Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingPodejście do nieznajomej kobiety w klubie, galerii czy też na ulicy, to bardzo dobry sposób na rozpoczęcie znajomości, która później może przerodzić się w coś więcej. Jeśli chcesz to robić dobrze i odnosić w tej materii sukcesy, to musisz unikać kilku bardzo poważnych błędów. Jakich? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy do lektury naszego najnowszego artykułu.

 


Czego unikać przy podchodzeniu do kobiet?

Perfect Dating


Upowszechnienie Internetu, a co za tym idzie – portali randkowych, znacznie zwiększyło możliwości poznania swojej przyszłej partnerki dla przeciętnego mężczyzny (i odwrotnie). Mimo to dalej zdecydowana większość ludzi poznaje się poprzez znajomych lub też rodzinę przy przeróżnych okazjach, co zdecydowanie zawęża krąg poszukiwań.


Obydwa powyższe rozwiązania są nijakie w porównaniu do umiejętności podchodzenia i rozpoczęcia rozmowy z nieznajomą kobietę. Znacząco zwiększa to nasze szanse na poznanie wymarzonej wybranki serca (lub też kochanki jeśli obecnie nie szukasz niczego na stałe) dzięki o wiele większemu spektrum wybory. Ile razy mijałeś na ulicy, w galerii czy też klubie dziewczynę która od razu wpadła Ci w oko? Założę się, że więcej niż raz…


Jeśli czytasz ten artykuł, to znaczy się, że umiesz już podchodzić do kobiet i przede wszystkim pokonałeś swój strach, który sprawia, że zdecydowana większość facetów jedynie fantazjuje o mijanych kobietach zamiast je poznać. Jeśli nie, to możesz znaleźć więcej informacji na ten temat w innych artykułach na naszej stronie – zachęcam Cię do ich lektury.


Skuteczne podejście to nie tylko umiejętność samego przełamania się i rozpoczęcia rozmowy z kobietą, która wpadła nam w oko, ale również świadomość tego jakich błędów należy unikać aby odnieść sukces. Dzisiaj chciałbym  przedstawić Ci trzy, które są całkiem poważne i skutecznie mogą zmniejszyć twoje szanse na sukces. Zainteresowany? W takim razie zapraszam do dalszej lektury!


1.    Przepraszanie

Perfect Dating


„- Przepraszam, czy mogę zająć chwilkę?”, „przepraszam, czy mogę pani coś powiedzieć?”, „przepraszam, czy mogłabyś mi powiedzieć gdzie jest dworzec?” – to tylko trzy przykłady z wielu początków rozmowy z kobietą, które zaczynają się od przepraszania.


Dlaczego i za co przepraszasz na początku rozmowy? Przecież nie zrobiłeś nic złego – jedynie odezwałeś się do drugiej osoby. Niektórzy twierdzą, że jest to zwrot grzecznościowy, ale pozwól, że rozwieję twoje wszelkie wątpliwości – tego typu „zwrot grzecznościowy” kompletnie nie sprawdza się w sytuacjach związanych z uwodzeniem. Obniża on zainteresowanie twoją osobą, a tym samym utrudnia ci dalsze pociągnięcie rozmowy z tą kobietą.


Jeśli chcesz zwiększyć swoją skuteczność w podchodzeniu do nieznajomych kobiet, to zapomnij o tym słowie!


Nie potrafisz przełamać lęku przed podejściem? TUTAJ znajdziesz rozwiązanie!


2.    Ankieter

Perfect Dating


Podchodzisz z jakimś tekstem (np. pytaniem o to gdzie jest najbliższy kiosk) i zaczynasz zasypywać dziewczynę kolejnymi pytaniami, a po chwili dziwisz się, że ona nie chce już z tobą rozmawiać i mniej lub bardziej delikatnie po prostu cię spławia…


Na początku konwersacji ciężar rozmowy spoczywa głównie po twojej stronie (zwłaszcza, że to ty przecież podchodzisz i inicjujesz rozmowę), więc zadawanie kolejnych pytań i oczekiwanie na nie rozbudowanych odpowiedzi jest drogą donikąd.


Pomyśl sobie – gdyby do ciebie podszedł jakiś facet (celowo nie piszę, że kobieta, bo wtedy nie miałoby znaczenia co mówi jeśli spodobałaby ci się z wyglądu, bo w końcu jesteśmy wzrokowcami) i zaczął zadawać ci pytanie jedno po drugim… Miałbyś ochotę z nim rozmawiać?


Jeśli chcesz zwiększyć swoją skuteczność podejść, to musisz drastycznie zmniejszyć ilość zadawanych pytań na początku waszej rozmowy.


3.    Komplementy

Perfect Dating


To jest po prostu klasyk. Facet po długiej walce z samym sobą przełamuje się i w końcu podchodzi do kobiety… i zaczyna zasypywać ją komplementami („ale jesteś piękna”, „masz śliczne oczy”, „wyglądasz niesamowicie” itp.) licząc na pozytywny rozwój sytuacji po czym wielce się dziwi, że ona nie chce z nim rozmawiać. Uwierz mi – słyszała te teksty już wiele razy i nie jesteś dla niej wcale oryginalny ani interesujący przez takie zachowanie.


Naprawdę nie musisz komplementować kobiety aby zdobyć jej uwagę, są na to lepsze i bardziej skuteczne sposoby. Możesz o nich przeczytać w innych artykułach na naszej stronie oraz w naszych materiałach.


Powodzenia!


Nie potrafisz przełamać lęku przed podejściem? TUTAJ znajdziesz rozwiązanie!

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin