLIKNIJ TUTAJ! Umów się na spotkanie i wspólnie popracujemy nad Twoją przemianą!


2.    „A czym jeździsz?”

Perfect Dating


Jeśli kobieta już w pierwszych minutach rozmowy porusza tematy mające na celu wybadanie twojego statusu materialnego, to wiedz, że coś się dzieje.  Wiem, że żyjemy w coraz bardziej skomercjalizowanym świecie i ludzie zaczynają wszystko przeliczać na zimną walutę, ale jeśli twoja rozmówczyni robi to już od praktycznie samego początku waszej znajomości, to znaczy, że interesuje ją głównie zawartość twojego portfela.


W przypadku gdy znasz się na uwodzeniu i chcesz po prostu przeżyć jednorazową przygodę, to nie ma problemu – możesz śmiało brnąć w tą znajomość praktycznie nie wydając swoich pieniędzy. Dacie sobie nawzajem trochę przyjemności i rozejdziecie się w pokojowej atmosferze.


Gorzej jeśli dziewczyna zaczyna ci się poważnie podobać, do tego jest atrakcyjna fizycznie, ty nie masz zbyt wysokiej samooceny i w swojej głowie już kreujesz obrazy jak to twoi znajomi będą ci zazdrościć takiej dziewczyny…. Odpuść. Uwierz mi – nie wszystkie atrakcyjne kobiety lecą wyłącznie na kasę.


No chyba, że nie przeszkadza ci, że będziesz w tym związku wyłącznie zbędnym balastem dołączonym to portfela. Jeśli tak, to najwyższy czas pomyśleć nad porządną oceną poczucia własnej wartości – w końcu miałeś na tyle jaj żeby się dorobić dobrej kasy, to i będziesz miał ich na tyle aby znaleźć super dziewczynę. Mylę się?!


3.    „Jesteś TYLKO MÓJ!”

Perfect Dating


To chyba najgorszy typ kobiet od którego staram się trzymać tak daleko jak to tylko możliwe – i to niezależnie od ich aparycji. Na początku wszystko jest cudownie, wydaja się być po prostu idealna… ale im dłużej jesteście razem tym bardziej zaczynasz zauważać, że twoje życie prywatne zanika na rzecz czasu spędzanego wyłącznie z nią.


Zaczyna wypominać ci spotkania ze znajomymi, obgaduje ich, nastawie cię przeciwko nim, a w skrajnych przypadkach nawet przeciwko rodzinie, aż pewnego dnia okazuje się, że chciałbyś z kimś wyjść, ale nie masz do kogo zadzwonić, ponieważ twoja partnerka doprowadziła do patologicznej sytuacji w której ma cię tylko na swoją wyłączność. To nie jest zdrowy związek, tylko mniej lub bardziej „złota klatka” w której nie da się wytrzymać na dłuższą metę.


Unikaj tego typu relacji, bo jest ona dla ciebie niezmiernie destrukcyjna. Jeśli się rozstaniecie, to wtedy faktycznie będziesz chciał do niej wrócić wykrzykując, że „była ona dla ciebie całym światem”… w końcu zrezygnowałeś ze wszystkiego innego.


Zostałeś przeze mnie ostrzeżony, a teraz działaj!

Nie potrafisz odnaleźć się w towarzystwie kobiet? Jeśli chciałbyś to zmienić – KLIKNIJ TUTAJ! Umów się na spotkanie i wspólnie popracujemy nad Twoją przemianą!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin