Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJeśli jeszcze tego nie wiesz, to chciałbym Ci zdradzić niesamowitą tajemnicę: psychika kobieca jest inna niż męska. Czasami więc to co chcesz powiedzieć przedstawicielce płci pięknej może odnieść skutek zupełnie odmienny od zamierzonego… Czego nigdy nie powinieneś mówić kobiecie? Po odpowiedź zapraszamy do lektury!

 


Relacje damsko – męskie: 3 rzeczy, których nigdy nie powinieneś mówić kobiecie

Perfect Dating


Dla kobiety proces komunikacji jest o wiele bardziej istotny niż dla nas mężczyzn. Wynika to z faktu odmiennych zadań jakie wykonywaliśmy kilka tysięcy lat temu. Dlaczego tak dawno? Ponieważ proces ewolucji przebiega o wiele wolniej niż proces rozwoju cywilizacji – tym samym nasze organizmy i psychika wciąż przystosowane są do życia w prymitywnych osadach plemiennych skupiających się głównie na polowaniu oraz zbieractwie. Nie musisz mi wierzyć na słowo – istnieje pełno publikacji naukowych potwierdzających tę tezę, wystarczy tylko odrobinę poszukać.


Mężczyźni preferują prostolinijny przekaz nastawiony głównie na przekazywanie informacji podczas gdy kobiety wolą o wiele subtelniejszą i przepełnioną formę dialogu. Więcej na ten temat możesz przeczytać w innych artykułach na naszej stronie, więc jeśli tego typu informacje są dla Ciebie całkowitą nowością, to polecam Ci zagłębienie się w materiały dostępne na naszej stronie – ta wiedza naprawdę przyda Ci się w skutecznej nauce uwodzenia!


Dzisiaj chciałbym przedstawić Ci rzeczy, których zdecydowanie nie powinieneś mówić kobietom jeśli chcesz odnosić sukcesy w uwodzeniu i unikać niepotrzebnych kłótni oraz problemów w relacjach:


1.    Kochanie, co chciałabyś dzisiaj robić?

Perfect Dating


To chyba najczęstszy grzech popełniany przez mężczyzn w każdym języku na wszystkich szerokościach geograficznych – pytanie kobiety o to co chciałaby robić. Jesteś mężczyzną i to ty powinieneś prowadzić w relacji i tym samym wychodzić z inicjatywą różnych aktywności. Jeśli kobiecie nie spodoba się twoja propozycja to oczywiście może ją odrzucić, ale oczekiwanie od niej podejmowania decyzji jak zaplanować wasz wspólny czas jest po prostu…. niemęskie, a dodatkowo kobiety tego po prostu nienawidzą!


Wiem, że często kierują tobą dobre pobudki gdy wychodzisz z tego typu inicjatywą, ale uwierz mi – jeśli kobieta będzie chciała coś zaproponować to to zrobi, ale przenoszenie na niej odpowiedzialności jest po prostu strzałem w kolano.


Nie potrafisz rozmawiać z kobietami? TUTAJ znajdziesz na to sposób!


2.    Jak mi ciężko, jak mi źle!

Perfect Dating


Użalanie się nad sobą, zwłaszcza w początkowych etapach waszej znajomości nie jest najmądrzejszym pomysłem. Wiadomo, że jesteśmy ludźmi i każdy z nas ma swoje problemy, ale zasypywanie nimi kobiety może bardzo szybko doprowadzić do utraty jej zainteresowania twoją osobą. Pamiętaj, że dla kobiety proces komunikacji służy przede wszystkim przekazywaniu emocji a nie informacji – dlaczego chcesz więc przekazać jej te złe i nieprzyjemne? Tego typu konwersacje możecie prowadzić po kilku dobrych miesiącach poważnego związku i tak radziłbym ci ograniczyć ich ilość do niezbędnego minimum.


Nie mówię, że musisz zgrywać macho przed kobietami, bo to znowu druga skrajność, ale wylewanie swoich problemów zostaw lepiej na wieczór przy piwie ze swoimi kolegami.


3.    Fajny jestem, nie?

Perfect Dating


Dopominanie się co chwilę akceptacji, komplementów oraz wyrazów uznania nawet najdrobniejszych z twoich przysług jest chyba najgorszym co możesz zrobić! Jesteś facetem i powinieneś znać swoją wartość Poszukiwanie uznania tak często jak to tylko możliwe świadczy o niskim poczuciu własnej wartości i kompletnym braku pewności siebie co jest niezmiernie nieatrakcyjne dla wszystkich kobiet.


Poczytaj sobie biografie wielkich ludzi, którzy dokonali niesamowitych rzeczy dlatego świata – mało który oczekiwał wiecznego aplauzu od społeczeństwa. Wiesz dlaczego? Ponieważ wiedzieli, że nie ma to większego sensu.


Jeśli zachowujesz się w taki właśnie sposób, to wcale cię o to nie obwiniam – być może jest to kwestia twojego wychowania lub rozlicznych nieszczęśliwych zbiegów okoliczności z czasów twojego dzieciństwa. Nieważne od przyczyny -  możesz to zmienić i zrób to lepiej szybciej niż później, bo to będzie wpływać negatywnie na całe twoje życie, a nie tylko uwodzenie i relacje damsko-męskie. Nie jest to wcale takie trudne jak mogłoby ci się wydawać.


Unikaj tych rzeczy a zobaczysz, że będzie dobrze!

Nie potrafisz rozmawiać z kobietami? TUTAJ znajdziesz na to sposób! 

 

 

 

Komentarze   

+1 # manxz 2015-03-28 12:01
Nareszcie coś mądrego. A ostatni akapit jest wartością sam w sobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin